LEANO.cz

PARODONTAX

Nalezených produktů: 17
Parodontax bez fluóru 75ml
Parodontax bez fluoru snižuje krvácivost dásní a působí proti paradontóze. Obsahuje výtažky z bylin a bikarbonát sodný. Brání tvorbě zubního povlaku a chrání dásně.   
87 Kč
Parodontax Classic Extra soft zubní kartáček
Jemná, měkká a ke konečkům se zužující vlákna jsou jemná k dásním. Kartáček pomáhá šetrně, ale efektivně odstraňovat zubní plak – hlavní příčinu onemocnění dásní.
99 Kč
Parodontax Classic soft zubní kartáček
Parodontax Classic soft zubní kartáček. Rozměry (Š x V x H): 42 x 232 x 27 mm
121 Kč
Parodontax Extra 300ml 0.2% ústní voda
Ústní voda Parodontax EXTRA 0,2% je ústní voda pro intenzivní péči při krvácení dásní a parodontóze. Ústní voda obsahuje chlorhexidin-diglukonát, který efektivně působí při krvácení a podráždění dásní, což dokazují klinické testy. Protože se váže na povrch zubů a tkání v ústech, přetrvávají jeho antibakteriální účinky až 12 hodin.  
149 Kč
Parodontax Extra Fresh zubní pasta 75ml
Parodontax Extra Fresh napomáhá zabraňovat krvácení dásní a poskytuje intenzivní chladivou svěžest po dobu několika hodin.
80 Kč
Parodontax Fluorid zubní pasta 75 ml
Zubní pasta Parodontax Fluorid proti krvácení dásní představuje účinnou pomoc při krvácivosti, zánětu dásní a parodontitidě. Je vhodná jako součást zvýšené péče o zuby a dásně i v těhotenství. Obsahuje hydrogenuhličitan sodný, silné přírodní extrakty ze 6bylin a fluorid sodný. Zubní pasta Parodontax Fluorid má velkou antibakteriální účinnost a má hojivý a regenerační účinek, působí protizánětlivě. Díky svému složení má slanou chuť a netvoří v ústech při čištění zubů tolik pěny.
80 Kč
Parodontax Interdental zubní kartáček Extra Soft
Zubní kartáček Parodontax Interdental Extra Soft pomáhá odstranit plak a předchází problémům s dásněmi (při čištění dvakrát denně). Je šetrný k zubní sklovině. Zúžené štětiny snadněji vyčistí prostor mezi zuby.
121 Kč
Parodontax Interdental zubní kartáček Triopack Extra Soft
Zubní kartáček Parodontax Interdental Extra Soft pomáhá odstranit plak a předchází problémům s dásněmi (při čištění dvakrát denně). Je šetrný k zubní sklovině. Zúžené štětiny snadněji vyčistí prostor mezi zuby. V balení jsou 3 kartáčky.
231 Kč
Parodontax Kompletní ochrana extra fresh 75ml
Zubní pasta Parodontax Extra Fresh pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní a zároveň udržuje v ústech pocit čistoty a svěžesti po mnoho hodin.  
99 Kč
Parodontax Kompletní ochrana whitening 75ml
Zubní pasta Parodontax Whitening jemně odstraňuje skvrny na zubech, pomáhá obnovovat jejich přirozenou bělost a zároveň pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní.  
89 Kč
Parodontax Ultra Clean 75 ml
Parodontax Ultra Clean odstraňuje více plaku než běžná zubní pasta a zanechává pocit ultra čistých a svěžích úst.
80 Kč
Parodontax ústní voda 500 ml
Ústní voda parodontax® k dennímu použití má speciální složení, které chrání před problémy s dásněmi. Úsní voda obsahuje chlorhexidin (antibakteriální složka) a fluorid sodný. Chlorhexidin účinně snižuje množství plaku, který je hlavní příčinou onemocnění dásní.    
139 Kč
Parodontax Whitening zubní pasta 75ml
Parodontax Whitening šetrně, ale efektivně, odstraňuje zabarvení zubů a obnovuje tak jejich přirozenou bělost.  
79 Kč
Parodontax zubní kartáček
Zubní kartáček parodontax® Extra měkký byl speciálně navržen pro použití při krvácejících dásních. Jemná, měkká a ke konečkům se zužující vlákna jsou jemná k dásním. Kartáček pomáhá šetrně, ale efektivně odstraňovat zubní plak – hlavní příčinu onemocnění dásní. Barva dle aktuální nabídky. Barva dle aktuální nabídky.    
121 Kč
Parodontax zubní kartáček Extra Soft Trio Pack
Zubní kartáček speciálně navržený pro použití na krvácející dásně. Jedná se o velmi měkký zubní kartáček s malou pracovní hlavou pro čištění i hůře dostupných míst. Nyní je ve výhodném trojbalení. Barva dle aktuální nabídky.
215 Kč
Parodontax Zubní kartáček Gentle Clean Extra Soft
Parodontax Gentle Clean Extra Soft je zubní kartáček, který byl speciálně vyvinut pro použití na krvácející dásně. Má malou pracovní hlavu, která je vhodná i pro čištění hůře dostupných míst. Pomáhá odstranit plak a předchází problémům s dásněmi (při čištění dvakrát denně).
121 Kč
Parodontax zubní kartáček Gentle Clean Triopack Extra Soft
Parodontax Gentle Clean Tripack Extra Soft je zubní kartáček, který byl speciálně vyvinut pro použití na krvácející dásně. Má malou pracovní hlavu, která je vhodná i pro čištění hůře dostupných míst. Pomáhá odstranit plak a předchází problémům s dásněmi (při čištění dvakrát denně). Balení obsahuje 3 kartáčky.
231 Kč