LEANO.cz
> Všechny značky > PANADOL

PANADOL

Nalezených produktů: 9
Panadol Baby čípky 125mg rct.sup. 10x125mg
Panadol Baby čípky jsou určeny ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku (např. spalničky, zarděnky, plané neštovice, spálu, příušnice) a očkování.
Cena: 73 Kč
Panadol Extra Novum 500mg/65mg potahované tablety 30
Panadol Extra Novum ulevuje od bolestí hlavy, zubů, menstruační bolesti a od bolesti svalů, kloubů a bolesti v krku při chřipce a nachlazení u dospělých a dospívajících od 12 let.
Cena: 85 Kč
Panadol Extra perorální tablety film  10
Panadol Extra obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce: paracetamol a kofein. Paracetamol zajišťuje úlevu při bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Kofein zvyšuje analgetický účinek paracetamolu, zmírňuje únavu, mírně podporuje dýchání a krevní oběh u horečnatých onemocnění. 
Cena: 60 Kč
Panadol Extra perorální tablety film 30
Panadol Extra obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce: paracetamol a kofein. 
Cena: 85 Kč
Panadol Extra Rapide šumivé tablety 12 ks
Panadol Extra Rapide obsahuje kombinaci dvou léčivých látek – paracetamolu a kofeinu. Paracetamol zajišťuje úlevu při bolesti a snižuje tělesnou teplotu. Kofein zmírňuje únavu, mírně podporuje dýchání a krevní oběh u horečnatých onemocnění. Panadol Extra Rapide nedráždí žaludek. Neobsahuje kyselinu acetylsalicylovou.
Cena: 69 Kč
Panadol Junior čípky 250mg rct.sup.10x250mg
Panadol Junior čípky jsou určeny ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku (např. spalničky, zarděnky, plané neštovice, spálu, příušnice) a očkování.
Cena: 62 Kč
Panadol Novum 500mg 12 tablet
Tablety Panadol Novum obsahují technologii Optizorb™, která umožňuje rychlejší uvolnění účinné látky již za 5 minut po požití. Panadol Novum nedráždí žaludek, takže jej mohou požívat i nemocní se žaludečními a dvanácterníkovými vředy a osoby, které nesnášejí kyselinu acetylsalicylovou.
Cena: 29 Kč
Panadol Novum 500mg tbl.flm.24x500mg
Panadol Novum 500 mg je určen ke zmírnění mírné až středně silné bolesti, např. při bolesti hlavy, migréně, bolesti zad, zubů, bolesti při menstruaci.
Cena: 39 Kč
Panadol pro děti 24mg/ml Jahoda perorální suspenze 100ml
PANADOL PRO DĚTI obsahuje paracetamol – látku proti bolesti (analgetikum) a ke snížení horečky (antipyretikum). Má jahodovou příchuť a neobsahuje alkohol. PANADOL PRO DĚTI nedráždí žaludek a snadno se dětem podává. Paracetamol se po podání rychle vstřebává, účinek se dostavuje do 30 minut, vrcholí zhruba za 2 hodiny po podání a odeznívá během 4 hodin.
Cena: 99 Kč