Nutrisslim

Směs muesli složená z ovesných a pšeničných vloček, fíků, slunečnicových semen, meruněk, pohanky, granoly, bio chia semínek a macy.
od 105 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Tato směs je kombinací celozrnných vloček, pohanky, slunečnicových a sezamových semínek, rovněž obsahuje naklíčená obilná semena, psyllium a skořici. Proto jde o unikátní muesli odlišné od všech ostatních. Má vysoký obsah vlakniny a žádná chemická aditiva.
od 105 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Speciální BIO Granola pro všechny milovníky čokolády! Kombinace ovesných vloček, raw kakaa, extra panenského kokosového oleje, sirupu z agáve, cukru z kokosové palmy, kokosových vloček, horké čokolády, chia semínek a mandlí v jednom muesli, které je pečené dle tradiční receptury. Kokosový cukr a agáve sirup dodávají lahodnou sladkou chuť.
od 109 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Komplex několika účinných látek pro lepší kondici a vzhled vlasů, nehtů a kůže. Vhodné pro všechny osoby, které chtějí podpořit zdraví svých vlasů jednoduchým, a přitom účinným způsobem.
od 279 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Vitamín C ve formě rozpustného nápoje s citrónovou příchutí. Vhodné pro všechny, kteří chtějí podpořit svou psychickou kondici a správnou funkci imunitního systému.
od 149 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka