LEANO.cz
> Všechny značky > NUTRISON

NUTRISON

Nalezených produktů: 12
Nutrison Advanced Cubison perorální roztok 1 x 1000 ml
Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Nutričně kompletní tekutá výživa s vysokým obsahem bílkovin a argininu, s vlákninou. Připravená k přímé spotřebě, určená především pro podání sondou. Přirozeně bezlepková.S nízkým obsahem laktózy.Sterilovaná. Čtěte podrobně příbalový leták.
Cena: 422 Kč
Nutrison Advanced Diason 1000ml
Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Nutričně kompletní tekutá strava se zvýšeným obsahem energie, s nízkým obsahem laktózy. Připravená k přímé spotřebě, určená především pro podání sondou. Neobsahuje vlákninu.
Cena: 319 Kč
Nutrison advanced Diason energy HP vanil 1000ml N.
Nutričně kompletní tekutá sondová výživa s vysokým obsahem bílkovin. S vlákninou. Určeno k dietnímu postupu při podvýživě související s nemocí u pacientů s diabetes mellitus a hyperglykémií, kteří mají vyšší potřebu energie a bílkovin.
Cena: 347 Kč
Nutrison Advanced Diason Low Energy perorální roztok 1000 ml
Nutrison Advanced Diason Low Energy je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely.
Cena: 289 Kč
Nutrison Advanced Peptisorb perorální roztok 1 x 1000 ml
Eneterální klinická výživa určená především pro podání sondou. Určena k dietnímu postupu při podvýživě související s nemocí, zejména u nemocných s těžce porušenou trávící a vstřebávací funkcí zažívacího ústrojí. Čtěte podrobně příbalový leták.
Cena: 501 Kč
Nutrison Advanced Protison 500ml
Eneterální klinická výživa určená především pro podání sondou, určená k dietnímu postupu u pacientů v metabolickém stresu. S vyšším obsahem energie a bílkovin. Výživa pro pacienty se zavedenou sondou či PEG pro speciální dietní management.
Cena: 310 Kč
Nutrison Energy Multi Fibre 1500ml
Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Vysoce energetická, nutričně kompletní, tekutá výživa s vlákninou a DHA/EPA*. Připravená k přímé spotřebě, určená především pro podání sondou. Bez lepku. Sterilovaná. Baleno v ochranné atmosféře. Čtěte podrobně příbalový leták.
Cena: 350 Kč
Nutrison Energy Multi Fibre perorální roztok  1 x 1000 ml
Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Nutričně kompletní tekutá strava se zvýšeným obsahem energie, s nízkým obsahem laktózy a s obsahem vlákniny. Připravená k přímé spotřebě, určená především pro podání sondou.
Cena: 330 Kč
Nutrison por.sol. 1x500ml plast
POLYMERNÍ VÝŽIVA. Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Nutričně kompletní tekutá strava, klinicky bez laktózy. Připravená k přímé spotřebě, určená především pro podání sondou. Neobsahuje vlákninu. Čtěte podrobně příbalový leták.
Cena: 120 Kč
Nutrison por.sol.8x1000ml NOVÝ
Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. 
Cena: 1 675 Kč
Nutrison Powder perorální roztok 1 x 430 g
Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Nutričně kompletní strava v práškové formě. Přirozeně bezlepkový přípravek s nízkým obsahem laktózy. Neobsahuje vlákninu. Určený pro podání sondou i k popíjení, lze ho též přimíchat do jídla. Čtěte podrobně příbalový leták.
Cena: 309 Kč
Nutrison Prot.Plus M.Fibre por.s.8x500ml
Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely
Cena: 2 013 Kč