LEANO.cz
> Všechny značky > NESTLE

NESTLE

Nalezených produktů: 34
NESTLÉ Baby sušenky 2x90g
Sušenky pro děti již od ukončeného 6. měsíce s vitamíny a minerály.
Cena: 55 Kč
NESTLÉ Junior Máslové sušenky 180g
Sušenky s máslovou příchutí pro děti již od ukončeného 12. měsíce.
Cena: 55 Kč
NESTLÉ Junior mléko 1+ 700g
Nestlé Junior 1+ je batolecí mléčná výživa, speciálně vyvinutá pro toto dobrodružné období.
Cena: 239 Kč
NESTLÉ Junior mléko 2+ 700g
Pro aktivní děti od dvou let vyvinulo Nestlé novou mléčnou výživu Junior 2+.
Cena: 265 Kč
NESTLÉ kapsička Borůvka 90g
Nestlé ovocná kapsička s borůvkami je hravou svačinkou pro děti od 6 měsíců věku. Ovocné pyré s chutí sezónního ovoce v praktickém, uzavíratelném obalu je vhodné na cesty i na doma. V každé porci se nachází 100% ovoce: 86% jablečné pyré, 9% borůvkové pyré, 5% banánové pyré. Bez přidaných cukrů, bez lepku, konzervantů a barviv.
Cena: 26 Kč
NESTLÉ kapsička Jahoda 90g
Nestlé ovocná kapsička s jahodami je hravou svačinkou pro děti od 6 měsíců věku. Ovocná svačinka s chutí sezónního ovoce v praktickém, uzavíratelném obalu je vhodná na cesty i na doma. V každé porci se nachází 100 % pečlivě vybraného ovoce: 53% jablečné pyré, 27% banánové pyré, 20% jahodové pyré. Bez přidaných cukrů, bez lepku, konzervantů a barviv.
Cena: 25 Kč
NESTLÉ kapsička ovocná Hruška BIO 90g
Nestlé BIO ovocná kapsička je vyrobená z nejkvalitnějšího čerstvého ovoce. Ovocná přesnídávka pro děti od ukončeného 4. měsíce věku, 90 g. 
Cena: 30 Kč
NESTLÉ kapsička ovocná Jablko BIO 90g
NESTLÉ kapsička je ovocná přesnídávka s obsahem 100% bio Jablka. Praktické kapsičky zajišťují dostatečný přísun ovoce do dětské stravy a rozvíjejí u dětí samostatnost, hravost a učení.
Cena: 27 Kč
NESTLÉ kapsička ovocná Malina/Jablko/Hruška 90g
Nestlé ovocná kapsička s malinou, jablkem a hruškou je hravou svačinkou pro děti od 6 měsíců věku. Ovocné pyré v praktickém, uzavíratelném obalu je vhodné na cesty i na doma. V každé porci se nachází 100% ovoce. Bez přidaných cukrů, bez lepku, konzervantů a barviv.
Cena: 23 Kč
NESTLÉ kapsička ovocná Meruňka/Jablko 90g
Nestlé ovocná kapsička s meruňkou a jablkem je hravou svačinkou pro děti od 6 měsíců věku. Ovocné pyré v praktickém, uzavíratelném obalu je vhodné na cesty i na doma. V každé porci se nachází 100% ovoce. Bez přidaných cukrů, bez lepku, konzervantů a barviv.
Cena: 27 Kč
NESTLÉ kapsička ovocná Naturnes 4 Ovoce 90g
100% ovocná kapsička od Nestlé NaturNes představuje zdravou a hravou svačinku pro děti.
Cena: 33 Kč
NESTLÉ kapsička ovocná Naturnes Banán/Jablko 90g
Ovocná přesnídávka od ukončeného 6. měsíce.
Cena: 33 Kč
NESTLÉ kapsička ovocná Švestka/Hruška 90g
100% ovocná kapsička Nestlé představuje a hravou svačinku pro děti.
Cena: 33 Kč
NESTLÉ Mléčná kaše banánová BIO 200g
Oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku dítěte. Banánová příchuť patří k nejoblíbenějším i u těch nejnáročnějších malých strávníků. Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče.
Cena: 131 Kč
NESTLÉ Mléčná kaše DOBROU NOC banánová 300g
Nestlé mléčná kaše BANÁNOVÁ na Dobrou noc je oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku. Receptura je obohacena o železo, probiotické bakterie Bifidus BL i další důležité vitamíny a minerální látky. Je tak správnou volbou v období zavádění prvních příkrmů. Vybraná kombinace přísad, kvalitní rýže a banánových vloček patří k nejoblíbenějším i u těch nejnáročnějších malých strávníků. Věříme, že tato vyvážená cereální večeře jim zároveň přinese krásné sny. Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče.
Cena: 89 Kč
NESTLÉ Mléčná kaše DOBROU NOC ovocná 300g
Nestlé mléčná kaše OVOCNÁ na Dobrou noc je oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Receptura je obohacena o železo, probiotické bakterie Bifidus BL i další důležité vitamíny a minerální látky. Vybraná kombinace přísad, kvalitní rýže s chutí skutečného ovoce patří k nejoblíbenějším i u těch nejnáročnějších malých strávníků. Věříme, že tato vyvážená cereální večeře jim zároveň přinese krásné sny. Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče.
Cena: 89 Kč
NESTLÉ Mléčná kaše rýž-kukuřičná jahoda-banán 300g
Nestlé mléčná kaše s příchutí JAHODA-BANÁN je oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Základem této kaše je pečlivě vybraná rýže a kukuřice a mléko uzpůsobené pro malé děti. Receptura je obohacena o železo a probiotické bakterie Bifidus BL. Vybraná kombinace přísad, kvalitní rýže s chutí skutečného ovoce patří k nejoblíbenějším i u těch nejnáročnějších malých strávníků.  Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče.
Cena: 89 Kč
NESTLÉ Mléčná kaše Stracciatella 250g
Nestlé mléčná kaše STRACCIATELLA je oblíbený instantní příkrm s kousky čokolády určený pro kojence od ukončeného 8. měsíce věku dítěte. Základem této kaše jsou kvalitní cereálie a jemné kousky čokolády. Receptura je obohacena o železo potřebné k rozvoji poznávacích funkcí a probiotické bakterie Bifidus BL podobným těm, které se nachází v trávicím traktu kojených dětí. Víme, že tato unikátní kombinace přísad patří k nejoblíbenějším i u těch nejnáročnějších malých strávníků. Jednoduchou přípravu naopak ocení hlavně rodiče, stačí přidat kojeneckou vodu. 
Cena: 89 Kč
NESTLÉ Mléčná kaše Sušenková 250g
Nestlé mléčná kaše SUŠENKOVÁ je oblíbený instantní příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Základem této kaše jsou kvalitní cereálie a jemně mleté dětské sušenky. Receptura je obohacena o železo potřebné k rozvoji poznávacích funkcí a probiotické bakterie Bifidus BL podobným těm, které se nachází v trávicím traktu kojených dětí. Víme, že tato unikátní kombinace přísad patří k nejoblíbenějším i u těch nejnáročnějších malých strávníků. Jednoduchou přípravu naopak ocení hlavně rodiče, stačí přidat kojeneckou vodu. Dopřejte svému malému jedlíkovi tuto výbornou pochoutku od Nestlé!
Cena: 85 Kč
NESTLÉ Mléčná kaše švestka-meruňka 300g
Nestlé mléčná kaše s příchutí ŠVESTKA-MERUŇKA je oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Základem této kaše je pečlivě vybraná rýže a mléko uzpůsobené pro kojence a malé děti. Receptura je obohacena o železo a probiotické bakterie Bifidus BL. Víme, že tato unikátní kombinace přísad patří k nejoblíbenějším i u těch nejnáročnějších malých strávníků. Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče.
Cena: 89 Kč
NESTLÉ Mlíčko s kaší banánové 2x200ml
Nestlé Banánové mlíčko s kaší 2x200g, pro děti od ukončeného 4. měsíce.  Lehce stravitelné a chutné, stačí jen odstřihnout roh, nalít do lahvičky a servírovat.  
Cena: 55 Kč
NESTLÉ Mlíčko s kaší medové 2x200ml
Mlíčko s kaší 2x200g, pro děti od ukončeného 6. měsíce.  Lehce stravitelné a chutné, stačí jen odstřihnout roh, nalít do lahvičky a servírovat.
Cena: 55 Kč
NESTLÉ Mlíčko s kaší ovocné 2x200ml
Mlíčko s kaší 2x200g, pro děti od ukončeného 6. měsíce.  Lehce stravitelné a chutné, stačí jen odstřihnout roh, nalít do lahvičky a servírovat.
Cena: 55 Kč
NESTLÉ Mlíčko s kaší sušenkové 2x200ml
Mlíčko s kaší 2x200g, pro děti od ukončeného 6. měsíce.  Lehce stravitelné a chutné, stačí jen odstřihnout roh, nalít do lahvičky a servírovat.
Cena: 55 Kč
NESTLÉ Mlíčko s kaší vanilkové 2x200ml
Mlíčko s kaší 2x200g, pro děti od ukončeného 6. měsíce.  Lehce stravitelné a chutné, stačí jen odstřihnout roh, nalít do lahvičky a servírovat.
Cena: 57 Kč
NESTLÉ Moje první kaše 250g
Nestlé mléčná rýžová MOJE PRVNÍ KAŠE je první příkrm určený pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku. Receptura je obohacena o železo potřebné k rozvoji poznávacích funkcí a probiotické bakterie Bifidus BL podobné těm, které se nachází v trávicím traktu kojených dětí. Každá porce obsahuje i důležité vitamíny a minerální látky. Nestlé Moje první kaše je tak správnou volbou v období zavádění prvních příkrmů. Malá bříška překvapí výborná chuť a jemná textura. Jednoduchou přípravu naopak ocení hlavně rodiče, stačí přidat kojeneckou vodu. 
Cena: 89 Kč
NESTLÉ Nemléčná kaše banánová 180g
Nestlé nemléčná kaše s příchutí BANÁNŮ je oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku. Základem této kaše je pečlivě vybraná rýže a banánové vločky. Receptura je obohacena o železo a probiotické bakterie Bifidus BL. Vybraná kombinace přísad, kvalitní rýže s chutí skutečného ovoce je tak správnou volbou v období zavádění prvních příkrmů. Malá bříška překvapí výborná chuť a jemná textura. Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče.
Cena: 55 Kč
NESTLÉ Nemléčná kaše osmizrnná 250g
Nestlé nemléčná kaše OSMIZRNNÁ je cereální instantní příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Unikátnost této kaše se skrývá v kombinaci 8 druhů vybraných obilovin (pšenice, ječmen, žito, oves, kukuřice, rýže, čirok a proso). Receptura je obohacena o železo potřebné k rozvoji poznávacích funkcí a probiotické bakterie Bifidus BL podobným těm, které se nachází v trávicím traktu kojených dětí. Každá porce obsahuje i důležité vitamíny a minerální látky. Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče, stačí přidat oblíbené kojenecké mléko. Tato nemléčná kaše vhodně doplní jídelníček vašeho drobečka.
Cena: 85 Kč
NESTLÉ Nemléčná kaše vanilková BIO 200g
Obilný příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku dítěte. Vanilková příchuť patří k těm nejoblíbenějším i u těch nejnáročnějších malých strávníků. Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče.
Cena: 130 Kč
NESTLÉ Nemléčná krupička rýžová 180g
Nestlé nemléčná rýžová krupička je oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku. Základem této kaše je pečlivě vybraná rýže. Receptura je obohacena o probiotické bakterie Bifidus BL. 
Cena: 72 Kč
NESTLÉ Sinlac 500g
Speciální kaše určená pro alergiky.  
Cena: 169 Kč
NESTLÉ Yogo Dessert kakaový 4x100g
Nestlé Mléčná přesnídávka, pro děti již od ukončeného 8. měsíce.
Cena: 79 Kč
NESTLÉ Yogo Dessert vanilkový 4x100g
Nestlé Mléčná přesnídávka, pro děti od ukončeného 8. měsíce.
Cena: 79 Kč
NESTLÉ YOGOLINO Vanilka 4x100g
Lahodná přesnídávka s obsahem důležitých látek pro růst vašeho děťátka a normální vývoj jeho kostí. Tento mléčný dezert je vhodný pro děti již od ukončeného 6. měsíce.
Cena: 73 Kč