LEANO.cz
> Všechny značky > NESTLE

NESTLE

Nalezených produktů: 33
NESTLÉ Baby sušenky 2x90g
Sušenky pro děti již od ukončeného 6. měsíce s vitamíny a minerály.
Cena: 55 Kč
NESTLÉ Junior Máslové sušenky 180g
Sušenky s máslovou příchutí pro děti již od ukončeného 12. měsíce.
Cena: 55 Kč
NESTLÉ Junior mléko 1+ 700g
Nestlé Junior 1+ je batolecí mléčná výživa, speciálně vyvinutá pro toto dobrodružné období.
Cena: 239 Kč
NESTLÉ Junior mléko 2+ 700g
Pro aktivní děti od dvou let vyvinulo Nestlé novou mléčnou výživu Junior 2+.
Cena: 265 Kč
NESTLÉ kapsička Borůvka 90g
Nestlé ovocná kapsička s borůvkami je hravou svačinkou pro děti od 6 měsíců věku. Ovocné pyré s chutí sezónního ovoce v praktickém, uzavíratelném obalu je vhodné na cesty i na doma. V každé porci se nachází 100% ovoce: 86% jablečné pyré, 9% borůvkové pyré, 5% banánové pyré. Bez přidaných cukrů, bez lepku, konzervantů a barviv.
Cena: 26 Kč
NESTLÉ kapsička Jahoda 90g
Nestlé ovocná kapsička s jahodami je hravou svačinkou pro děti od 6 měsíců věku. Ovocná svačinka s chutí sezónního ovoce v praktickém, uzavíratelném obalu je vhodná na cesty i na doma. V každé porci se nachází 100 % pečlivě vybraného ovoce: 53% jablečné pyré, 27% banánové pyré, 20% jahodové pyré. Bez přidaných cukrů, bez lepku, konzervantů a barviv.
Cena: 25 Kč
NESTLÉ kapsička ovocná Hruška BIO 90g
Nestlé BIO ovocná kapsička je vyrobená z nejkvalitnějšího čerstvého ovoce. Ovocná přesnídávka pro děti od ukončeného 4. měsíce věku, 90 g. 
Cena: 30 Kč
NESTLÉ kapsička ovocná Jablko BIO 90g
NESTLÉ kapsička je ovocná přesnídávka s obsahem 100% bio Jablka. Praktické kapsičky zajišťují dostatečný přísun ovoce do dětské stravy a rozvíjejí u dětí samostatnost, hravost a učení.
Cena: 27 Kč
NESTLÉ kapsička ovocná Malina/Jablko/Hruška 90g
Nestlé ovocná kapsička s malinou, jablkem a hruškou je hravou svačinkou pro děti od 6 měsíců věku. Ovocné pyré v praktickém, uzavíratelném obalu je vhodné na cesty i na doma. V každé porci se nachází 100% ovoce. Bez přidaných cukrů, bez lepku, konzervantů a barviv.
Cena: 23 Kč
NESTLÉ kapsička ovocná Meruňka/Jablko 90g
Nestlé ovocná kapsička s meruňkou a jablkem je hravou svačinkou pro děti od 6 měsíců věku. Ovocné pyré v praktickém, uzavíratelném obalu je vhodné na cesty i na doma. V každé porci se nachází 100% ovoce. Bez přidaných cukrů, bez lepku, konzervantů a barviv.
Cena: 27 Kč
NESTLÉ kapsička ovocná Naturnes 4 Ovoce 90g
100% ovocná kapsička od Nestlé NaturNes představuje zdravou a hravou svačinku pro děti.
Cena: 23 Kč
NESTLÉ kapsička ovocná Naturnes Banán/Jablko 90g
Ovocná přesnídávka od ukončeného 6. měsíce.
Cena: 23 Kč
NESTLÉ kapsička ovocná Švestka/Hruška 90g
100% ovocná kapsička Nestlé představuje a hravou svačinku pro děti.
Cena: 23 Kč
NESTLÉ Mléčná kaše banánová BIO 200g
Oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku dítěte. Banánová příchuť patří k nejoblíbenějším i u těch nejnáročnějších malých strávníků. Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče.
Cena: 92 Kč
NESTLÉ Mléčná kaše DOBROU NOC banánová 300g
Nestlé mléčná kaše BANÁNOVÁ na Dobrou noc je oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku. Receptura je obohacena o železo, probiotické bakterie Bifidus BL i další důležité vitamíny a minerální látky. Je tak správnou volbou v období zavádění prvních příkrmů. Vybraná kombinace přísad, kvalitní rýže a banánových vloček patří k nejoblíbenějším i u těch nejnáročnějších malých strávníků. Věříme, že tato vyvážená cereální večeře jim zároveň přinese krásné sny. Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče.
Cena: 89 Kč
NESTLÉ Mléčná kaše DOBROU NOC ovocná 300g
Nestlé mléčná kaše OVOCNÁ na Dobrou noc je oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Receptura je obohacena o železo, probiotické bakterie Bifidus BL i další důležité vitamíny a minerální látky. Vybraná kombinace přísad, kvalitní rýže s chutí skutečného ovoce patří k nejoblíbenějším i u těch nejnáročnějších malých strávníků. Věříme, že tato vyvážená cereální večeře jim zároveň přinese krásné sny. Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče.
Cena: 89 Kč
NESTLÉ Mléčná kaše rýž-kukuřičná jahoda-banán 300g
Nestlé mléčná kaše s příchutí JAHODA-BANÁN je oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Základem této kaše je pečlivě vybraná rýže a kukuřice a mléko uzpůsobené pro malé děti. Receptura je obohacena o železo a probiotické bakterie Bifidus BL. Vybraná kombinace přísad, kvalitní rýže s chutí skutečného ovoce patří k nejoblíbenějším i u těch nejnáročnějších malých strávníků.  Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče.
Cena: 89 Kč
NESTLÉ Mléčná kaše Stracciatella 250g
Nestlé mléčná kaše STRACCIATELLA je oblíbený instantní příkrm s kousky čokolády určený pro kojence od ukončeného 8. měsíce věku dítěte. Základem této kaše jsou kvalitní cereálie a jemné kousky čokolády. Receptura je obohacena o železo potřebné k rozvoji poznávacích funkcí a probiotické bakterie Bifidus BL podobným těm, které se nachází v trávicím traktu kojených dětí. Víme, že tato unikátní kombinace přísad patří k nejoblíbenějším i u těch nejnáročnějších malých strávníků. Jednoduchou přípravu naopak ocení hlavně rodiče, stačí přidat kojeneckou vodu. 
Cena: 89 Kč
NESTLÉ Mléčná kaše Sušenková 250g
Nestlé mléčná kaše SUŠENKOVÁ je oblíbený instantní příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Základem této kaše jsou kvalitní cereálie a jemně mleté dětské sušenky. Receptura je obohacena o železo potřebné k rozvoji poznávacích funkcí a probiotické bakterie Bifidus BL podobným těm, které se nachází v trávicím traktu kojených dětí. Víme, že tato unikátní kombinace přísad patří k nejoblíbenějším i u těch nejnáročnějších malých strávníků. Jednoduchou přípravu naopak ocení hlavně rodiče, stačí přidat kojeneckou vodu. Dopřejte svému malému jedlíkovi tuto výbornou pochoutku od Nestlé!
Cena: 85 Kč
NESTLÉ Mléčná kaše švestka-meruňka 300g
Nestlé mléčná kaše s příchutí ŠVESTKA-MERUŇKA je oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Základem této kaše je pečlivě vybraná rýže a mléko uzpůsobené pro kojence a malé děti. Receptura je obohacena o železo a probiotické bakterie Bifidus BL. Víme, že tato unikátní kombinace přísad patří k nejoblíbenějším i u těch nejnáročnějších malých strávníků. Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče.
Cena: 89 Kč
NESTLÉ Mlíčko s kaší banánové 2x200ml
Nestlé Banánové mlíčko s kaší 2x200g, pro děti od ukončeného 4. měsíce.  Lehce stravitelné a chutné, stačí jen odstřihnout roh, nalít do lahvičky a servírovat.  
Cena: 55 Kč
NESTLÉ Mlíčko s kaší medové 2x200ml
Mlíčko s kaší 2x200g, pro děti od ukončeného 6. měsíce.  Lehce stravitelné a chutné, stačí jen odstřihnout roh, nalít do lahvičky a servírovat.
Cena: 55 Kč
NESTLÉ Mlíčko s kaší ovocné 2x200ml
Mlíčko s kaší 2x200g, pro děti od ukončeného 6. měsíce.  Lehce stravitelné a chutné, stačí jen odstřihnout roh, nalít do lahvičky a servírovat.
Cena: 55 Kč
NESTLÉ Mlíčko s kaší sušenkové 2x200ml
Mlíčko s kaší 2x200g, pro děti od ukončeného 6. měsíce.  Lehce stravitelné a chutné, stačí jen odstřihnout roh, nalít do lahvičky a servírovat.
Cena: 55 Kč
NESTLÉ Mlíčko s kaší vanilkové 2x200ml
Mlíčko s kaší 2x200g, pro děti od ukončeného 6. měsíce.  Lehce stravitelné a chutné, stačí jen odstřihnout roh, nalít do lahvičky a servírovat.
Cena: 57 Kč
NESTLÉ Moje první kaše 250g
Nestlé mléčná rýžová MOJE PRVNÍ KAŠE je první příkrm určený pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku. Receptura je obohacena o železo potřebné k rozvoji poznávacích funkcí a probiotické bakterie Bifidus BL podobné těm, které se nachází v trávicím traktu kojených dětí. Každá porce obsahuje i důležité vitamíny a minerální látky. Nestlé Moje první kaše je tak správnou volbou v období zavádění prvních příkrmů. Malá bříška překvapí výborná chuť a jemná textura. Jednoduchou přípravu naopak ocení hlavně rodiče, stačí přidat kojeneckou vodu. 
Cena: 89 Kč
NESTLÉ Nemléčná kaše banánová 180g
Nestlé nemléčná kaše s příchutí BANÁNŮ je oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku. Základem této kaše je pečlivě vybraná rýže a banánové vločky. Receptura je obohacena o železo a probiotické bakterie Bifidus BL. Vybraná kombinace přísad, kvalitní rýže s chutí skutečného ovoce je tak správnou volbou v období zavádění prvních příkrmů. Malá bříška překvapí výborná chuť a jemná textura. Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče.
Cena: 55 Kč
NESTLÉ Nemléčná kaše osmizrnná 250g
Nestlé nemléčná kaše OSMIZRNNÁ je cereální instantní příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Unikátnost této kaše se skrývá v kombinaci 8 druhů vybraných obilovin (pšenice, ječmen, žito, oves, kukuřice, rýže, čirok a proso). Receptura je obohacena o železo potřebné k rozvoji poznávacích funkcí a probiotické bakterie Bifidus BL podobným těm, které se nachází v trávicím traktu kojených dětí. Každá porce obsahuje i důležité vitamíny a minerální látky. Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče, stačí přidat oblíbené kojenecké mléko. Tato nemléčná kaše vhodně doplní jídelníček vašeho drobečka.
Cena: 85 Kč
NESTLÉ Nemléčná kaše vanilková BIO 200g
Obilný příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku dítěte. Vanilková příchuť patří k těm nejoblíbenějším i u těch nejnáročnějších malých strávníků. Jednoduchou přípravu ocení hlavně rodiče.
Cena: 92 Kč
NESTLÉ Nemléčná krupička rýžová 180g
Nestlé nemléčná rýžová krupička je oblíbený příkrm určený pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku. Základem této kaše je pečlivě vybraná rýže. Receptura je obohacena o probiotické bakterie Bifidus BL. 
Cena: 68 Kč
NESTLÉ Sinlac 500g
Speciální kaše určená pro alergiky.  
Cena: 169 Kč
NESTLÉ Yogo Dessert kakaový 4x100g
Nestlé Mléčná přesnídávka, pro děti již od ukončeného 8. měsíce.
Cena: 79 Kč
NESTLÉ Yogo Dessert vanilkový 4x100g
Nestlé Mléčná přesnídávka, pro děti od ukončeného 8. měsíce.
Cena: 79 Kč