LEANO.cz

Naturella

Nalezených produktů: 16
DHV Naturella Classic Basic Maxi 8 ks
Ploché vložky s křidélky Naturella Classic Basic Maxi jsou jemné a během dnů se středním výtokem vám zajistí ochranu na celý den. Jedná se o první ploché vložky Naturella. Vložky mají vůni podobnou heřmánku a exkluzivní systém absorpce s květinovým vzorem (řekněte to květinou!). - navíc obsahují absorbující vlákna, která tekutinu nasávají a odvádí pryč od pokožky. Zůstane vám pocit sucha a pohodlí.
25 Kč
DHV Naturella Classic Basic Normal 9 ks
Ploché vložky s křidélky Naturella Classic Basic Normal jsou jemné a během dnů se středním výtokem vám zajistí ochranu na celý den. Jedná se o první ploché vložky Naturella.  
25 Kč
DHV Naturella Ultra Maxi/8ks
Naturella s heřmánkem využívá přirozené schopnosti heřmánku, jeo zklidňující efekt na podrážděnou pokožku.
39 Kč
DHV Naturella Ultra Normal/10ks
Naturella s heřmánkem využívá přirozené schopnosti heřmánku, jeho zklidňující efekt na podrážděnou pokožku. Má příjemnou, přirozenou a elegantní vůni, respektující osobnost každé ženy.
39 Kč
Naturella intimky Normal 100ks
Se slipovými vložkami Naturella Normal Camomile se budete cítit svěží po celý den. Tyto prodyšné slipové vložky tenké jenom 0,9 mm mají vrchní vrstvu jemnou jako okvětní plátek a voní po heřmánku. Postarají se, abyste se každý den cítily pohodlně a svěží.  
114 Kč
Naturella intimky Normal 20ks
Se slipovými vložkami Naturella Normal Camomile se budete cítit svěží po celý den. Tyto prodyšné slipové vložky tenké jenom 0,9 mm mají vrchní vrstvu jemnou jako okvětní plátek a voní po heřmánku. Postarají se, abyste se každý den cítily pohodlně a svěží.  
32 Kč
Naturella intimky Normal 20ks Calendula
Se slipovými vložkami Naturella Normal Calendula se budete cítit svěží po celý den. Tyto prodyšné slipové vložky tenké jenom 0,9 mm mají vrchní vrstvu jemnou jako okvětní plátek a voní po měsíčku. Postarají se, abyste se každý den cítily pohodlně a svěží.  
32 Kč
Naturella intimky Normal 20ks Green Tea
Se slipovými vložkami Naturella Normal Green Tea Magic se budete cítit svěží celý den. Tyto prodyšné slipové vložky tenké jenom 0,9 mm mají vrchní vrstvu jemnou jako okvětní plátek a lehce voní po zeleném čaji. Postarají se, abyste se každý den cítily pohodlně a svěží.
32 Kč
Naturella vložky Classic Maxi 16ks
Vložky Naturella s vůní heřmánku vám v době menstruace zajistí ideální kombinaci ochrany a péče o pokožku!  Jistě vás také potěší osvěžující a přírodou inspirovaná vůně.  
49 Kč
Naturella vložky Classic Maxi 8ks
Vložky Naturella s vůní heřmánku vám v době menstruace zajistí ideální kombinaci ochrany a péče o pokožku!  Jistě vás také potěší osvěžující a přírodou inspirovaná vůně.  
30 Kč
Naturella vložky Classic Night 7ks
Vložky Naturella Classic Night Camomile s křidélky, které vložky pomáhají držet na místě, jsou jemné a o 40 % širší. Nabízejí vám lepší ochranu na noci se silným výtokem. Jedná se o jediné výrobky pro ženskou hygienu, které obsahují krém Dermacrem – jedinečný suchý krém chránící pokožku, u něhož bylo klinicky prokázáno, že pomáhá předcházet jejímu podráždění.  
30 Kč
Naturella vložky Classic Normal 10ks
Vložky Naturella Classic Normal Camomile s křidélky, které vložky pomáhají držet na místě, jsou jemné a během dnů se středním výtokem zajistí vaší intimní pokožce ochranu přes den. Jedná se o jediné výrobky pro ženskou hygienu, které obsahují krém Dermacrem – jedinečný suchý krém chránící pokožku, u něhož bylo klinicky prokázáno, že pomáhá předcházet jejímu podráždění.  
30 Kč
Naturella vložky Ultra Night 7ks
Vložky Naturella Ultra Night Camomile s křidélky, které vložky pomáhají držet na místě, jsou jemné a zajistí vám ochranu během nocí se silným výtokem.  
41 Kč
Naturella vložky Ultra Normal 10ks Calendula
Vložky Naturella Ultra Normal Calendula Tenderness s křidélky, které vložky pomáhají držet na místě, jsou jemné a během dnů se středním až silným výtokem vám zajistí větší ochranu. Jedná se o jediné výrobky pro ženskou hygienu, které obsahují krém Dermacrem – jedinečný suchý krém chránící pokožku, u něhož bylo klinicky prokázáno, že pomáhá předcházet jejímu podráždění. Tyto vložky Naturella Ultra Normal jsou 2 mm tenké a mají vůni po měsíčku a exkluzivní absorpční systém s květinovým vzorem (řekni to květinou!). Kromě toho obsahují gelové perly s úžasnou absorpční schopností, které tekutinu odvádějí pryč od pokožky a zanechávají pocit sucha a pohodlí. Vložky Naturella vám zajistí lepší ochranu, kterou během svého menstruačního cyklu potřebujete. Nabídnou vám něžnou péči, na kterou se vaše pokožka může spolehnout. Vyzkoušejte také vložky Naturella Ultra Night, která vás lépe ochrání v noci.
41 Kč
Naturella vložky Ultra Normal 10ks Green Tea
Vložky Naturella Ultra Green Tea Magic s křidélky, které vložky pomáhají držet na místě, jsou jemné a během dnů se středním až silným výtokem vám zajistí větší ochranu.
38 Kč
Naturella vložky Ultra Normal 20ks
Vložky Naturella Ultra Normal Camomile s křidélky, které vložky pomáhají držet na místě, jsou jemné a během dnů se středním až silným výtokem vám zajistí větší ochranu.  
59 Kč