LEANO.cz

Nasivin

Nalezených produktů: 8
Nasivin 0.01 % nosní kapky roztok  1 x 5 ml
Přípravek se používá při akutní rýmě, zánětu středouší, kataru Eustachovy trubice a zánětu vedlejších nosních dutin. 
97 Kč
Nasivin 0.025 % nosní kapky roztok 10 ml
Přípravek se používá při akutní rýmě, zánětu středouší, kataru Eustachovy trubice a zánětu vedlejších nosních dutin. Čtěte podrobně příbalový leták. 
97 Kč
Nasivin 0.05 % nosní sprej roztok  10 ml (sklo)
Přípravek se používá při akutní rýmě, zánětu středouší, kataru Eustachovy trubice a zánětu vedlejších nosních dutin. Čtěte podrobně příbalový leták.
75 Kč
Nasivin 0.05% nas.gtt.sol. 10ml
Nasivin se používá při akutní rýmě z nachlazení; vasomotorické rýmě; alergické rýmě; zánětu paranazálních dutin; při zánětu středouší, k diagnostické dekongesci sliznice. 
92 Kč
Nasivin Sensitive 0.01 % nosní kapky roztok 1 x 5 ml
Nasivin Sensitive 0,01% kapky s odměřeným dávkováním je lék určený pro novorozence a kojence pro podání do nosu. Vyvolává snížení překrvení sliznic. Kromě toho byly u léčivé látky prokázány protivirové, imunomodulační, protizánětlivé účinky.
118 Kč
Nasivin Sensitive 0.025 % nosní sprej roztok 1 x 10 ml
Nasivin Sensitive 0,25% sprej s odměřeným dávkováním je lék určený pro malé děti od 1 do 6 let pro podání do nosu. Vyvolává snížení překrvení sliznic. Kromě toho byly u léčivé látky prokázány protivirové, imunomodulační, protizánětlivé účinky. Čtěte pozorně příbalový leták.
89 Kč
Nasivin Sensitive 0.05 % nosní sprej roztok  1 x 10 ml/ 5 mg
Nasivin Sensitive 0,05% sprej s odměřeným dávkováním je lék určený pro podání do nosu (rhinologikum) a obsahuje alfa-sympatomimetikum oxymetazolin. 
89 Kč
Nasivin Sinus 100 ml
Tekutý doplněk stravy s cukrem, s obsahem 6 rostlin, pro děti od 3 let a dospělé. List jitrocele, květ bezu a prvosenky, nať tymiánu a kořen lékořice přispívají ke správné funkci dýchacích cest.
169 Kč