LEANO.cz
MyProtein Creatine Monohydrate Tropické ovoce 250g

MyProtein Creatine Monohydrate Tropické ovoce 250g

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

MyProtein Creatine Monohydrate 250g Tropické ovoce Kreatin Monohydrát je základním suplementem pro budování síly a svalové hmoty. Zvyšuje hladinu ATP a následný růst svalů, udržuje hladinu energie během tréninku a prokazatelně zvyšuje sílu.

Podobné zboží

CREATINE MONOHYDRATE je 100 % čistá forma jednoho z nejoblíbenějších suplementů pro zvýšení svalové síly. Vysoce funkční a efektivně využitelný kreatin v práškové konzistenci vhodný pro sportovce, kteří začínají s používáním kreatinů. CREATINE MONOHYDRATE je určen pro: sportovce, kteří usilují o zvýšení svalové síly.
od 480 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz
Creatine Monohydrate značky MyoTec je mikronizovaný kreatin s garantovanou čistotou a kvalitou vyráběný pod ochrannou známkou Creapure®. Produkt je v každé šarži testován na obsah nežádoucích složek (kreatinin, dikyandiamid, dihydrotriazin). Cílem produktů Advantage Lin je nabízet pouze smysluplné, kvalitní a funkční suroviny, a to i na úkor vyšší ceny. Kvalita a principy celého projektu jsou garantovány čistě privátní a 100% nezávislou značkou MyoTec.
od 438 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
100% kreatin monohydrát, 100% funkční klasika. Pure Creatine, kreatin monohydrát, 600 g, Weider.  Vhodné pro sportovce, doplněk stravy určený pro sportovní výživu a nárůst svalů. 
od 999 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz
Ultra mikronizovaný kreatin monohydrát zaručující maximální kvalitu, čistotu a lepší využitelnost. Při dodržení doporučeného dávkování produktu kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu.
od 1 105 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka