LEANO.cz
8 položek
Biotter VitaPiráti vitamínová lízátka jsou vhodná pro děti od 3 let, obsahují vitamín C, vitamíny ze skupiny vitamínů B a vitamín D. 
od 139 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Lízátka s příchutí citronu bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE Citronová lízátka certifikovaná jako bezlepková. Užijte si je v biokvalitě. Oblíbené zvláště u dětí. Neslazená cukrem, bez umělých barviv a zcela vegetariánské.
od 103 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Lízátka s příchutí pomeranč bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE Pomerančová lízátka certifikovaná jako bezlepková. Užijte si je v biokvalitě. Oblíbené zvláště u dětí. Neslazená cukrem, bez umělých barviv a zcela vegetariánské.
od 103 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Lízátka s příchutí třešeň bezlepková 7x10 g BIO CANDY TREE Třešňová lízátka certifikovaná jako bezlepková. Užijte si je v biokvalitě. Oblíbené zvláště u dětí. Neslazená cukrem, bez umělých barviv a zcela vegetariánské.
od 78 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Lízátka Krtek 40g - plochá lízátka s nálepkou s ovocnou příchutí s vitamínem C. Pro každodenní užití.
od 409 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Lízátka od Dr. Médi z hroznového cukru s ovocnou příchutí jsou vhodná především jako pochutina a cukrovinka nejen pro naše nejmenší. Hroznový cukr podporuje snižování hladiny cholesterolu v krvi a nahrazuje ztrátu energie.
od 539 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Lízátka z hroznového cukru s příchutí třešňovou, jahodovou a tropik. Hroznový cukr je nejrychlejší a také nejzákladnější zdroj energie pro člověka. Je proto nejefektivnějším a hlavně přírodním zdrojem energie. Vhodný pro snižování cholesterolu v krvi. 
od 559 Kč
Nejlevněji
BENU
Pilulka | BENU
Vitamin C podporuje imunitu, má antioxidační vlastnosti. Sibiřský žen-šen pomáhá potlačovat stres, působí jako povzbuzující prostředek při vysokém duševním i tělesném vypětí.  Rozchodnice růžová se používá k obnově duševních i fyzických sil. Zvyšuje odolnost proti stresu, příznivě ovlivňuje imunitní systém, zlepšuje paměť a koncentraci.  Vitamin B6 je potřebný pro správnou činnost nervové soustavy. Ovlivňuje i psychickou pohodu v období před menstruací.
od 49 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz