LEANO.cz
4 položek
Biotter VitaPiráti vitamínová lízátka jsou vhodná pro děti od 3 let, obsahují vitamín C, vitamíny ze skupiny vitamínů B a vitamín D. 
od 136 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Lízátka od Dr. Médi z hroznového cukru s ovocnou příchutí jsou vhodná především jako pochutina a cukrovinka nejen pro naše nejmenší. Hroznový cukr podporuje snižování hladiny cholesterolu v krvi a nahrazuje ztrátu energie.
od 539 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Lízátka z hroznového cukru s příchutí třešňovou, jahodovou a tropik. Hroznový cukr je nejrychlejší a také nejzákladnější zdroj energie pro člověka. Je proto nejefektivnějším a hlavně přírodním zdrojem energie. Vhodný pro snižování cholesterolu v krvi. 
od 589 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Vitamin C podporuje imunitu, má antioxidační vlastnosti. Sibiřský žen-šen pomáhá potlačovat stres, působí jako povzbuzující prostředek při vysokém duševním i tělesném vypětí.  Rozchodnice růžová se používá k obnově duševních i fyzických sil. Zvyšuje odolnost proti stresu, příznivě ovlivňuje imunitní systém, zlepšuje paměť a koncentraci.  Vitamin B6 je potřebný pro správnou činnost nervové soustavy. Ovlivňuje i psychickou pohodu v období před menstruací.
od 52 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz