LEANO.cz
> Všechny značky > LINTEO

LINTEO

Nalezených produktů: 84
Bavlněné kapesníky LINTEO PREMIUM 6x8ks
Jemné bílé bavlněné kapesníky Linteo Premium Vám poskytnou luxusní maximální jemnost, měkkost a pevnost, mají mnohostranné využití - k odličování, hygieně. Pokud je zapomenete v kapse a vyperete, nezanechají žmolky. Tyto bavlněné kapesníčky jsou vyrobeny z dermatologicky testované 100% přírodní bavlny. Balení, které má nový moderní design, nabízí 6x8 ks. 
Cena: 41 Kč
Bryndáčky jednorázové Linteo Baby 10ks
Jednorázové dětské bryndáčky Linteo Baby jsou ideální na cestování i na doma. Bryndáčky jsou vyrobeny ze tří ochranných vrstev, tím jsou vysoce absorpční a nepropustné. Uchycují se kolem krku pomocí samolepících proužků a dole jsou přizpůsobeny k zachycení padajícího jídla formou žlábku. Jednorázové bryndáčky mají potvrzení Státním zdravotním ústavem, zaručují tak maximální bezpečnost a jistotu pro vaše miminko
Cena: 42 Kč
Dětská pěna do koupele 250ml LINTEO BABY
Dětská pěna do koupele Linteo Baby obsahuje jemné a podpůrné látky, které vyživují pokožku, udržují ji vláčnou a chrání před vysycháním. Přirozená jemná vůně je způsobená obsahem přírodních složek a bezalergenní parfemace.
Cena: 55 Kč
Dětské mycí mléko a šampon 250ml LINTEO BABY
Dětské mycí mléko a šampon Linteo Baby obsahuje přírodní zjemňující tenzidy na bázi kokosového oleje, řepného a třtinového cukru, které pokožku chrání, udržují ji vláčnou a chrání před vysycháním. Šetrné k očím i pokožce.
Cena: 55 Kč
Dětské tělové mléko 250ml LINTEO BABY
Velmi jemné hydratační tělové mléko. Dokonale zvláčňuje,zjemňuje a ochraňuje pokožku miminka před vnějšími vlivy.Respektuje tvorbu vlastní zdravé ochranné vrstvy na dětské citlivé pokožce. Příjemně se roztírá,nezanechává mastný povrch,dobře se vstřebává.
Cena: 55 Kč
Dětský krém na opruzeniny 75ml LINTEO BABY
Krém na opruzeniny Linteo Baby s oxidem zinečnatým je vhodný na opruzeniny, zarudlou, podrážděnou a vysušenou pokožku. Má unikátní vlastnosti včelího vosku, které zaručují u přípravku snadné a příjemné roztírání.
Cena: 45 Kč
Dětský olej po koupeli 250ml LINTEO BABY
Směs extraktů z BIO měsíčku lékařského a dalších přírod. složek jako jsou oleje pupalky, vinné révy či mandlového oleje, ochraňuje, vyživuje a regeneruje citlivou dětskou pokožku a chrání ji před vnějšími vlivy. Nezanechává mastný povrch, lehce se vtírá.
Cena: 65 Kč
Dětský pleťový krém 75ml LINTEO BABY
Velmi šetrný a ochranný krém s přírodními složkami. Dokonale zvláčňuje, zjemňuje a ochraňuje pokožku před vnějšími vlivy. Vyvinuto s max. šetrností k dětské pokožce a zároveň v souladu s mateřskou pokožkou tak, aby přípravek mohli používat oba.
Cena: 45 Kč
Kapesníčky LINTEO Kids 10x10ks 3-vrstvé Mini
Jemné bílé třívrstvé papírové kapesníky Linteo Kids poskytují vašim dětem jemnost, měkkost a pevnost. Navíc jsou balené v praktickém mini balení, které se vejde i do malých dětských kapsiček. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. Balení, které má nový moderní design, nabízí 10x10ks, v jednom balení naleznete mix pěti pastelových barev s obrázky slonů.
Cena: 28 Kč
Kapesník bavlněný LINTEO Elite 6x8ks heřmánek
Jemné bílé bavlněné kapesníky Linteo Elite s vůní heřmánku vám poskytnou luxusní maximální jemnost, měkkost a pevnost. Tyto bavlněné kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% přírodní bavlny, která je navíc dermatologicky testovaná.
Cena: 66 Kč
Kapesník papírový Linteo Elite 4vrstvé 10x10ks
Jemné bílé čtyřvrstvé papírové kapesníky Linteo Elite vám poskytnou maximální jemnost, měkkost a pevnost. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy.
Cena: 50 Kč
Kapesník papírový LINTEO Elite 60ks box kostka
Jemné bílé třívrstvé papírové kapesníky Linteo Elite vám zaručí tu nejvyšší jemnost, měkkost a pevnost. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny z nejkvalitnější 100% celulózy. Dodávají se ve dvou barevných provedeních - zelené a oranžové. V krabičce, která má moderní květinový design, je 60ks. Krabička má nový tvar.
Cena: 26 Kč
Kapesník papírový Linteo Elite Velikonoční 80ks
Velikonoční limitovaná edice LINTEO papírových kapesníčků - s veselým jarním motivem. 
Cena: 29 Kč
Kapesník papírový LINTEO Satin 3-vrst. 10x10ks
Jemné bílé třívrstvé papírové kapesníky Linteo Satin vám poskytnou jemnost, měkkost a pevnost. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy.  
Cena: 25 Kč
Kosmet.tamp.odlič.LinteoPremium40ks Maxi ARGAN OIL
Odličovací polštářky Linteo Premium maxi ovály jsou nabízeny ve dvou provedeních - arganový olej a stříbro.
Cena: 29 Kč
Kosmet.tampóny odlič.LinteoPremium40ks Maxi SILVER
Odličovací polštářky Linteo Premium maxi ovály jsou nabízeny ve dvou provedeních - arganový olej a stříbro.
Cena: 29 Kč
Kosmetic.tampóny odlič. Linteo Satin 100ks
Odličovací polštářky Linteo Satin jsou určené ke kosmetickým účelům a nabízeny ve dvou velikostech balení po 100 a 120 kusech. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny.  
Cena: 30 Kč
Kosmetické tampóny na odličování Linteo Elite 80ks aloe vera
Odličovací polštářky Linteo Elite v provedení aloe vera.  
Cena: 29 Kč
Kosmetické tampóny na odličování Linteo Elite 80ks heřmánek
Odličovací polštářky Linteo Elite s heřmánkem. Vhodné pro odličování, aplikaci krému či pleťového mléka. Ke kosmetickým účelům a k denní hygieně, k ošetření pleti. 
Cena: 29 Kč
Kuchyňské utěrky LINTEO 2 role, 2-vrstvé
Jemné bílé kuchyňské utěrky Linteo jsou baleny po 2 kusech. Papír je vyroben ze 100% celulózy. Nabízí Vám příjemný poměr cena-kvalita. U těchto kuchyňských utěrek je na jedné roli návin 10 metrů.
Cena: 23 Kč
Kuchyňské utěrky LINTEO CLASSIC 2 role, 2-vrstvé
Jemné bílé kuchyňské utěrky Linteo Classic jsou baleny po 2 kusech. Papír je vyroben ze 100% celulózy. Nabízí Vám příjemný poměr cena-kvalita. U těchto kuchyňských utěrek je na jedné roli návin 9,3 metrů.
Cena: 21 Kč
Kuchyňské utěrky LINTEO Satin 2-vrstvé 2ks XXL
Jemné bílé kuchyňské utěrky Linteo Satin XXL jsou baleny po 2 kusech, kde jedna role má návin jako 3 klasické role. Balení je praktické a šetří váš čas i peníze. Papír je vyroben ze 100% celulózy. 
Cena: 65 Kč
Kuchyňské utěrky LINTEO Satin 2vrst.1ks XXL 1x50m
Kuchyňské utěrky LINTEO Satin 2vrstvý je jemné bílé kuchyňské utěrky Linteo Satin XXL jsou baleny po 1 kuse, kde tato role má návin jako 5 klasických rolí. Balení je praktické a šetří váš čas i peníze. Papír je vyroben ze 100% celulózy.  
Cena: 59 Kč
Linteo baby Přebalovací podložky 5ks 60x60cm
Dětské přebalovací podložky Linteo Baby jsou vhodné na doma i cestování. Součástí podložky je spodní nepropustná vrstva proti prosáknutí. 
Cena: 65 Kč
Linteo Kids papírové kapesníčky v krabičce 2-vrstvé 80 ks
Jemné bílé dvouvrstvé papírové kapesníky Linteo Kids zaručí vašim dětem jemnost, měkkost a pevnost, takovou jakou potřebují. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy a v kartonu jsou namíchány krabičky v barvě růžové a citrónově zelené, pro holčičky i kluky. V krabičce s designem ručně malovaných slonů přímo od dětí je 80ks a navíc si můžete zahrát hru - "najdi rozdíly".
Cena: 25 Kč
LINTEO Premium papírové kapesníky 80 ks
Papírové kapesníky LINTEO - vánoční 
Cena: 49 Kč
Linteo Satin papírové kapesníčky v krabičce 2-vrstvé 100 ks
Jemné bílé dvouvrstvé papírové kapesníky Linteo Satin vám zaručí vysokou jemnost, měkkost a pevnost. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy.  
Cena: 22 Kč
Linteo Satin papírové kapesníčky v krabičce 2-vrstvé 150 ks
Jemné bílé dvouvrstvé papírové kapesníky Linteo Satin vám zaručí vysokou jemnost, měkkost a pevnost. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy.  
Cena: 29 Kč
Linteo Satin papírové kapesníčky v krabičce 2-vrstvé 200 ks
Jemné bílé dvouvrstvé papírové kapesníky Linteo Satin vám zaručí vysokou jemnost, měkkost a pevnost. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy.    
Cena: 36 Kč
Linteo Satin papírové kapesníky 3vrstvé- máta 10x10ks
Jemné bílé třívrstvé papírové kapesníky Linteo Satin vám poskytnou jemnost, měkkost a pevnost, jsou navíc parfemované vůní máty.  
Cena: 43 Kč
Papírové kapesníky LINTEO máta 10x10ks 3 vrstvé
Jemné bílé třívrstvé papírové kapesníky Linteo vám poskytnou jemnost, měkkost a pevnost, jsou navíc parfemované vůní máty. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. Balení, které má nový moderní design, nabízí 10x10 ks. 
Cena: 26 Kč
Papírové kapesníky LINTEO mini 10x10ks 3 vrstvé
Jemné bílé třívrstvé papírové kapesníky Linteo Vám poskytnou jemnost, měkkost a pevnost, navíc jsou balené v praktickém mini balení, které šetří místo. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. Balení, které má nový moderní design, nabízí 10x10 ks, v jednom balení naleznete mix pěti pastelových barev.
Cena: 28 Kč
Papírové kapesníky LINTEO PREMIUM 10x10ks 4 vrstvé
Jemné bílé čtyřvrstvé papírové kapesníky Linteo Premium vám poskytnou maximální jemnost, měkkost a pevnost. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. Balení, které má nový moderní design, nabízí 10x10 ks. 
Cena: 32 Kč
Toaletní  papír LINTEO 16 rolí, bílý, 3-vrstvý
Jemný bílý třívrstvý toaletní papír balený po 16 rolích. Toaletní papír Linteo je vyroben ze 100% celulózy, nabízí Vám pevnost a jemnost. U tohoto toaletního papíru je celková délka 15 m.
Cena: 159 Kč
Toaletní  papír LINTEO CLASSIC 16 rolí, bílý, 2-vrstvý
Jemný bílý dvouvrstvý toaletní papír balený po 16 rolích. Toaletní papír Linteo je vyroben ze 100% celulózy a nabízí Vám příjemný poměr cena - kvalita. U tohoto toaletního papíru je celková délka 15 m.
Cena: 119 Kč
Toaletní papír LINTEO 16 rolí heřmánek 3-vrstvý
Jemný bílý třívrstvý toaletní papír balený po 16 rolích s parfemací heřmánku. Bílý toaletní papír Linteo heřmánek je vyroben ze 100% celulózy a díky třem vrstvám nabízí maximální pevnost a jemnost. U tohoto toaletního papíru je celková délka 20 m.
Cena: 149 Kč
Toaletní papír LINTEO 16 rolí, bílý, 3-vrstvý, 20m
Jemný bílý třívrstvý toaletní papír balený po 16 rolích. Toaletní papír Linteo je vyroben ze 100% celulózy, nabízí Vám pevnost a jemnost. U tohoto toaletního papíru je celková délka 20 m.
Cena: 149 Kč
Toaletní papír LINTEO 16 rolí, zelený, 3-vrstvý, 20m
Jemný zelený třívrstvý toaletní papír balený po 16 rolích. Toaletní papír Linteo je vyroben ze 100% celulózy, nabízí vám pevnost a jemnost. U tohoto toaletního papíru je celková délka 20 m.
Cena: 149 Kč
Toaletní papír LINTEO 4 role, bílý, 2-vrstvý
Jemný bílý dvouvrstvý toaletní papír balený po 4 rolích. Toaletní papír Linteo je vyroben ze 100% celulózy a je vhodný pro každodenní používání. U tohoto toaletního papíru je Vám v jedné roli k dispozici 150 útržků v celkové délce 17 metrů.
Cena: 29 Kč
Toaletní papír LINTEO 8 rolí heřmánek, 3-vrstvý
Jemný bílý třívrstvý toaletní papír balený po 8 rolích s parfemací heřmánku. Bílý toaletní papír Linteo heřmánek je vyroben ze 100% celulózy a díky třem vrstvám nabízí maximální pevnost a jemnost. U tohoto toaletního papíru je celková délka 20 m.
Cena: 79 Kč
Toaletní papír LINTEO 8 rolí, bílý, 3-vrstvý
Jemný bílý třívrstvý toaletní papír balený po 8 rolích. Toaletní papír Linteo je vyroben ze 100% celulózy a díky třem vrstvám nabízí překvapivou pevnost a měkkost. U tohoto toaletního papíru je celková délka 15 metrů
Cena: 79 Kč
Toaletní papír LINTEO 8 rolí, bílý, 3-vrstvý, 20m
Jemný bílý třívrstvý toaletní papír balený po 8 rolích. Toaletní papír Linteo je vyroben ze 100% celulózy a díky třem vrstvám nabízí maximální pevnost a jemnost. U tohoto toaletního papíru je celková délka 20 m.
Cena: 79 Kč
Toaletní papír LINTEO 8 rolí, zelený, 3-vrstvý, 20m
Jemný zelený třívrstvý toaletní papír balený po 8 rolích. Zelený toaletní papír Linteo je vyroben ze 100% celulózy a díky třem vrstvám nabízí maximální pevnost a jemnost. U tohoto toaletního papíru je celková délka 20 m.
Cena: 79 Kč
Toaletní papír LINTEO Classic 2 vrst.16 ks
Toaletní papír Linteo Classic je vyroben ze 100% recyklovaného materiálu. Je dvouvrstvý. 
Cena: 139 Kč
Toaletní papír LINTEO Classic 2-vrst. 8ks
Toaletní papír LINTEO Classic  je jemný bílý dvouvrstvý toaletní papír balený po 8 rolích. Bílý toaletní papír Linteo je vyroben ze 100% celulózy a nabízí vám příjemný poměr cena-kvalita. U tohoto toaletního papíru je celková délka 16 m.
Cena: 115 Kč
Toaletní papír LINTEO Kids vlhčený 60ks náplň - poslední kus skladem
Toaletní papír LINTEO Kids vlhčený 60ks je vlhčený toaletní papír Linteo Kids. Pomáhá zpříjemnit dětem toaletní návyky a celkový přístup k hygieně. Provitamín B5 a extrakt z heřmánku chrání dětskou pokožku před opruzením. Jemný měkký papír a speciální složení je šetrné k pokožce. Výrobek obsahuje 60 kusů vlhčeného toaletního papíru a je dermatologicky testovaný. Poslední kus skladem.
Cena: 32 Kč
Toaletní papír LINTEO Satin vlhč.70ks náp.dub.kůra
Vlhčený Toaletní papír LINTEO Satin s dubovou kůrou se užívá po použití či místo toaletního papíru pro pocit čistoty a svěžesti a pro kvalitnější hygienu.
Cena: 42 Kč
Toaletní papír LINTEO vlhčený 60ks kyselina mléčná
Vlhčený toaletní papír Linteo s kyselinou mléčnou je speciálně navržen pro denní hygienu a péči o intimní oblasti
Cena: 39 Kč
  
1
2    1 - 48 z 84