LEANO.cz
> Všechny značky > Linola

Linola

Nalezených produktů: 12
Linola Face 50 ml
Krém na každodenní péči o suchou a citlivou pokožku obličeje. 
Cena: 261 Kč
Linola Hand 75ml
Krém pro velmi suchou, hrubou nebo popraskanou pokožku rukou. 
Cena: 201 Kč
Linola Lotion 200ml
Tělové mléko pro každodenní péči o tělo i ruce.
Cena: 328 Kč
Linola Lotion light 200ml
Lehké tělové mléko pro citlivou a suchou pokožku .
Cena: 318 Kč
Linola Radio-Derm 50g
Linola Radio-Derm je speciální krém pro léčbu kožních problémů po radioterapii. Zklidňuje úporné svědění pokožky po radioterapii, chladí a pomáhá zmírnit její nepříjemné pnutí.
Cena: 261 Kč
Linola Shower and Wash 300ml
Sprchový a mycí gel pro tělo, ruce i obličej.
Cena: 307 Kč
Linola Sun Lotion SPF50 100ml
Okamžitá ochrana pokožky před UV zářením (SPF 50). 
Cena: 328 Kč
Linola Šampon 200ml
Jemný a nedráždivý šampón. 
Cena: 239 Kč
Linola vánoční balení (Lotion + Gesicht)
Linola Lotion je tělové mléko pro každodenní péči o tělo i ruce. Tělové mléko Linola Lotion se rychle vstřebává a zabraňuje vysychání pokožky. Udržuje pokožku dlouhodobě vláčnou.Obsahuje hodnotný olej ze světlice barvířské, bohatý na kyselinu linolovou pro obnovu a stabilizaci ochranné kožní bariéry. Používá se pro každodenní péči o suchou pokožku na těle i rukou. Je doporučována také jako doplňková péče při léčbě ekzémů, lupénky nebo atopického ekzému. Vhodná alternativa přípravku Linola Fett pro letní období (nižší obsah tuků).
Cena: 540 Kč
Linola-Fett krém 50g
Linola Fett je mastný krém (obsah lipidů 65 %) s vynikající snášenlivostí. Působí protizánětlivě a podporuje přirozenou regeneraci kůže.  
Cena: 129 Kč
Linola-Fett Ölbad drm.bal.1x200ml
Linola-Fett Ölbad je tekutá koupelová přísada, olejová koupel, která pokrývá pokožku olejovým filtrem, a tím pomáhá obnovení přirozeného mastného povrchu kůže. Je určena k částečné i plné koupeli. Přípravek se používá u dospělých, dětí i kojenců k podpůrné léčbě suchých nebo šupících se onemocnění mazových žláz kůže, jako je např. lupénka (psoriasis vulgaris), atopický ekzém, endogenní ekzém (neurodermitis).
Cena: 154 Kč
Linola-Fett olejová koupel 400ml
Linola-Fett Ölbad je tekutá koupelová přísada, olejová koupel, která pokrývá pokožku olejovým filtrem, a tím pomáhá obnovení přirozeného mastného povrchu kůže. Je určena k částečné i plné koupeli.  
Cena: 199 Kč