LEANO.cz
> Všechny značky > Imunit

Imunit

Nalezených produktů: 8
5 PreveMax Imunit nukleotidy+betaglukan tablety 30
Čistě přírodní doplněk stravy s obsahem nukleotidů a beta-glukanů. Přípravek má vynikající jahodovou příchuť a díky obsahu vitaminu C a selenu podporuje správnou funkci imunitního systému.
Cena: 187 Kč
5PreveMax Imunit nukleotidy+betaglukan tbl. 60+20
Imunit® 5PreveMax je doplněk stravy s jahodovou příchutí. Obsahuje nukleotidy chlorelly, a beta-glukany z hlívy ústřičné. Vitaminy C a B6 pomáhají udržovat správnou funkci imunitního systému. Kyselina listová snižuje míru únavy a vyčerpání.
Cena: 229 Kč
Echinaceové kapky Imunit 100ml
Imunit® Echinacea kapky s ženšenem a hlívou ústřičnou na podporu imunity.
Cena: 164 Kč
Echinaceové kapky Imunit 190ml
Účinný doplněk stravy, který přispívá ke správné obranyschopnosti organizmu a podporuje imunitu v době nachlazení a přirozenou ochranu horních cest dýchacích. 
Cena: 273 Kč
Echinaceové kapky Imunit 50 + 10 ml
Účinný doplněk stravy, který přispívá ke správné obranyschopnosti organizmu (Echinacea purpurea, selen)
Cena: 99 Kč
Hlíva ústř.800mg s rakyt. a echi. Imunit 40+20tob
IMUNIT Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a echinaceou je prémiový přípravek renomované a tradiční výrobkové řady IMUNIT®, která se vyznačuje vysokou kvalitou surovin a unikátními technologiemi zpracování.
Cena: 305 Kč
Hlíva ústř.800mg s rakyt. a echin. Imunit 100+100
Imunit Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a echinaceou představuje, s denní dávkou 800 mg hlívy ústřičné, nejsilnější přípravek z prémiové řady IMUNIT. Díky obsaženému selenu napomáhá udržovat normální funkci a kondici imunitního systému.    
Cena: 549 Kč
Hlíva ústřičná Imunit 150 + 60 tobolky zdarma
Imunit Hlíva ústřičná je účinný přípravek s vysokým obsahem hlívy ústřičné. Díky obsaženému selenu pomáhá přispívat k normální funkci imunitního systému, k normální funkci štítné žlázy a k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Cena: 499 Kč