LEANO.cz
> Všechny značky > Hyalgel

Hyalgel

Nalezených produktů: 7
Hyalgel COLLAGEN 500 ml
Kloubní výživa s hyaluronanem sodným, chondroitin sulfátem, kolagenem II typu a vitamínem C. Výrobek je vhodný pro osoby s pravidelným vyšším zatížením kloubů, zejména pro rekreační sportovce, pro střední a starší generaci, osoby s nadváhou, těžce pracující a osoby po úrazech. Snadné dávkování, tekutá forma, s pomerančovou příchutí.
Cena: 239 Kč
Hyalgel Collagen MAXX 500 ml
Specíání přípravek pro výživu koubů v tekuté formě.  
Cena: 403 Kč
Hyalgel Collagen MAXX vánoční balení 2018 2x500 ml
Specíání přípravek pro výživu koubů v tekuté formě.  
Cena: 399 Kč
Hyalgel forte pomeranč 500ml
Kloubní výživa s hyaluronanem sodným, chondroitin sulfátem a vitamínem C. Výrobek je vhodný pro osoby s vyšším zatížením kloubů, pro výkonnostní sportovce, pro starší generaci, osoby s nadváhou, těžce pracující a osoby po úrazech. Snadné dávkování, tekutá forma, s pomerančovou příchutí.
Cena: 349 Kč
Hyalgel jablko 500ml
Doplněk stravy HYALGEL je speciální přípravek ve formě sirupu určený k perorálnímu podávání s jablečnou příchutí. Obsahuje hyaluronan sodný, chondroitin sulfát a vitamín C. Výrobek je vhodný především pro starší generaci, osoby s vyšším zatížením kloubů jako jsou sportovci, osoby s nadváhou, těžce pracující a osoby po úrazech.
Cena: 199 Kč
Hyalgel Mazání na klouby 250ml
Mazání na bolavé klouby ve formě gelu s obsahem Arthrocomplex Hyalgel, který byl sestaven speciálně pro úlevu od bolesti kloubů. Vysokou účinnost zajišťuje kofein, kyselina hyaluronová, mentol, kapsaicin, mátová silice a extrakt kostivalu.      
Cena: 159 Kč
Hyalgel plus pomeranč 500ml
Kloubní výživa s hyaluronanem sodným, chondroitin sulfátem a vitamínem C. Výrobek je vhodný pro všechny, kteří chtějí pečovat o své klouby, zejména starší generaci, osoby s vyšším zatížením kloubů jako jsou sportovci, osoby s nadváhou, těžce pracující a osoby po úrazech. Snadné dávkování, tekutá forma, příchuť pomeranče.
Cena: 219 Kč