LEANO.cz
> Všechny značky > Herbal

Herbal

Nalezených produktů: 13
Aloe Vera pleťový krém 50ml Herbal Harmony
Aloe vera je z kosmetického hlediska velmi významnou surovinou používanou již ve starém Egyptě. Tato pouštní rostlina harmonizuje a zklidňuje pleť. Navrací pleti její přirozenou rovnováhu, hydratuje a osvěžuje. Ve východní medicíně je aloe po staletí využívána pro své antioxidační a omlazující účinky. Po staletí se používá na suchou pokožku ekzematiků, k tlumení zánětů a drobných poranění.
Cena: 170 Kč
ALPA Herbal BYLINNÉ MAZÁNÍ 250 ml
Gel obsahuje řadu bylinných silic a extraktů, které mají anestetické a uvolňující účinky. Hřebíček, levandule, tymián, rozmarýn a zázvor snižují bolest namožených svalů. 
Cena: 120 Kč
ALPA Herbal gel KOSODŘEVINA 250 ml
Extra silné a účinné chladivé mazání, které omezuje bolest pohybového aparátu – zad, šíje, svalů a páteře. Základní účinné látky obsažené v gelu jsou kosodřevinová a borovicová silice umocněné sílou přírodního mentolu. Silice podporují léčbu revmatismu a dny, tlumí záněty a odstraňují otoky.
Cena: 120 Kč
ALPA Herbal krém HŘEJIVÝ 250 ml
Krém zajišťuje rychlé prokrvení a prohřátí svalové tkáně a urychluje rekonvalescenci. 
Cena: 120 Kč
ALPA Herbal krém KAŠTAN 250 ml
Krém pomáhá uvolňovat namáhané svalstvo a zamezuje pocitu „těžkých“ nohou. Díky přítomnosti kaštanového extraktu má příznivý vliv na poruchy periferního prokrvení (studené nohy, fialové ruce), příznivě ovlivňuje pružnost a pevnost cévních stěn. 
Cena: 120 Kč
ARTHROSAN mast 30 g
Nositeli účinku masti ARTHROSAN jsou mentol, kafr a bylinné silice (kosodřevina, rozmarýn, levandule, eukalypt, hřebíček, máta peprná a skořice) v masťovém základu se včelím voskem. Optimální složení masti z vysokojakostních surovin dosahuje příznivých účinků při akutních a chronických revmatických bolestech, bolestech a zánětech svalů, šlach a kloubů, bederním ústřelu, ischiasu a bolestech páteře. 
Cena: 94 Kč
Herbal elixír pro křehké a poškozené vlasy 250ml
Green Pharmacy Herbal elixír pro křehké a poškozené vlasy celkově vlasy posiluje dodává vlasům vitalitu, pružnost a lesk.
Cena: 85 Kč
Herbal Harmony Arnika bylinná mast 50ml
Arniková mast se slunečnicovým a mandlovým olejem, včelím voskem a vitamínem E - 50ml
Cena: 115 Kč
Herbal Harmony Levandule lékařská bylinná mast50ml
Levandulová mast se slunečnicovým a mandlovým olejem, včelím voskem a vitamínem E - 50ml
Cena: 111 Kč
Herbal Harmony Rakytník řešetlák.bylinná mast 50ml
Rakytníková mast se slunečnicovým a mandlovým olejem, včelím voskem a vitamínem E - 50ml  
Cena: 115 Kč
Herbal Harmony Tymián obecný bylinná mast 50ml
Tymiánová mast se slunečnicovým a mandlovým olejem, včelím voskem a vitamínem E - 50ml
Cena: 115 Kč
Skořice tělové mléko 200ml Herbal Harmony
Masážní mléko s vysokým obsahem skořicové silice. Skořice způsobuje místní prohřátí tkáně, tím i lokální prokrvení. Je tak zajištěno zrychlené odbourávání tukových buněk. Používáme zejména v místech výskytu tzv. pomerančové kůže. Po důkladné masáži se doporučuje určené partie těla procvičit, protože je tím docíleno důkladnějšího prokrvení celé oblasti, a tím i rychlejšího odbourávání tukových buněk.
Cena: 195 Kč
Vinná réva Černý ryb. Mučenka 200ml Herbal Harmony
VINNÁ RÉVA, ČERNÝ RYBÍZ, MUČENKA - AKTIVNÍ KRÉM s avokádovým a jojobovým olejem a vitamínem E pro zvýšení elasticity pokožky při tvorbě strií - 200ml
Cena: 312 Kč