LEANO.cz
> Všechny značky > HELLE

HELLE

Nalezených produktů: 7
Balzám na rty Helle OF 20 Aloe Vera 3,7g
Balzám na rty Helle řady Active Care rtěnkovitého tvaru s ochranným faktorem UV 20 a obsahem Aloe Vera.
Cena: 70 Kč
Balzám na rty Helle tyčinka OF8 Heřmánek
Ochranný balzám na rty s faktorem 8 a vůní heřmánku.
Cena: 50 Kč
Balzám na rty Helle tyčinka OF8 Jablko
Ochranný balzám na rty s faktorem 8 a vůní jablka.
Cena: 43 Kč
Balzám na rty Helle tyčinka s OF 8 Cherry
HELLE ochranné balzámy na rty s příchutí třešně jsou elegantní balzámy na rty v oválném rtěnkovém pouzdru s využitím potravinářských příchutí a barviv. Intenzivní péče o jemnou a citlivou pokožku rtů a osvěžení rtů. Účinná kombinace UVA a UVB filtrů, zvyšuje přirozenou ochranu rtů před škodlivými vlivy UV záření 8 x. 
Cena: 50 Kč
Balzám na rty Helle tyčinka s OF 8 Jahoda
HELLE ochranné balzámy na rty s jahodovou příchutí jsou elegantní balzámy na rty v oválném rtěnkovém pouzdru s využitím potravinářských příchutí a barviv. Intenzivní péče o jemnou a citlivou pokožku rtů a osvěžení rtů. Účinná kombinace UVA a UVB filtrů, zvyšuje přirozenou ochranu rtů před škodlivými vlivy UV záření 8 x. 
Cena: 50 Kč
Balzám na rty Helle tyčinka s OF 8 Med
HELLE ochranné balzámy na rty s medovou příchutí jsou elegantní balzámy na rty v oválném rtěnkovém pouzdru s využitím potravinářských příchutí a barviv. Intenzivní péče o jemnou a citlivou pokožku rtů a osvěžení rtů. Účinná kombinace UVA a UVB filtrů, zvyšuje přirozenou ochranu rtů před škodlivými vlivy UV záření 8 x. 
Cena: 50 Kč
Balzám na rty Helle tyčinka s OF 8 Neutral
HELLE ochranné balzámy na rty jsou elegantní balzámy na rty v oválném rtěnkovém pouzdru s využitím potravinářských příchutí a barviv. Intenzivní péče o jemnou a citlivou pokožku rtů a osvěžení rtů. Účinná kombinace UVA a UVB filtrů, zvyšuje přirozenou ochranu rtů před škodlivými vlivy UV záření 8 x.
Cena: 50 Kč