LEANO.cz
LEANO.cz
Hartmann

Lékárna Hartmann eshop

Nakupujte v online lékárně Hartmann. Eshop se zbožím přímo od výrobce.

Společnost Hartmann patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických pomůcek v celé České republice, kde má celkem tři velkozávody. Hartmann pomáhá léčit partnerstvím, profesionalitou a srdcem – jak praví jejich heslo. Jejich specializací jsou především zdravotnické potřeby a inkontinenční pomůcky.

Lékárna Hartmann eshop

Sortiment lékárny Hartmann

Výroba se specializuje na konečné produkty k ošetření ran, dezinfekci prostředí, preventivní opatření proti infekci na operačních sálech, osobní péči, řešení inkontinence, udržení krásy a plného zdraví. Vyrábějí například i diagnostické přístroje jako tlakoměry, teploměry, osobní váhy, domácí testy a tonometry.

Nákupy v online lékárně

Společnost Hartmann má eshop, kde si můžete v klidu prohlédnout veškeré nabízené produkty a navíc nakupujete přímo od výrobce, což je značnou výhodou v mnoha ohledech. Doprava je za pouhých 49 Kč prostřednictvím PPL nebo ZDARMA při objednávce nad 999 Kč. Případně si můžete také samozřejmě zdarma vyzvednout zboží na některém z výdejních míst. Platit lze kartou, převodem i na dobírku.

Hartmann pomáhá

Společnost je partnerem i pořadatelem mnoha eventů a na mnoha místech pomáhá. Je například generálním partnerem události Sestra roku v pražské Lucerně nebo již 16 let pořádá akci Dobrý soused – každý rok rozdává finanční pomoc obecně prospěšným společnostem, které se snaží o zlepšení veřejného života v místě působení firmy.

Časopis Hartmann – Magazín o zdraví a prevenci

Na stránkách společnosti si můžete stáhnout odborný časopis, ve kterém se dozvíte žhavé novinky ze světa zdravotnictví, o novinkách i akcích společnosti, o zdravotnické politice nebo prostě jen zajímavé a inspirativní příběhy obyčejných lidí. Časopis vychází jednou za měsíc.

Časopis Hartmann Hartmann
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun