LEANO.cz
> Všechny značky > HARMONY LINE

HARMONY LINE

Nalezených produktů: 7
Harmony Line-Hair Fit tobolky 50
Harmony Line-Hair Fit posiluje vlasy a zabraňuje jejich nadměrnému vypadávání. Rovněž pomáhá udržet vlasy pevné a pružné.
Cena: 127 Kč
Harmony Line-Ostropestřec blistr tobolky 100
Doplněk stravy s obsahem suchého extraktu z plodů Ostropestřce mariánského.   
Cena: 229 Kč
Harmony Line-Ostropestřec tablety 30
Doplněk stravy k ochraně jater před toxickými látkami včetně léků, chemických škodlivin a alkoholu. Snižuje riziko vzniku žlučových kamenů, napomáhá k celkové ochraně organismu.
Cena: 129 Kč
Harmony Line-Rybí tuk Baby tobolky 60
Harmony Line-Rybí tuk Baby pro správný a zdravý vývoj dětí. Podporuje chuť k jídlu při nechutenství u dětí. Při nechutenství u dětí podporuje chuť k jídlu. Udržuje správnou funkci nervového a svalového systému.   
Cena: 120 Kč
Harmony Line-Selen+Zinek tobolky 30
Harmony Line-Selen+Zinek je doplněk stravy. Zinek posiluje imunitní systém a je nezastupitelným minerálním prvkem v našem těle. Selen pomáhá při prevenci civilizačních onemocnění a také detoxikuje a podporuje játra.
Cena: 103 Kč
Harmony Line-Vápník+Hořčík+Zinek+Selen blistr tablety 100
Harmony Line-Vápník+Hořčík+Zinek+Selen obsahuje Vápník, Hořčík, Zinek a Selen, které jsou minerály nezbytné pro normální funkce orgánů a tkání lidského těla. 
Cena: 253 Kč
Harmony Line-Vápník+Hořčík+Zinek+Selen tablety 60
Vápník, hořčík, zinek a selen patří mezi minerální látky, které jsou optimální pro fungování lidského organismu. Jsou důležité pro správný vývoj a růst kostí, vlasů, nehtů i kůže, k optimální činnosti srdce a cév, rozmnožovacích orgánů a nervového a svalového systému
Cena: 175 Kč