Glov

Cestovní odličovací rukavice GLOV On The Go s unikátní mikro technologií působí jako magnet na nečistoty pleti. Díky velikosti a praktickému tvaru jsou ideálním pomocníkem na cesty. Pokožka po použití zůstává dokonale čistá. Odličovací rukavice GLOV On The Go Je vhodná pro aktivní ženy, které vyžadují dokonalé odlíčení i mimo komfort domova. Je ideálním pomocníkem pro ženy, které si potrpí na dokonalé očištění pleti od make-upu nebo pleťové masky, a to vše bez použití chemie. Stačí pouze voda. Je ideální pro všechny typy pleti, a to dokonce i pro tu nejcitlivější pokožku. Dermatologicky testováno. Posiluje přirozenou hydrolipidovou bariéru. Použití: Odličte oblast očí, krku a celého obličeje obyčejnou vodou. Po každém použití rukavici vyždímejte v mýdlové vodě. Doba používání rukavice jsou 3 měsíce.
od 399 Kč
Nejlevněji
Ageo
Dr. Max | Lékárna.cz
Poskytne dokonalé odlíčení bez nežádoucího zarudnutí a podráždění.
od 469 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max
Odličovací rukavice GLOV Comfort Bouncy Blue s unikátní mikro technologií působí jako magnet na nečistoty pleti. Díky čtyřem rohům dokonale odlíčí oblast očí, krku a celého obličeje. Pokožka po použití zůstává dokonale čistá. Odličovací rukavice GLOV Comfort Je vhodná pro každodenní používání nejen v domácím prostředí. Je ideálním pomocníkem pro ženy, které si potrpí na dokonalé očištění pleti od make-upu nebo pleťové masky, a to vše bez použití chemie. Stačí pouze voda. Je ideální pro všechny typy pleti, a to dokonce i pro tu nejcitlivější pokožku. Dermatologicky testováno. Posiluje přirozenou hydrolipidovou bariéru. Použití: Odličte oblast očí, krku a celého obličeje obyčejnou vodou. Po každém použití rukavici vyždímejte v mýdlové vodě. Doba používání rukavice jsou 3 měsíce.
od 455 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Vše v zázračném setu! Všechno, co sofistikované ženy chtějí pro každodenní rituál odstranění make-upu a péči o pleť. Tato kompaktní sada obsahuje rukavice Glovy On-The-Go a krásně šikovně vonící magnetové mýdlo. Vezměte to kdekoli. Ideální pro cestování a do posilovny.
od 249 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Lékárna.cz
Masážní rukavice Skin Smoothing Grey je speciálně vyvinutá pro masáž problematických partií těla, pro lepší prokrvení a uvolnění lymfy. Výsledky jsou viditelné již po prvním použití. Masážní rukavice stimuluje cirkulaci krve a lymfy, výsledkem je nádherně hladká pokožka. Připravuje pokožku na následnou péči o tělo. Rukavice je vhodná pro všechny typy pleti. Pravidelná masáž pomocí rukavice GLOV vám pomůže dosáhnout viditelného zlepšení stavu pokožky během 30 dnů. Všechny produkty GLOV jsou dermatologicky testovány a jsou hypoalergenní. Chrání Vaši pokožku i životní prostředí. Použití: Masírujte postižené místo 30 krouživými pohyby každý den během koupele či sprchy. Můžete použít se svým oblíbeným peelingem či oblíbeným sprchovým gelem. Po každém použití rukavici vyždímejte v mýdlové vodě. Doba používání rukavice jsou 3 měsíce.
od 319 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max