LEANO.cz
> Všechny značky > FYTOFONTANA

FYTOFONTANA

Nalezených produktů: 51
FS Anti-wrinkle gift sets (Botu Serum+Emuls+Intens
Kosmetický balíček FS Anti-wrinkle gift sets, který obsahuje Fytofontana Stem Cells Botu sérum s kmenovými buňkami + Botu emulze s kmenovými buňkami a Botu Intense je jako dárek ZDARMA.
Cena: 1 999 Kč
FS DNA Revital gift sets (Serum+Pure Wrinkle)
Kosmetický balíček FS DNA Revital gift sets, který obsahuje Fytofontana Stem Cells DNA Revital sérum s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a Pure wrinkle čistící gel s kmenovými buňkami je jako dárek ZDARMA.
Cena: 1 347 Kč
FS Eye Care gift sets (EyeContour+EyeBag+Pure Eye)
Kosmetický balíček FS Eye Care gift sets (2+1), který obsahuje FS EyeContour sérum s kmenovými buňkami na oční okolí + EyeBag sérum s kmenovými buňkami proti očním váčkům a Pure Eye dvoufázový odličovač očních partií s kmen. buňkami je jako dárek ZDARMA.
Cena: 969 Kč
FS Hyaluron gift sets (FS Hyaluron + FS Pure Eye)
FS Hyaluron gifr sets je dárkové balení obsahující FS Hyaluron a FS Pure Eye.
Cena: 816 Kč
FS Pigment gift sets (Serum+Emulsion+Pure Pigment)
Kosmetický balíček FS Pigment gift sets, který obsahuje Fytofontana Stem Cells Pigment sérum s kmenovými buňkami + Pigment emulze s kmenovými buňkami a dvoufázový roztok s kmenovými buňkami Pure Pigment je jako dárek ZDARMA.
Cena: 1 660 Kč
FS Vitalizing gift set (Botu Serum+Emulse+Intense)
Kosmetický balíček FS Vitalizing gift set, který obsahuje FS Botu sérum s kmenovými buňkami proti vráskám + Botu emulze s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám + Botu Intense (sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky) jako dárek ZDARMA.
Cena: 2 087 Kč
Fytofontana Aloe Vera cps.30
ALOE VERA kapsle pomáhají podporovat trávení a příznivě působí na funkce střevního systému. 
Cena: 223 Kč
Fytofontana Aloe Vera extrakt 500 ml
Fytofontana Aloe Vera extrakt je nápoj obsahující řadu důležitých látek pro organismus. Je vyrobený z koncentrovaného extraktu Aloe Vera Barbadensis a je s příchutí Maracuji.
Cena: 150 Kč
Fytofontana Aloe vera extrakt forte 500 ml
Fytofontana Aloe Vera Extrakt Forte je nápoj z koncentrovaného extraktu Aloe Vera, který pomáhá podporovat trávení a příznivě působí na funkce střevního systému. Nápoj má maracujovou příchuť.
Cena: 174 Kč
Fytofontana Aloe vera gel 100 ml
Fytofontana Aloe vera gel obsahuje 93%-ní koncentraci extraktu listů Aloe vera. 
Cena: 149 Kč
Fytofontana Aloe vera nosní spray 20 ml
Aloe vera nosní sprej je přirozený neagresivní ióntový roztok, který jemně a šetrně čistí nos, zvlhčuje suchou nosní sliznici a chrání ji v období zvýšeného výskytu onemocnění dýchacích cest. Je vhodný především jako preventivní  prostředek při pobytu v prostředí s nízkou vlhkostí vzduchu a jako prevence zánětů nosní sliznice a alergií. Zlepšuje dýchání a uvolňuje ucpaný nos. Snižuje tvorbu hlenu při rýmě a ulehčuje tak dýchání, přitom nevysušuje nosní sliznici. Urychluje hojení drobných povrchových poranění v nose, má regenerační a hydratační účinky.
Cena: 91 Kč
Fytofontana Aloe vera spray 200ml
ALOE VERA SPRAY je určen k použití vždy, kdy je pokožka mimořádně namáhána či zatěžována, nebo kdy takovou situaci lze očekávat. 
Cena: 197 Kč
Fytofontana Gyntima čípky DEO, mycí pěna + lubrikační gel ZDARMA
Gyntima balíček obsahuje vaginální čípky DEO, intimní mycí pěnu a lubrikační gel ZDARMA.
Cena: 363 Kč
Fytofontana Gyntima čípky Forte + mycí pěna 150 ml
Gyntima balíček (čípky Probiotica Forte a intimní mycí pěna) – ideální pro každodenní intimní hygienu ženy a péči o intimní partie.
Cena: 276 Kč
Fytofontana Gyntima čípky Forte+Slimming serum
Fytofontana Gyntima čípky Forte + Hoodia Slimming serum zdarma. 
Cena: 227 Kč
Fytofontana Gyntima dětský intim.mycí gel 100ml
Dětský intimní mycí gel je určen pro dívky od 3 let věku, kdy ještě není obranyschopnost pochvy dostatečná.
Cena: 122 Kč
Fytofontana Gyntima Intimate Foam 150 ml
Gyntima intimní pěna je účinný, příjemný, osvěžující a jemný mycí prostředek s optimálním pH, který je vyvinutý speciálně pro intimní hygienu ženy
Cena: 176 Kč
Fytofontana Gyntima intimní mycí gel 200ml
GYNTIMA Intimní mycí gel
Cena: 129 Kč
Fytofontana Gyntima intimní mycí gel 200ml
Gyntima Intimní mycí gel je účinný, osvěžující a jemný prostředek, určený pro každodenní intimní hygienu ženy, který pomáhá předcházet vaginálním infekcím. 
Cena: 120 Kč
Fytofontana Gyntima lubrikační gel 50 ml
Gyntima Lubrikační gel je speciálně vyvinutý k lubrikaci vaginální sliznice. Účinné látky zvyšují kluznost a snižují riziko výskytu drobných poranění poševní sliznice. Panthenol zklidňuje podrážděné oblasti.
Cena: 116 Kč
Fytofontana Gyntima lubrikační gel 50ml
Gyntima Lubrikační gel je speciálně vyvinutý k lubrikaci vaginální sliznice.
Cena: 117 Kč
Fytofontana Gyntima Probiotica vag.čípky FORTE10ks
Vaginální čípky probiotica forte se doporučují používat dlouhodobě jako součást pravidelné starostlivosti o zdravé prostředí pochvy. Zvlášť účinné je používání čípků v období menopauzy a laktace.
Cena: 209 Kč
Fytofontana Gyntima vaginál. čípky Hyaluronic 10ks
Regenerují, hojí a hydratují poškozenou vaginální sliznici. Přispívají k obnově vlhkosti v pochvě a zajišťují přirozenou biologickou rovnováhu. Díky kyselině mléčné eliminují bakteriální a mykotické infekce. Mají protizánětlivé a antimikrobiální účinky.
Cena: 231 Kč
Fytofontana Gyntima vaginál. čípky Menopausa 10ks
Napomáhají potlačovat nepříjemné projevy menopauzy. Přispívají k obnově vlhkosti v pochvě a zajišťují přirozenou biologickou rovnováhu. Díky kyselině mléčné eliminují bakteriální a mykotické infekce. Mají protizánětlivé a antimikrobiální účinky.
Cena: 231 Kč
Fytofontana Gyntima vaginální čípky DEO 10ks
Zabezpečují přirozenou rovnováhu pochvy, díky kyselině mléčné chrání před škodlivými bakteriemi a infekcemi, neutralizují nežadoucí pachy v pochvě. Díky obsahu přírodních vůní zabezpečí dlouhotrvající pocit svěžesti. Zabezpečí dostatečnou vlhkost pochvy.
Cena: 219 Kč
Fytofontana Gyntima vaginální čípky probiotica 10ks
Fytofontana GYNTIMA® Vaginální čípky deo jsou vhodnou prevencí před gynekologickými potíži.
Cena: 219 Kč
Fytofontana Gyntima Whitening krém 50 ml
Fytofontana Gyntima Whitening krém na bělení intimních partií.
Cena: 496 Kč
Fytofontana HAIR Man 125 ml
HAIR Man je fyto-biotechnologické sérum na omlazení a podporu růstu vlasů.
Cena: 496 Kč
Fytofontana HAIR Woman 125 ml
HAIR Woman je fyto-biotechnologické sérum na omlazení a podporu růstu vlasů.
Cena: 496 Kč
Fytofontana Stem Cells Botu 30ml
Jedinečná kombinace účinných látek v přípravku Fytofontana Stem Cells Botu sérum s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám představuje revoluční novinku v kosmetologii. Přípravek bohatý na účinné látky se doporučuje používat k ošetření mimických vrásek.
Cena: 1 043 Kč
Fytofontana Stem Cells Botu Emulsion 30 ml
Emulze s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám. Působí na zmírnění mimických vrásek, UV faktor chrání pokožku před škodlivými vlivy UV záření. Doporučuje se používat k ošetření mimických vrásek v oblasti čela, kořenu nosu, mezi obočím a v okolí úst.
Cena: 1 043 Kč
Fytofontana Stem Cells Botu Intense 4.5ml
Přípravek Fytofontana Stem Cells Botu Intense sérum s kmenovými buňkami s intenzivním protivráskovým účinkem cíleně působí na ošetření výrazných a hlubokých vrásek. Speciální dávkovací pero umožňuje maximální přesnost aplikace.
Cena: 502 Kč
Fytofontana Stem Cells Collagen 30ml
Emulze Fytofontana Stem Cells Collagen je jedinečný přípravek, který vyplňuje vrásky zevnitř prostřednictvím přirozených procesů pokožky bez chirurgického zákroku.
Cena: 1 043 Kč
Fytofontana Stem Cells DNA Revital Emulsion 30 ml
Emulze s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a revitalizaci DNA. Emulze Fytofontana Stem Cells DNA Revital - revoluční spojení účinných látek kmenových buněk, doplněné o účinné látky na bázi peptidů s intenzivním DNA účinkem regeneračním a proti vráskám.
Cena: 1 347 Kč
Fytofontana Stem Cells DNA Revital Serum 30 ml
Sérum Fytofontana Stem Cells DNA Revital s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a revitalizaci DNA. Revoluční spojení látek kmenových buněk na obnovení pokožky, doplněné o látky na bázi peptidů s intenzivním DNA účinkem regeneračním a proti vráskám.
Cena: 1 347 Kč
Fytofontana Stem Cells EyeBag 15ml
Sérum Fytofontana Stem Cells EyeBag obsahuje výjimečnou kombinaci účinných látek, která napomáhá stahování váčků pod očima.
Cena: 544 Kč
Fytofontana Stem Cells EyeContour 15ml
Fytofontana Stem Cells EyeContour sérum bylo vyvinuto speciálně na ošetření citlivého očního okolí. Jedinečným složením zmírňuje vrásky okolo očí, zvyšuje pružnost pokožky a doplňuje ji o látky potřebné k neustálé obnově pokožky.
Cena: 544 Kč
Fytofontana Stem Cells EyeDark 15ml
Sérum Fytofontana Stem Cells EyeDark s kmenovými buňkami je určené na ošetření tmavých kruhů pod očima a vrásek očního okolí.
Cena: 449 Kč
Fytofontana Stem Cells Hyaluron 30 ml
Emulze s kmenovými buňkami s kyselinou hyaluronovou Fytofontana Stem Cells Hyaluron je jedinečným přípravkem, který svými výjimečnými účinnými látkami a kyselinou hyaluronovou vyplňuje vrásky, chrání pleť před vysušením a dodává jí hebkost a jemnost.
Cena: 816 Kč
Fytofontana Stem Cells Hydro 30 ml
Sérum s kmenovými buňkami na intenzivní hloubkovou hydrataci Fytofontana Stem Cells Hydro obsahuje kmenové buňky, peptidy a koncentrát s minerály z Mrtvého moře - intenzivní hloubková hydratace buněk, proti vráskám, podporuje tvorbu kolagenu v pokožce.
Cena: 625 Kč
Fytofontana Stem Cells Pigment Emulsion 30 ml
Emulze s kmenovými buňkami Fytofontana Stem Cells Pigment účinně zesvětluje silně pigmentovanou pokožku tváře, vyrovnává tón pleti a silným ochranným faktorem chrání pokožku před škodlivými vlivy UV záření a před vznikem další hyperpigmentace.
Cena: 816 Kč
Fytofontana Stem Cells Pigment Hand 125 ml
Emulze s kmenovými buňkami na obnovení a zesvětlení pokožky rukou. Emulze Fytofontana Stem Cells Pigment Hand - cíleně působí na stařecké skvrny a na zesvětlení pigmentované pokožky. Dodává jemnost a chrání před vysušením.
Cena: 399 Kč
Fytofontana Stem Cells Pigment Serum 30 ml
Sérum Fytofontana Stem Cells Pigment s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace. Účinně zesvětluje silně pigmentovanou pokožku tváře, vyrovnává tón pleti a podporuje zmírnění vrásek.
Cena: 873 Kč
Fytofontana Stem Cells Pure Eye 125 ml
Fytofontana Stem Cells Pure Eye dvoufázový odličovač očních partií na dokonalé odlíčení. Neobsahuje alkohol ani mýdlo. Odstraňuje zbytky make-upu, aniž by oční okolí nadměrně vysušoval.
Cena: 302 Kč
Fytofontana Stem Cells Pure Pigment 125 ml
Fytofontana Stem Cells Pure Pigment je dvoufázový čistící přípravek s kmenovými buňkami na depigmentaci. Roztok důkladně čistí pokožku od každodenních nečistot, a zároveň šetrně zmírňuje pigmentaci povrchu pokožky a podporuje její obnovu.
Cena: 302 Kč
Fytofontana Stem Cells Pure Wrinkle 125ml
Fytofontana Stem Cells Pure Wrinkle čistící gel s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám účinně a šetrně čistí pokožku tváře od make-upu a každodenních nečistot a zároveň klade velký důraz na snížení mimických vrásek a na zachování pružnosti pokožky.
Cena: 302 Kč
Fytofontana ViroStop 1+1(ViroStop30+Aloe nasal20)
ViroStop sprej obsahuje jedinečnou kombinaci přírodních složek, díky jejichž vlastnosti je ViroStop účinný před viry a bakteriemi.
Cena: 161 Kč
Fytofontana ViroStop kapky 25 ml
ViroStop kapky je přírodní prostředek určený především na příznaky chřipky a nachlazení. Obsahuje jedinečnou kombinaci rostlin. Zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu a pomáhá při všech typech zánětů horních dýchacích cest.
Cena: 133 Kč
  
1
2    1 - 48 z 51