LEANO.cz
> Všechny značky > EXODERIL

EXODERIL

Nalezených produktů: 6
Exoderil crm.1x30g
Exoderil je antimykotický, protizánětlivý krém k zevnímu použití.
Cena: 155 Kč
Exoderil dermální roztok 1x10 ml/ 100 mg
Přípravek se používá k léčbě plísňových onemocnění kůže nebo kožních záhybů, plísňových onemocnění nehtů, kandidových onemocnění kůže, léčbě pytiriasis versicolor, zánětlivých kožních plísňových onemocnění (se svěděním i bez svědění). Čtěte pozorně příbalový leták.
Cena: 128 Kč
Exoderil drm.crm.1x15g
Přípravek Exoderil patří do skupiny léčiv zvaných dermatologika, antimykotika.
Cena: 89 Kč
Exoderil sol.1x20ml/200mg
Přípravek Exoderil patří do skupiny léčiv zvaných dermatologika, antimykotika. Exoderil je antimykotický, protizánětlivý kožní roztok ke kožnímu podání. Jeho léčivou složkou je naftifin. Je účinný proti houbám, kvasinkáma plísním. Vedle účinku proti plísním má naftifin také antibakteriální účinek proti různým grampozitivním a gramnegativním organismům, které se obyčejně vyskytují ve spojení s plísňovým onemocněním. Klinický účinek naftifinu se projevuje rychlým ústupem příznaků zánětu, zvláště svědění.
Cena: 183 Kč
Exonailner Lak 2v1 5ml
Exonailner Lak 2v1 se používá k léčbě plísňových infekcí nehtů. Pomáhá ničit nehtovou plíseň, dodává postiženým nehtům lesk a pomáhá tak upravit jejich vzhled již po 7 dnech používání a zároveň chrání nově vyrůstající nehet před infekcí.
Cena: 199 Kč
Exonailner Lak 2v1 5ml + Exoderil 20ml/200mg
Cenově výhodné balení pro kompletní péči o Vaše nehty! Exonailner Lak 2v1 5ml + Exoderil dermální roztok 20 ml/ 200 mg na doléčbu nehtové mykózy.  
Cena: 399 Kč