ENERGY

Caralotion je bioinformační hydratační přípravek s výrazným regeneračním působením na pokožku celého těla, lehce se aplikuje a roztírá. Má silný antioxidační efekt. Účinky substancí obsažených v Caralotion se vzájemně doplňují a působí proti předčasnému stárnutí pleti. Mléko obsahuje přirozenou paletu minerálů a solí z třetihorní mořské vody vřídla Podhájska, které pokožku prohřívají, vyživují a chrání.
od 257 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Artrin je vysoce kvalitní glycerinové mýdlo s obsahem vřídelní vody z Podhájska a pečlivě vybraných silic a rostlinných extraktů, které působí antioxidačně, podporují vylučování kyseliny močové z těla, přirozenou obranyschopnost, imunitní systém a celkový stav organismu. Mýdlo je vhodné pro každodenní využití a díky extraktům z komonice lékařské má relaxační účinky, podporuje usínání, zdravý spánek a poskytuje emoční komfort při stresu, takže ho oceníte zejména při večerní hygieně.  
od 157 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Energy Artrin je jeden z pěti výjimečných přírodních terapeutických krémů z řady bioinformačních krémů Pentagramu®. 
od 269 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Lékárna.cz
Energy Artrin je jeden z pěti výjimečných přírodních terapeutických krémů z řady bioinformačních krémů Pentagramu®. Zatímco ostatní čtyři krémy představují energie kovu, dřeva, země a ohně, Energy Artrin je symbolem vody. 
od 929 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Lékárna.cz
Energy Artrin Renove je další z účinných krémů z řady speciálních přírodních pleťových krémů Renove. 
od 429 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max
Energy Audiron je další z řady antiseptických přípravků Energy. 
od 289 Kč
Nejlevněji
BENU
Pilulka | Lékárna.cz
Audivet pomůže zvířatům s vyrážkami, ekzémy, povrchovými poraněními a kožními mykózami. Působí také na bradavice a nádorky na kůži a sliznici. Pomáhá při lokální ztrátě srsti (kruhová alopecie). Zamezí také jejímu svrbění a bolestivosti. Působí proti bolesti při zánětech mléčné žlázy a drobných kloubů. Pomáhá i s nádory dásní a záněty vnějšího zvukovodu.
od 289 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Zubní pasta Energy Balsamio je tvořená vodou třetihorního moře z termálního vřídla Podhájská
od 139 Kč
Nejlevněji
Pilulka
BENU
Barley svou dravostí mladého osení prakticky ihned dodává velmi silnou aktivní energii, proto je vhodným doplňkem před sportovním výkonem, při náročných společenských večerech či při aktivní dovolené. 
od 409 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max
Celitin je bioinformační přípravek obsahující originální kombinaci lecitinu a extraktu z Ginko biloby. Tato rostlina má antioxidační vlastnosti a pozitivně působí mimo jiné na správnou činnost mozku a krevní oběh v něm, paměť, fyzické i duševní zdraví a duševní rovnováhu.  
od 239 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Lékárna.cz
Energy Cytosan je velmi kvalitní glycerinové mýdlo, jehož hlavní složku tvoří výtažek z rašeliny humát draselný. V tom se nachází látky, které mají pozitivní vliv na oslabenou a stárnoucí pokožku, brání růstu některých mikroorganismů, mají vliv na mnohočetné dělení některých skupin buněk, příznivě působí na pohybový aparát a hloubkově čistí. Mýdlo nedráždí a je vhodné pro všechny typy pokožky.  
od 135 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Energy Cytovital je jedním z pěti unikátních bioinformačních krémů Pentagramu®, které byly vyrobeny tak, aby odpovídaly pěti energiím. Zatímco ostatní krémy představují kov, dřevo, vodu a oheň, Energy Cytovital je zástupcem země. Kromě pozitivního vlivu na pokožku, příznivě působí i na energetické dráhy a orgány. Může za to především skutečnost, že látky z krému pronikají do nejhlubších vrstev pokožky a dále do tkání. Energy Cytovital byl stvořený, aby nejen vyživoval buňky pokožky, ale rovněž jí pomáhal regenerovat. Tento přírodní krém rovněž pomáhá i v hojení jizev a odřenin. A protože nepůsobí pouze zevně, ale i vnitřně, podporuje činnost vaječníků při problémech s plodností či napomáhá štítné žláze k její správné funkci.  
od 269 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Lékárna.cz
Energy Cytovital je jedním z pěti unikátních bioinformačních krémů Pentagramu®, které byly vyrobeny tak, aby odpovídaly pěti energiím. Zatímco ostatní krémy představují kov, dřevo, vodu a oheň, Energy Cytovital je zástupcem země. 
od 1 089 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Energy Cytovital, který je jedním z jedinečných šamponů řady Pentagramu®, pomáhá zklidňovat pokožku a zbavit se nepříjemného svědění. Rovněž regeneruje vlasy, brání jejich lámavosti a třepení. Doporučuje se používat zejména na jemné a mastné vlasy bez objemu. Díky svému složení pomáhá detoxikovat vlasy i vlasovou pokožku. Přes vlasovou pokožku zároveň působí na energetický systém a akupunkturní body, čímž napomáhá zlepšit zdraví i psychickou kondici. Obsahuje bylinné extrakty, přírodní silice a termální vodu.  
od 274 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Zubní pasta Energy Diamond je vyrobena z jedinečné vody třetihorního moře z termálního vřídla Podhájská.
od 149 Kč
Nejlevněji
Pilulka
BENU | Lékárna.cz
Energy Drags Imun je jedinečný bioinformační přírodní doplněk stravy z řady přípravků Energy na podporu ochrany před infekcí. 
od 593 Kč
Nejlevněji
BENU
Pilulka
Energy Drags Imun je velmi kvalitní glycerinové mýdlo, jehož hlavní složku tvoří pryskyřice stromu Croton lechleri.   
od 109 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Lékárna.cz
Energy Droserin je jeden z pěti unikátních bioinformačních krémů ze speciální řady Pentagram®, které vždy představují jeden z pěti prvků, přičemž Energy Droserin je symbolem kovu. Základem přírodního terapeutického krému je třetihorní termální voda, výtažky ze vzácných pryskyřic, humáty se silnými protizánětlivými účinky a v neposlední řadě důležitý bylinný extrakt, který tvoří 50 % složení. Vzhledem k výběru výjimečných ingrediencí proniká Energy Droserin snadno do hloubky, kde působí, a dále se dostává do tkání. Kromě pozitivního vlivu na pokožku zároveň cílí na energetické dráhy a zároveň na hluboko uložené orgány.  
od 330 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Lékárna.cz
Šampon Energy Droserin, který je jedním z produktů řady Pentagramu® podporujících působení pěti prvků, pomáhá díky svému složení nejen zevně, ale i vnitřně. Jeho receptura vychází ze zásad tradiční čínské medicíny. Je vhodný pro všechny i malé děti. Přírodní šampon Droserin podporuje detoxikaci vlasů a pokožky hlavy. Výsledky se projeví již přibližně po třech umytí. Energy Droserin dodává vlasům sametový lesk a zamezuje jejich vypadávání na temeni hlavy. Přes pokožku hlavy se účinky rozšiřují na energetický systém a tím jak na fyzickou, tak psychickou kondici. Základem šampónu je speciální bylinný extrakt.
od 245 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Přírodní bylinný koncentrát pro stimulaci činnosti nervového systému a mobilizaci energie v organismu. Má vliv na nervový systém, při stresu také na žaludek. Zvyšuje schopnost koncentrace zvířete a způsobuje jeho zklidnění. Při únavě má naopak stimulační efekt posílením činnosti ochablých aktivačních center. Zvyšuje výdrž a vytrvalost zvířete.  
od 346 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Energy Flavocel je unikátní doplněk stravy, jehož receptura obsahuje koncentrovaný extrakt Ibišku súdánského, vitamín C a směs pečlivě vybraných éterických olejů. Tyto látky mimo jiné působí antioxidačně, posilují imunitu, mají příznivý vliv na krevní oběh, správné trávení a dýchací systém, navozují emoční komfort při stresu, duševní pohodu a relaxaci.  
od 450 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Lékárna.cz
Energy Grepofit je přírodní doplněk stravy na podporu boje proti infekci. Základem produktu je vyvážená kombinace vybraných a zároveň nejúčinnějších látek, které jsou známé svým antimikrobiálním působením a představují tak ochranu před bakteriálními infekcemi. Mezi takové patří především extrakt z grapefruitových jadérek, echinacey, ibišku súdánského a silici šalvěje lékařské.
od 368 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU | Pilulka | Lékárna.cz
Popis: Energy Grepofit drops je další z přírodních doplňků stravy z řady přípravků Energy na zvýšení ochrany proti infekci. 
od 340 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU | Pilulka
Energy Grepofit nosol aqua je nosní sprej s antimikrobiálními a protizánětlivými účinky. Pomáhá zbavit se rýmy a ucpaného nosu, ulevit od nepříjemných projevů rýmy a zlepšit dýchání.
od 239 Kč
Nejlevněji
Pilulka
BENU | Lékárna.cz
Energy Grepofit spray je unikátní přípravek z řady Energy na ochranu proti infekci s antimikrobiálními a protizánětlivými účinky. 
od 185 Kč
Nejlevněji
Pilulka
BENU | Lékárna.cz
Energy Chanca Piedra je jeden z řady terapeutických čajů značky Energy, které mají prospěšný vliv na organismus. 
od 189 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Energy King Kong je jedinečný bioinformační bylinný koncentrát, který byl vyroben, aby pomáhal zejména sportovcům a osobám se zvýšenými fyzickými a psychickými nároky.
od 403 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU | Lékárna.cz
Korolen je perfektní doplněk stravy, který díky své receptuře vytvořené z prvotřídních a pečlivě vybraných extraktů bylin příznivě působí na správnou činnost srdce a celé kardiovaskulární soustavy, podporuje správný krevní tlak, hladiny cholesterolu a cukrů v krvi, zlepšuje imunitu, odolnost těla a navíc působí antioxidačně.
od 389 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Lékárna.cz
Užití Korovetu je vhodné bezprostředně po infarktu srdce a mozkové příhodě na podporu prokrvení postižené tkáně (podávat maximálně 2 dny). Dále je vhodný na křeče, tiky a epilepsie jakéhokoli původu.  
od 434 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Energy Nutritive balsam usnadňuje rozčesávání vlasů a díky účinným látkám a olejům zvyšuje rovnovážnou vlhkost, pevnost a lesk. Přírodní balzám na vlasy Nutritive balsam je ideální volbou pokud jsou vaše vlasy suché a namáhané a potřebují kvalitní regeneraci. Nutritive balsam je vyroben tak, aby pomáhal vlasy udržovat hedvábně lesklé bez tendencí se nepříjemně zacuchávat.  
od 199 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max
Energy Organic Acai představuje 100 % přírodní výtažek z plodů palmy brazilské neboli Euterpe oleracea.
od 467 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Energy Organic Beta Powder představuje 100 % přírodní výtažek z červené řepy Beta vulgaris, konkrétně poddruhu maritima. 
od 499 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU | Pilulka
Energy Chlorella představuje 100 % přírodní výtažek z řasy Chlorella pyrenoidosa. Aby bylo dosaženo maximální kvality, zpracovává se chlorella pocházející z tichomořského ostrova Tchaj-wan, kde díky jedinečnému prostředí, pramenité čisté vodě a slunci může chlorella dobře růst a sílit. Tato chlorella se vyznačuje nejen svou čitostí, ale zejména svými pozitivními účinky.
od 467 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Energy Chlorella představuje 100 % přírodní výtažek z řasy Chlorella pyrenoidosa. 
od 595 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Energy Organic Matcha Powder představuje 100 % přírodní jemně mletý zelený čaj. 
od 429 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max
Energy Peralgin je doplněk stravy, který se skládá z pečlivě vybraných přírodních surovin.
od 439 Kč
Nejlevněji
Pilulka
BENU | Lékárna.cz
Energy Probiosan je jedinečný přírodní probiotický doplněk stravy. 
od 337 Kč
Nejlevněji
Pilulka
BENU | Lékárna.cz
Probiovet je probiotický doplněk obsahující dva druhy živých bakterií: Lactobacillus acidophilus a Enterococcus foeces. Ty pomáhají udržovat přirozenou střevní mikroflóru. Podporují růst zdravých bakterií a potlačují nežádoucí choroboplodné organismy.  Probiovet dále obsahuje chlorelu, což je extrakt ze zelených řas (Chlorella pyrenoidosa), bohatý na vitamíny, minerály a je také významným zdrojem bílkovin. Součástí Probiovetu je i přírodní vláknina (prebiotikum inulin).
od 346 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Energy Protektin je dalším přípravkem z pěti jedinečných bioinformačních krémů Pentagramu®, jejichž receptura vychází ze zásad tradiční čínské medicíny. Každý krém přitom odpovídá jednomu prvku. Energy Protektin je konkrétně symbolem dřeva. Krémy z řady Pentagramu® neovlivňují pozitivně pouze pokožku, ale svým působením do hlubokých vrstev pokožky a dále do tkání mají příznivý vliv i na energetické dráhy a orgány. Energy Protektin má díky svému složení silné antiseptické, protizánětlivé, čistící a prokrvovací účinky. Energy Protektin je ovšem v první řadě účinným pomocníkem na nejrůznější kožní problémy, jako jsou ekzémy, akné, lupénka, opary či záněty kůže. Kromě toho, že eliminuje pigmentové skvrny na kůži, tak zároveň vytváří ochranný film před nejrůznějšími typy záření.  
od 269 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Lékárna.cz
Jemné glycerinové mýdlo Protektin obohacené o vřídelní vodu z Podhájska a velmi pečlivě vybrané extrakty a silice z bylin, které mají osvěžující účinky a podporují dobrý duševní stav, výkonnost a pozitivní náladu. Mýdlo má navíc antioxidační vlastnosti, zlepšuje imunitu a přirozenou odolnost pokožky a stará se o její dobrý stav. Produkt je vhodný pro všechny typy pleti, nedráždí ji a oceníte ho zejména při ranní hygieně.  
od 108 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Bylinný koncentrát Relaxin je čistě přírodní produkt, jehož receptura vychází z tradiční čínské a japonské medicíny. Skládá se totiž z dvou jedinečných přírodních extraktů, a to kůry stromu magnólie a kořene kudzu. Aby byl zajištěn maximální účinek, byla k výrobě koncentrátu použita běžná vodně-lihová extrakce a poté vysoká míra koncentrace.
od 349 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Lékárna.cz
Renol je doplněk stravy, který díky své receptuře vytvořené z prvotřídních a pečlivě vybraných extraktů bylin působí antioxidačně, podporuje odolnost těla, imunitní systém, vylučování vody z těla a napomáhá mimo jiné i ke správné funkci močových cest, ledvin a močového měchýře.
od 429 Kč
Nejlevněji
Pilulka
BENU | Lékárna.cz | DocSimon
Energy Revitae je unikátní přírodní doplněk stravy, který pomáhá odstranit negativní projevy dopadu stresu na organismu. 
od 513 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Energy Ruticelit je vedle dalších čtyřech výjimečných přírodních terapeutických krémů z řady bioinformačních krémů Pentagramu® zástupcem energie, a to konkrétně ohně. 
od 275 Kč
Nejlevněji
Pilulka
BENU | Lékárna.cz
Popis: Energy Ruticelit Renove je pleťový krém, který díky své lehké struktuře vyhovuje všem typům pleti. 
od 606 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Energy Skeletin je jedinečný přírodní doplněk stravy, který účinně pomáhá udržovat kosti a klouby v dobré kondici. Energy Skeletin je významným zdrojem minerálních látek a kolagenu, které jsou nezbytné pro pevné, tvrdé a zároveň pružné kosti.
od 577 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Skelevet je minerální doplněk organického původu. Obsahuje vápník, hořčík, fosfor, křemík, mangan a další stopové prvky. Je důležitým zdrojem minerálů potřebných pro kostní a kloubní výživu, optimální činnost svaloviny a některých enzymatických systémů. Skelevet obsahuje také doprovodné látky v podobě vitamínů D, C a A, nenasycené mastné kyseliny a kolagen. Všechny uvedené složky zvyšují využitelnost tohoto minerálního doplňku v organismu. 
od 544 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Energy Smilax officinalis je další z řady jedinečných terapeutických čajů Energy, které mají pozitivní vliv na naše zdraví. Unikátní vlastnosti drceného kořene rostliny Smilax officinalis byly popsány již v druhé poloviny 16. století, a to perským učencem Imadem al-Din Mahmud ibn Shiraziem. Od té doby má rostlina Smilax officinalis, která pochází ze západní části Indie a Střední Ameriky, důležité postavení jak v lidové medicíně, tak je součástí některých přípravků moderní farmacie. Oblíbená je rovněž kombinace s čajem Energy Lapacho, a to v poměru 1:1.  
od 210 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
1