Elgydium Clinic Trio Compact mezizubní kartáčky 1.9mm 6ks

Elgydium Clinic Trio Compact mezizubní kartáčky 1.9mm 6ks

Cena 129
  • Osobní odběr v 41 lékárnách Pilulka zdarma
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem

Jediný produkt, který kombinuje 3 kartáčky na jednom držáku kompaktním a praktickým způsobem.  

129.00 171.00 2

Srovnání cen Elgydium Clinic Trio Compact mezizubní kartáčky 1.9mm 6ks

Pilulka

Pilulka
129 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
89 Kč

BENU

BENU
171 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
79 Kč

Podobné zboží

TePe MK Original mají speciálně navržená vlákna zajišťující efektivní čištění a dlouhou životnost. Každý kartáček má drátek o průměru 0,7 mm potažený umělou hmotou, aby byla zajištěna maximální ochrana dásní. Mezizubní kartáček je důležitou součástí ústní hygieny, protože zubní kartáček dobře nevyčistí špatně dostupné nečistoty mezi zuby. Speciálně vybraná vlákna a jedinečné držátko vám zajistí efektivní čištění a dlouhou trvanlivost kartáčku. Tyto kvalitní mezizubní kartáčky se jen tak nezlomí! Výsledek: Dokonalé čištění mezizubních prostor Ochrana dásní Dlouhá trvanlivost Použití: Kartáček vložte opatrně mezi zuby a pohybujte jím vpřed a vzad. Po použití důkladně opláchněte. Nepoužívejte násilí, aby nedošlo k poranění zubů. Je velmi důležité zvolit si vhodnou velikost mezizubního kartáčku. Je velmi důležité zvolit si vhodnou velikost mezizubního kartáčku. Vlákna by měla snadno prostoupit mezizubní prostor, nikdy by neměla být násilím vtlačena mezi jednotlivé zuby. Průměr drátku ...
od 99 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
BENU | Dr. Max
TePe 0,6mm modrý - ergonomické držátko usnadňuje orientaci v ústech. Vynikající kartáčky TePe 0,6mm používají velmi odolný drátek potažený umělou hmotou.  
od 99 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max
mezizubní kartáčky s ohebným kloubem GUM mezizubní kartáčky BI-DIRECTION bílý 0.7mm jsou mezizubní kartáčky s ohebným kloubem, který umožňuje snadné zavádění i mezi zadní zuby.      
od 167 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max
Střední velikost oblíbených mezizubních kartáčků - párátek GUM Soft-Picks. Umělohmotný mezizubní a zároveň masážní kartáček s jemnými gumovými bodlinami, které dokonale odstraňují plak a zbytky jídla mezi zuby a jsou lehce fluoridované.
od 209 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka