LEANO.cz
> Všechny značky > EDEL+WHITE

EDEL+WHITE

Nalezených produktů: 6
EDEL+WHITE Náhrad.hlavice SINGLE CLEAN 2ks
Náhradní hlavice pro sonický zubní kartáček SONIC GENERATION.  Jemná konická mikrovlákna KONEX(r) sestřižená do špičky pro jednosvazkový sonický zubní kartáček.
Cena: 314 Kč
EDEL+WHITE Ovocné zubní pasty pro děti 7ks x 9.3ml
7 dětských zubních past s přírodním ovocným aromatem pro legraci a denní učení, že pravidelné čištění zubů je velmi důležité. Obsahuje fluoridy, extrakt ze zeleného čaje a vitamin E, které posilují postavení zubů v dásni a chrání sklovinu.
Cena: 139 Kč
EDEL+WHITE Voskovaná dentální páska 70m
Zábavné a snadné používání dentální nitě i pro začátečníky! Lehké použití pro důkladné čištění s extra svěží příchutí.
Cena: 99 Kč
EDEL+WHITE Zubní pasta Antiplaque+Whitening 75ml
Chrání přirozenou krásu vašich zubů a dává jim přirozený bílý vzhled. Vyvážené složení s difosforečnanem tetradraselným účinně odstraňuje zabarvení zubů, zatímco kysličník křemičitý odstraňuje jemně usazeniny plaku. Prevence zubního kazu.  
Cena: 89 Kč
EDEL+WHITE Zubní pasta Gum Care Forte 75ml
Zklidňuje a zpevňuje dásně a podporuje současně remineralizaci zubů. Obsahuje laktát hlinitý, laktát vápenatý a uhličitan sodný - zabraňují ukládání plaku a podporují remineralizaci povrchu zubů, zatímco fluorid sodný chrání před zubním kazem.
Cena: 85 Kč
EDEL+WHITE Zubní pasta Sel de Vie 75ml
EDEL+WHITE Zubní pasta Sel de Vie 75 ml obsahuje švýcarskou alpskou sůl. Zubní pasta je homeopaticky kompaktibilní. Obsahuje také extrakty z Echianacei, Šalvěje, xylitol (5%) a vápník. Neobsahuje fluoridy, parabeny ani esenciální oleje. 
Cena: 109 Kč