LEANO.cz
> Všechny značky > durex

durex

Nalezených produktů: 43
DUREX EMOJI Pleasure me 12ks
Nová série jedněch z nejoblíbenějších a nejprodávanějších kondomů Durex, která nyní přináší bezpečný sex také mladé generaci. Díky emotikonům a piktogramům uvnitř krabičky již nikdy mladý pár nezažije pocit trapnosti, když nastane čas je použít. 
Cena: 149 Kč
DUREX EMOJI Strawberry 12ks
Dermatologicky testované lubrikované kondomy z přírodního latexového kaučuku s vůní jahod o průměru 56 mm, které do sexu mladých párů vnášejí speciální dávku šťavnatého potěšení.
Cena: 149 Kč
DUREX Extended Pleasure 3 ks
Velmi jemné kondomy, které oddálí mužův orgasmus a prodlouží vzrušení.
Cena: 69 Kč
DUREX Feel Ultra Thin 10 ks
Kondom Feel Ultra Thin - spíše pod názvem Fetherlite Ultima zaručuje naprostou bezpečnost a přitom je tenčí než lidský vlas, tedy o 20% tenčí než standardní kondomy značky Durex.
Cena: 199 Kč
DUREX Intense orgasmic 16ks
Durex Intense Orgasmic kondomy - stimulační vroubkování a výstupky, s gelem Desirex poskytujícím pocit zahřívání, ochlazení nebo mravenčení.
Cena: 219 Kč
Durex Intense Orgasmic gel 10 ml
Stimulační gel Durex Intense Orgasmic je speciálně vyvinutý pro intenzivnejší zážitek během milování a pro intenzivnější rozkoš!
Cena: 199 Kč
Durex Intense Pure Fantasy vibrátor
Vibrátor Durex Intense Pure Fantasy je elegantní osobní masážní přístroj, který je perfektní pro příjemné noci o samotě nebo s vaším partnerem.
Cena: 649 Kč
Durex Intense Vibrations vibrační kroužek
Vibrační kroužek Durex Intense Vibrations nabízí fantastický způsob, jak při sexu zvýšit potěšení a uspokojení obou partnerů. Výjimečně elastický kroužek se snadným použitím, který díky až 20 minutám stimulujících vibrací zlepšuje sex a předehru.
Cena: 159 Kč
DUREX Invisible Extra Lubricated 10ks
Kondomy Durex Invisible Extra Thin Extra Lubricated jsou nejtenčí kondomy, které kdy značka Durex vyvinula, jsou určeny k maximálnímu zvýšení citlivosti a současnému poskytování vysoké úrovně bezpečnosti a ochrany. Všechny naše latexové kondomy překračují mezinárodní normu kvality ISO 4074 pro pánské kondomy z přírodního latexu.  
Cena: 179 Kč
DUREX Invisible Extra Lubricated 3ks
Kondomy Durex Invisible Extra Thin Extra Lubricated jsou nejtenčí kondomy, které kdy značka Durex vyvinula, jsou určeny k maximálnímu zvýšení citlivosti a současnému poskytování vysoké úrovně bezpečnosti a ochrany. Všechny naše latexové kondomy překračují mezinárodní normu kvality ISO 4074 pro pánské kondomy z přírodního latexu.
Cena: 89 Kč
DUREX Invisible Extra Sensitive 10ks
Kondomy Durex Invisible Extra Thin Extra Sensitive jsou nejtenčí kondomy, které kdy značka Durex vyvinula, jsou určeny k maximálnímu zvýšení citlivosti a současnému poskytování vysoké úrovně bezpečnosti a ochrany. Všechny naše latexové kondomy překračují mezinárodní normu kvality ISO 4074 pro pánské kondomy z přírodního latexu.
Cena: 269 Kč
DUREX Invisible Extra Sensitive 3ks
Durex Invisible extra sensitive jsou tak tenké, že okem nepostřehnete jejich tloušťku.  
Cena: 59 Kč
Durex Mini vibrátor Intense (Delight Bullet) 1 ks
Durex Intense Delight Bullet mini vibrátor je malý a diskrétní smyslný masážní přístroj se silnými vibracemi – je to váš sexy spojenec ve světě předehry. Je ideální pro stimulaci klitorisu a celého těla, takže vy a váš partner můžete objevovat nové způsoby, jak umocnit smyslnost a vzrušivost předehry.
Cena: 329 Kč
DUREX Mutual Pleasure 10 ks
Vroubkovaný povrch se stimulujícími výstupky a speciálním lubrikantem.
Cena: 229 Kč
DUREX Play Masážní gel 2v1 Smyslný 200 ml
Durex Play Masážní gel 2 v 1 Intimní lubrikant & masážní gel se svůdným Ylang Ylang je hebký, příjemný a hedvábný a je natolik jemný, že ho leze použít při masáži celého těla včetně intimních partií. Jeho jemná vůně je také zárukou vzrušujícího aromaterapeutického zážitku.
Cena: 199 Kč
DUREX Play Masážní gel 2v1 Stimulující 200 ml
DUREX Play stimulující masáž 2v1 s výtažkem z guarany je ideální nejen na tělesnou masáž, ale také i na použití na intimních partiích. Může ulevit od pocitů suchosti a nepohodlí provázejícími vaginální suchost.
Cena: 239 Kč
Durex Play Massage gel 2v1 s Aloe vera 200ml
Durex Play 2v1 s Aloe vera je zároveň masážním i lubrikačním gelem. Aloe vera pokožku hydratuje a zjemňuje.  
Cena: 199 Kč
Durex Sada s mini vibrátorem Bullet
Sada obsahuje:
Cena: 579 Kč
Durex SEX 100ml Intim gel Natural
Durex Naturals intimní gel je 100% přírodní a navržený tak, aby Vaše intimní momenty byly ještě příjemnější a přirozeně vzrušující. Obsahuje prebiotika pro udržení rovnováhy pokožky.
Cena: 169 Kč
Durex SEX Feel Intimate 18 ks
Durex Intimate Feel je jeden z našich nejtenších kondomů vytvořen tak, aby vám i vaší partnerce přinesl větší prožitek.
Cena: 249 Kč
Durex SEX Feel Intimate 3ks
Jelikož je kondom Intimate Feel extra tenký s extra lubrikantem, zvyšuje citlivost a intenzivnější potěšení. Durex Intimate Feel je jeden z našich nejtenčích kondomů vytvořen tak, aby vám i vaší partnerce přinesl větší prožitek a během sexu vás sblížil.
Cena: 46 Kč
Durex SEX Feel Thin 3ks
Kondomy DUREX Feel Thin tenké pro větší citlivost. Anatomicky tvarované kondomy pro snadnější nasazení a mnohem lepší prožitek. Lubrikovány nespermicidním lubrikantem obsahující Zeus Odour Masker, který překryje zápach latexu.
Cena: 62 Kč
Durex SEX Feel Ultra Thin 3ks
Kondom Feel Ultra Thin - spíše pod názvem Fetherlite Ultima zaručuje naprostou bezpečnost a přitom je tenčí než lidský vlas, tedy o 20% tenčí než standardní kondomy značky Durex.
Cena: 66 Kč
Durex SEX Mutual Pleasure 16 ks
Vroubkovaný povrch se stimulujícími výstupky a speciálním lubrikantem. Lubrikant Performa obsahuje 5% benzokainu, který pomáhá mužům odkládat vyvrcholení.
Cena: 238 Kč
Durex SEX Real Feel 16 ks
16 kondomů nové generace z materiálu RealFeel pro přirozený pocit kůže na kůži. Vyrobeno z technologicky vyspělého nelatexového materiálu.
Cena: 219 Kč
Durex SEX Tickle Me 12ks
Dermatologicky textované lubrikované kondomy, s kterými zejména mladší generace nebude zažívat pocit trapnosti, když nastane čas pro jejich použití.
Cena: 149 Kč
DUREX Taste Me 12 ks
Kondomy Durex Taste Me nabízí výběr hravých ovocných příchutí. Banánová, jahodová, pomerančová nebo jablečná příchuť dodá sexu tu špetku vzrušení a zábavy, kterou jste postrádali.
Cena: 195 Kč
Lubrikační gel Durex Play Feel 50 ml
Lubrikační gel Durex Play feel je hedvábně jemný lubrikant, který pomáhá ulevit od vaginální suchosti a poskytuje intenzivní smyslný zážitek.
Cena: 119 Kč
Lubrikační gel DUREX Play Perfect Glide 50 ml
Lubrikant od Durexu na silikonové bázi..........dostane Vás svou skvělou skluzností.
Cena: 159 Kč
Lubrikační gel DUREX Play Real Feel 50 ml
Durex Real Feel™ lubrikační gel poskytuje přirozenější zážitek pro vás a vašeho partnera. Hedvábně hladký a na dotek teplý silikonový gel nevysychá a proto stačí jen malé množství, které vám pomůže zažít vzrušující intimní hrátky. Lubrikanty Durex pomáhají eliminovat intimní diskomfort během styku, přičemž vytváří smyslný zážitek pro vás oba.
Cena: 149 Kč
Lubrikační gel DUREX Play Strawberry 50 ml
Durex Strawberry má jemně sladkou ovocnou příchuť. Zesiluje prožitky pří milování, činí každý dotyk daleko citlivějším. Durex Play Strawberry je lubrikační gel založený na bázi vody, což umožňuje bezpečné použití gelu i kondomu zároveň a při použití většího množství jej jednoduše smyjete vodou. Pomocí pumpičky se gel snadno aplikuje.
Cena: 119 Kč
Prezervativ Durex Classic 12ks
DUREX Classic je kvalitní kondom pro bezstarostný pohlavní styk. Chrání před otěhotněním a přenosu pohlavně přenosných nemocí. Kondomy jsou vyrobeny z prvotřídního kaučukového latexu a jsou dermatologicky testovány.
Cena: 189 Kč
Prezervativ DUREX Classic 18 ks
Klasické kondomy Durex ve výhodném balení 18 kusů. Díky tvaru easy-on se snadno nasazují a pohodlněji používají.
Cena: 281 Kč
Prezervativ Durex Classic 3ks
DUREX Classic je kvalitní kondom pro bezstarostný pohlavní styk. Chrání před otěhotněním a přenosu pohlavně přenosných nemocí. Kondomy jsou vyrobeny z prvotřídního kaučukového latexu a jsou dermatologicky testovány.
Cena: 59 Kč
Prezervativ Durex Extra Safe 12ks
Durex Extra Safe představují zesílené a extra lubrikované kondomy pro ještě bezstarostněj­ší sex.
Cena: 179 Kč
Prezervativ Durex Extra Safe 3ks
Prezervativ Durex Extra Safe je kvalitní kondom pro bezstarostný pohlavní styk. Pro větší jistotu ochrany před otěhotněním a přenosu pohlavně přenosných nemocí. Kondomy jsou silnější a více lubrikované.
Cena: 49 Kč
Prezervativ DUREX Feel Intimate 12 ks
Durex Intimate Feel je jeden z našich nejtenčích kondomů vytvořen tak, aby vám i vaší partnerce přinesl větší prožitek a během sexu vás sblížil.Jelikož je kondom Intimate Feel extra tenký s extra lubrikantem, zvyšuje citlivost a intenzivnější potěšení.
Cena: 179 Kč
Prezervativ Durex Feel Thin 12ks
Kondomy DUREX Feel Thin tenké pro větší citlivost.
Cena: 179 Kč
Prezervativ DUREX Feel Thin 18 ks
Řada kondomů Durex Feel Thin byla vyvinuta pro zažití co nejpřirozenějších pocitů během milování, proto maximálně zvyšuje citlivost a intimnost.
Cena: 249 Kč
Prezervativ DUREX Intense Orgasmic 10 ks
Stimulační vroubkování a výstupky, s gelem Desirex poskytujícím pocit zahřívání, ochlazení nebo mravenčení.
Cena: 249 Kč
Prezervativ Durex mutual pleasure 3 ks
Kondomy pro velmi intenzivní sexuální zážitek obou partnerů s jedinečně umístěnými vroubky a výstupky. Poskytují intenzivnější prožitek při milování pro oba partnery. Jsou vyrobeny z přírodního kaučukového latexu. Lubrikovány speciálním lubrikantem.
Cena: 99 Kč
Prezervativ Durex Real Feel 10 ks
Kondomy Real Feel™ jsou vyrobeny z technicky pokročilého materiálu kondomů příští generace, který zprostředkovává přirozenější pocit pro oba partery. Jsou vhodné pro lidi s alergickou reakcí na latex.
Cena: 269 Kč
Prezervativ Durex Real Feel 3 ks
Kondomy Real Feel™ jsou vyrobeny z technicky pokročilého materiálu kondomů příští generace, který zprostředkovává přirozenější pocit pro oba partery. Vhodný pro lidi s alergickou reakcí na latex.
Cena: 79 Kč