LEANO.cz
9032 položek
Tato sada byla speciálně navržena pro naše první uživatele Práškové Many. 
od 479 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Mandlový olej patří vzhledem k vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin k nejcennějším rostlinným olejům. Vitamin E se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem, tj. před nepříznivým působením kyslíkových radikálů. Nahrazení nasycených tuků nenasycenými tuky ve stravě pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi. 
od 75 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
BENU | Lékárna.cz
Patagonie (Chile, Argentina) je místem s ideálními podmínkami pro výskyt keře, jehož plody černo-fialové barvy jsou nejúčinnějším známým antioxidantem. 
od 448 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Maral kořen, 50 ml, originální bylinné kapky.
od 145 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Legendární mariánskolázeňská kyselka silně mineralizovaná, se zvýšeným obsahem kyseliny křemičité a železa.
od 19 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
MARINE KOLAGEN Drink - pro kosti, chrupavky a pleť. Doplněk stravy s příchutí maracuja slazený steviol-glykosidy, které jsou získávány z rostliny stévie.
od 1 007 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
Marťánci Gummy Karol a Kvido jaro-léto jsou chutné želatinové gummies s vitaminy C, D3 a A na podporu dětské imunity a vitality. Nové tvary Marťánků, Karol a Kvída a lahodné ovocné příchutě.
od 229 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Marťánci Gummy Karol a Kvido ve formě chutných želatinových gummies s vitaminy C, D3 a A pro podporu dětské imunity a vitality. Příchuť jahoda, citron a mandarinka.
od 235 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
WALMARK - Marťánci Proimun Sirup 150ml -
od 235 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
<p>Intenzivní ampulky s vitamínem C proti stárnutí pleti pro každodenní použití. Hydratují, zpevňují a rozjasňují pokožku a pomáhají vyhlazovat vrásky.</p>
od 595 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Notino
Vynikající olej na zklidňující masáž před spánkem. Snižuje tonus ve svalech a podporuje klidný spánek. Příjemně aromatická vůně levandule působí na naše smysly a odplavuje stres po náročném dni. Propůjčuje pokožce jemnost a sametovou hebkost. Vhodný také na vodní lázně. 
od 299 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Notino
Masticlife Chios Masticha obsahuje 100% mastichu – čistý BIO produkt bez přidaných látek. Užívání mastichy podporuje normální činnost trávicího traktu.
od 157 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Original Chios Masticha Strong & Pure, kapsle Přírodní prášek z čisté chiotské Mastichy v kapslích pro správnou činnost trávícího ústrojí. Kapsle odpovídají také vegetariánským standardům.
od 1 860 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Masticlife Masticha Comfort obsahuje mastichu v kombinaci s inulinem z kořene čekanky. Chios Masticha podporuje normální činnost trávicího traktu
od 491 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Čistý prášek z chioské mastichy je doplněn přírodním prebiotikem inulin. Je použita kapsle dle vegetariánských standardů (HPMC).
od 765 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Mateří kašička blahodárně působí na krvetvorbu, obnovu hojících se tkání, na centrální nervový systém. Napomáhá normalizaci krevního tlaku, hladiny cholesterolu v krvi. Zmírňuje klimakterické obtíž. Posiluje obranyschopnosti organismu.
od 375 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
BENU | Lékárna.cz
VITAR - Maxi Vita Beauty Kys.hyaluron.+koenzym Q10 Cps.60 -
od 278 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max
FORTE - Maxi Vita Exclus.vápník+hořčík+zinek Forte+ Tbl.60 -
od 109 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | BENU
FORTE - Maxi Vita Exclusive Kolagen Forte+ Cps.60 -
od 180 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
IMUNIT - Maxi Vita Herbal Bylin.elixír Posíl.imunity 200ml -
od 65 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max | BENU
VITAR - Maxi Vita Herbal Bylinný Elixír Průduškový 200ml -
od 65 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max | BENU
VITAR - Maxi Vita Hořčík+b6 Tbl.eff.20 -
od 39 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna
KOMPLEX - Maxi Vita Magnézium 400mg+b Komplex+vit.c 20x2g -
od 69 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max | BENU
VITAR - Maxi Vita Multivitamin+guarana Tbl.eff.20+4 -
od 39 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna
VITAR - Maxi Vita Vitamin C+acerola+zinek Tbl.eff.20+4 -
od 39 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna
VITAR - Maxi Vita Vitamin C+zinek Tbl.30 -
od 35 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max | BENU
VITAR - Maxi Vita Vitamin D3 1000 Iu Tbl.60 -
od 89 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
MaxiCor Forte Omega-3 je doplněk stravy s obsahem rybího oleje, který je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, především DHA a EPA. Ty jsou důležité pro správnou činnost srdce.
od 535 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
MaxiCor® Omega-3 rybí olej je doplněk stravy ve formě tobolek. Obsahuje směs omega-3 nenasycených mastných kyselin (cca 70 %) získaných z rybího oleje vybraných druhů mořských ryb. Hlavní složkou produktu jsou kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA). Je doplněn i o vitamin E.EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně.DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a zraku. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně.Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Výhody:Komfortní užívání - malá želatinová tobolka se snadno polyká - stačí ji zapít skleničkou oblíbeného nápoje.Neobsahuje žádná barviva, sladidla ani konzervační látky.Kontrolovaná farmaceutická kvalita - garantované množství omega-3.Balení obsahuje 120 tobolek. Hmotnost obsahu 82,68 g.
od 319 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
BENU | Lékárna.cz
MaxiMag BiG obsahuje hořčík a vitamín B6, které přispívají k normální psychické činnosti a snížení míry únavy — v chelátové formě šetrné k zažívání.
od 279 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o., Varšava - Maximag Hořčík 375mg+b6 Tobolek 100+50 Zdarma -
od 335 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz
MaxiMag Organic – šumivé tablety s hořčíkem v organické formě bisglycinátu a vitamínem B6 pro podporu normálního energetického metabolismu a snížení míry únavy a vyčerpání.
od 159 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
MaxiMag Organic – tablety s technologií postupného uvolňování s hořčíkem v organické formě bisglycinátu a vitamínem B6 pro podporu snížení míry únavy a vyčerpání.
od 229 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
MaxiVita Beauty Mořský kolagen je doplněk stravy s kyselinou hyaluronovou- Hloubková výživa pro vaši pleť s obsahem vysoké dávky bioaktivního mořského kolagenu COLLAGEN HM. Dodejte tělu potřebné peptidy a aminokyseliny důležité pro tvorbu kolagenu. Kyselina hyaluronová je obsažena v mezibuněčné hmotě a má schopnost na sebe vázat vodu. Vitamin C podporuje normální tvorbu kolagenu v lidském těle. Je antioxidantem, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Kolagen je látka tělu vlastní, vyskytuje se téměř ve všech tkáních. Balení obsahuje 60 kapslí.
od 265 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | BENU
Maxivita Beta karoten je doplněk stravy s betakarotenem, který je prekurzorem vitaminu A. Vitamin A je důležitý k udržení krásné, zdravé pokožky a dobrého zraku.
od 53 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Doplněk stravy Maxivita Erektor obsahuje přírodní látky jako tribulus a ženšen, které podporují celkovou energii organismu a sexuální zdraví mužů.
od 179 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
Maxi Vita ESSENTIALS AlphaMale pro podporu aktivního životního stylu mužů. Obsahuje kombinaci minerálů, vitaminů, L-karnitinu a rostlinných extraktů.
od 159 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
Maxi Vita ESSENTIALS FemBalance je doplněk stravy pro ženy v období cyklu i menopauzy. Extrakty jetele a drmku podporují menopauzální komfort.
od 199 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
Maxi Vita ESSENTIALS Goddess kombinuje MSM, vitaminy, minerály a extrakty kopřivy a lopuchu pro péči o vlasy, nehty a pleť zevnitř.
od 159 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
Maxi Vita ESSENTIALS Magnesium Bisglycinate s hořčíkem ve formě bisglycinátu a vitamínem B6 pro podporu normální činnosti nervové soustavy a snížení míry únavy a vyčerpání.
od 199 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
Maxi Vita ESSENTIALS Magnesium Malate s hořčíkem ve formě malátu a kombinací vitamínů B1, B2, B3 a B6, které přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.
od 199 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
Maxi Vita ESSENTIALS Motion+ s kolagenem typu II, chondroitinem, MSM a kyselinou hyaluronovou pro podporu pohybového aparátu. Doplněno extrakty boswellie a borovice.
od 239 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
Doplněk stravy Maxi Vita ESSENTIALS RegenSleep kombinuje bylinné extrakty, melatonin, hořčík a vitamin B6. Extrakty meduňky a kozlíku podporují relaxaci a klidné usínání.
od 199 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Doplněk stravy Maxivita Hořčík + B6 + B12 + biotin ve formě šumivých tablet bez cukru s příchutí grepu a maliny. Hořčík, vitamíny B6 a B12 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.
od 45 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
Doplněk stravy Maxivita Kids Multivitamin ve formě šumivých tablet s pomerančovou příchutí. S vitaminy skupiny B, C a D, které přispívají k normální funkci imunitního systému.
od 46 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
Doplněk stravy Maxivita Multivitamin + rakytník ve formě šumivých tablet s pomerančovou příchutí. S vitaminy skupiny B, C a D, které přispívají k normální funkci imunitního systému.
od 49 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
Podpořte normální funkci imunitního systému s doplňkem stravy Maxivita Vitamin C + zinek + šípek. Ve formě šumivých tablet s citronovou příchutí a bez cukru.
od 49 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
PŘÍRODNÍ TERAPEUTIKUM proti NEPŘIROZENÉMU BUJENÍ!
od 359 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max | BENU | Lékárna.cz
1
..
103
105
107