LEANO.cz
> Všechny značky > Donna HAIR

Donna HAIR

Nalezených produktů: 9
Donna HAIR 4měsíční kúra tob.90+30 zdarma
DonnaHAIR® je unikátní přípravek s nejkomplexnějším obsahem účinných látek, které dlouhodobě a cíleně vyživují vlasy a tím přispívají k jejich přirozenému růstu a krásnému vzhledu.
Cena: 469 Kč
Donna HAIR FORTE 1 měs.kúra tobolky 30
DonnaHAIR FORTE 1měs.kúra tob. 30DonnaHAIR FORTE obsahuje vyvážené množství důležitých aminokyselin, vitaminů, minerálů, jako jsou biotin a zinek, kterými zevnitř a dlouhodobě vyživujete své vlasy a tím pomáháte zlepšit jejich kvalitu a vzhled. 
Cena: 371 Kč
Donna HAIR FORTE 2 měs.kúra tobolky 60
DonnaHAIR FORTE obsahuje vyvážené množství důležitých aminokyselin, vitaminů, minerálů, jako jsou biotin a zinek, kterými cíleně vyživujete své vlasy.
Cena: 500 Kč
Donna HAIR FORTE 3měs.kúra 90 tobolek
DonnaHAIR® FORTE obsahuje vyvážené množství důležitých aminokyselin, vitaminů a minerálů, jako jsou biotin a zinek, které pomáhají při třepení, lámání a zvýšeném vypadávání vlasů. Nyní v limitované edici s novou kolekcí originálních šperků.
Cena: 555 Kč
Donna HAIR FORTE 90 tobolek + přívěšek Swarovski
DonnaHAIR® FORTE je unikátní přípravek s nejkomplexnějším obsahem účinných látek, které dlouhodobě a cíleně vyživují vlasy a tím přispívají k jejich přirozenému růstu a krásnému vzhledu.(1,2,3,4,5)
Cena: 569 Kč
DonnaHAIR 4měsíční kúra tob.90+30 zdarma LIMIT.ED
DonnaHAIR je unikátní přípravek s nejkomplexnějším obsahem účinných látek jako biotin a zinek, které dlouhodobě a cíleně vyživují vlasy a tím přispívají k jejich přirozenému růstu a krásnému vzhledu. Nyní ve výhodném balení 3+1 měsíc užívání zdarma.
Cena: 499 Kč
DonnaHAIR FORTE 3 měsíční kúra 90tob. + Šampon 100ml
DonnaHAIR® FORTE obsahuje zvýšenou dávku tří aminokyselin, pivovarských kvasnic a biotinu, který podporuje normální růst vlasů a také pomáhá při lámání a třepení. Nyní v dárkovém balení s regeneračním šamponem PRO SILNĚ POŠKOZENÉ A NAMÁHANÉ VLASY.
Cena: 645 Kč
DonnaHAIR FORTE 3měs.kúra tob90+přívesek Swarovski
DonnaHAIR® FORTE obsahuje vyvážené množství důležitých aminokyselin, vitaminů a minerálů, jako jsou biotin a zinek, které pomáhají při třepení, lámání a zvýšeném vypadávání vlasů. Nyní v limitované edici s novou kolekcí originálních šperků.
Cena: 579 Kč
DonnaHAIR PERFECT regenerační šampon 200ml
Regenerační šampon DonnaHair PERFECT je určen pro každodenní péči o vlasy poškozené, namáhané, vlasy se sklonem k třepení a lámání. Zanechává vlasy přirozeně lesklé, poddajné a hebké na dotek.
Cena: 180 Kč