LEANO.cz
> Všechny značky > DHV

DHV

Nalezených produktů: 10
DHV Moneta/16ks 7102770
Moneta mimořádně bezpečné dámské vložky.    
Cena: 33 Kč
DHV Ria Slip Classic Deo 20ks+5ks ZDARMA
Ria Slip Classic Deo jsou slipové vložky s fólií, které jsou lehce parfémované a mají jemnou povrchovou úpravu zajišťující příjemný pocit každý den. Prodyšný netkaný textil umožňuje vstup vzduchu ke kůži a zajišťuje tak přirozenou svěžest. Drážky Ria ve tvaru obláčku zajišťují vynikající stabilitu tvaru a extratenké a bezpečně savé jádro diskrétní ochranu prádla. 
Cena: 49 Kč
DHV Ria Slip Classic Light 20ks+5ks ZDARMA
Ria Slip Classic Light jsou slipové vložky bez fólie, které jsou prodyšné a mají jemnou povrchovou úpravu zajišťující příjemný pocit každý den. 
Cena: 49 Kč
DHV Ria Slip Classic Normal 20ks+5ks ZDARMA
Ria Slip Classic Normal jsou slipové vložky s fólií (neparfémované), které mají jemnou povrchovou úpravu zajišťující příjemný pocit každý den. Prodyšný netkaný textil umožňuje vstup vzduchu ke kůži a zajišťuje tak přirozenou svěžest. Drážky Ria ve tvaru obláčku zajišťují vynikající stabilitu tvaru a extratenké a bezpečně savé jádro diskrétní ochranu prádla.
Cena: 49 Kč
DHV Ria Slip Premium Deo 20ks
Prodyšné ultratenké a ultrasavé dámské hygienické vložky.
Cena: 45 Kč
DHV Ria Ultra Total Protect Normal 11ks
Ria Ultra Silk Normal jsou dámské vložky bez křidélek (neparfémované) z hedvábně jemnému povrchu s přídavkem vitaminu E. Speciální drážky na povrchu spolehlivě a rychle rozvádí tekutinu a umožňují její okamžité vstřebání do savého jádra. Můžeš se na ně tedy spolehnout v každé situaci.
Cena: 62 Kč
DHV Ria Ultra Total Protect Normal Plus 10ks
Ria Ultra Silk Normal Plus jsou dámské vložky s křidélky (neparfémované) z hedvábně jemnému povrchu s přídavkem vitaminu E. Speciální drážky na povrchu spolehlivě a rychle rozvádí tekutinu a umožňují její okamžité vstřebání do savého jádra. Můžeš se na ně tedy spolehnout v každé situaci.
Cena: 61 Kč
DHV Ria Ultra Total Protect Normal Plus Deo 10ks
Ria Ultra Silk Normal Plus Deo jsou dámské vložky s křidélky (pafémované) z hedvábně jemnému povrchu s přídavkem vitaminu E. Speciální drážky na povrchu spolehlivě a rychle rozvádí tekutinu a umožňují její okamžité vstřebání do savého jádra. Můžeš se na ně tedy spolehnout v každé situaci.
Cena: 62 Kč
DHV Ria Ultra Total Protect Normal Plus Duop.20ks
Ria Ultra Silk Normal Plus jsou dámské vložky s křidélky (neparfémované) z hedvábně jemnému povrchu s přídavkem vitaminu E. Speciální drážky na povrchu spolehlivě a rychle rozvádí tekutinu a umožňují její okamžité vstřebání do savého jádra. Můžeš se na ně tedy spolehnout v každé situaci.
Cena: 89 Kč
DHV Ria Ultra Total Protect Super Plus 8ks
Prodyšné ultra tenké dámské vložky mají speciální drážky, které skvěle rozvádí tekutinu a umožňují její spolehlivé vstřebávání. Jemné póry na speciálním povrchu odvádějí vlhkost ihned do nitra vložky a zajišťují tak příjemný pocit sucha.    
Cena: 62 Kč