LEANO.cz
> Všechny značky > Clear face

Clear face

Nalezených produktů: 10
Sebamed Clear face antibakter. čisticí pěna 150ml
Antibakteriální čisticí pěna Sebamed Clear face působí proti vřídkům, akné a nečistotám pleti. Čistí póry jemně a zároveň do hloubky, aniž by pleť nadměrně vysušovala.  
Cena: 239 Kč
SEBAMED Clear Face antibakter. čisticí pěna 150ml
Antibakteriální čisticí pěna Clear Face intenzivně a jemně čistí pleť a zamezuje vzniku pupínků, černých teček a nečistot.
Cena: 161 Kč
Sebamed Clear face gel proti akné 10ml
Gel na lokální ošetření akné vysuší postižené místo. Účinkuje antibakteriálně. Výtažek z heřmánku, bisabol, zklidní podráždění. Obsahuje i složky stahující (adstringentní), které napomáhají ke stažení rozšířených pórů. Baleno v praktické a hygienické tubě. Hodnota pH 5,5 podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště kůže. Vhodné pro citlivou i alergickou kůži.
Cena: 155 Kč
Sebamed Clear face hluboko čistící pleť.voda 150ml
Pleťová voda Sebamed Clear face čistí šetrně pórovitou kůži. Přímo působí proti bakteriím způsobujícím akné. 
Cena: 159 Kč
Sebamed Clear face Jemný peeling 150ml
SEBAMED Clear face Jemný peeling - Výrobek neobsahuje mýdlo ani alkalické složky. Drobné mikročástečky čistí a jemně odstraňují odumřelé kožní buňky a nečistoty. Dermatologicky a klinicky testováno.
Cena: 222 Kč
Sebamed Clear face Matující krém 50ml
SEBAMED Clear Face matující krém - Reguluje tvorbu kožního mazu, chrání před bakteriemi, které způsobují vznik akné.    
Cena: 222 Kč
Sebamed Clear face pečující gel 50ml
Pečující gel Clear Face obsahuje Alantoin a panthenol zklidňují podráždění pokožky. Gel silně hydratuje a ošetřuje. Vysoký obsah hyaluronové kyseliny a výtažek aloe vera podporují hojení. Hodnota pH 5,5 podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště kůže a tím udržuje pleť zdravou.
Cena: 239 Kč
SEBAMED Clear Face Pečující gel 50ml
Je ideální základní dermatologickou péčí proti vřídkům, akné a nečistotám v pokožce.
Cena: 222 Kč
Sebamed Clear face syndet 100g
Syndet Clear Face Sebamed čistí póry do hloubky a tím efektivně potlačuje tvorbu pupínků a uhrů. Pečuje o pleť díky vysokému podílu účinných látek a aktivně ji zvlhčuje, zároveň ji zbytečně nevysušuje a svým pH 5,5 - vlastním zdravé pokožce - chrání ochranný plášť kůže.
Cena: 142 Kč
Sebamed Clear face tónov.krém na problém.pleť 10ml
Sebamed Clear Face tónovací krém na problematickou pleť - neobsahuje oleje a emulgátory. Stabilizuje přirozený kyselý ochranný plášť pokožky, pomáhá působit biologicky proti bakteriím způsobujícím vznik akné.
Cena: 179 Kč