LEANO.cz
> Všechny značky > CEMIO METRIC

CEMIO METRIC

Nalezených produktů: 7
Cemio Metric 304 Rapid Flex Dig.Teploměr dět.ČR/SK
Cemio Metric 304 Rapid Flex pro děti je digitální teploměr pro měření tělesné teploty. Díky ohebné špičce pro bezpečné měření teploty je teploměr vhodný jak pro děti, tak pro dospělé.
Cena: 180 Kč
Cemio Metric 304 Rapid Flex Teploměr digit.ČR/SK
Cemio Metric 304 Rapid Flex je digitální teploměr pro měření tělesné teploty. Díky ohebné špičce pro bezpečné měření teploty je teploměr vhodný jak pro děti, tak pro dospělé.
Cena: 180 Kč
Cemio Metric 308 SMART Bezkontaktní teploměr
Cemio Metric 308 SMART slouží k měření tělesné teploty pomocí infračerveného záření. K rychlému a přesnému změření tělesné teploty během jedné sekundy stačí pouze přiblížit sondu k čelu na vzdálenost 5-8 cm a stisknout tlačítko. Je tak neocenitelným pomocníkem při měření teploty hlavně u malých dětí. Velký podsvícený LCD displej zajistí snadnou čitelnost naměřené hodnoty i během nerušeného nočního spánku vašeho dítěte.
Cena: 699 Kč
Cemio Metric 802 STANDARD Tlakoměr
Cemio Metric 802 je automatický digitální pažní tlakoměr pro každodenní domácí měření krevního tlaku. Díky technologii Advance Inflate přístroj nafukuje manžetu přesně tak, jak potřebujete a není třeba dalších manuálních zásahů. Metric 802 tlakoměr má velký LCD display s velmi dobře čitelnými údaji. Tlakoměr je velmi jednoduše ovladatelný jedním dotykem, díky svým vlastnostem je vhodný pro každého uživatele v jakémkoliv věku.
Cena: 1 334 Kč
Cemio Metric 806 DUO COMFORT Tonometr
Nová technologie Easy Clinic Technology umožnila vyvinout tonometr, který přináší pro své uživatele přesně to, co od něj očekávají - dvojí komfort:
Cena: 1 649 Kč
Cemio Metric 806 DUO COMFORT Tonometr+dárek
Cemio Metric 806 DUO KOMFORT Tonometr je automatický digitální tlakoměr na paži vhodný pro osoby s vysokým krevním tlakem a různými druhy poruch srdečního rytmu. Navíc jako dárek je v balení velká manžeta na paži 30-42 cm.
Cena: 1 299 Kč
Cemio Metric 901 MELODY Tonometr ČR/SK
Digitální tlakoměr na paži s unikátním hlasovým průvodcem.
Cena: 2 099 Kč