LEANO.cz
> Všechny značky > Canesten

Canesten

Nalezených produktů: 8
Canesbalance vaginální gel 7x5ml
Canesbalance gel obnovuje rovnováhu PH. 
Cena: 239 Kč
Canesten GYN 6 dní, vaginální krém
Canesten GYN 6 DNÍ je vhodný pro ženy, které preferují kontinuální léčbu. Vaginální krém je dodáván s 6 aplikátory, které se velmi snadno používají po dobu 6 dní. Krém je vhodný pro vnější i vnitřní příznaky onemocnění. Je vhodný i k léčbě kandidové balanitidy u mužů. Vždy dodržujte pokyny a doporučenou délku užívání přípravku, uvedené v příbalové informaci.
Cena: 154 Kč
Canesten GYN COMBI PACK, vaginální tableta a krém
Canesten GYN Combi Pack představuje způsob léčby, který zmírní svědění a podráždění v intimních partiích a zároveň léčí kvasinkovou infekci přímo v pochvě.
Cena: 209 Kč
Canesten Intim gel 100ml
Canesten IntimGel je výrobek určený pro intimní hygienu, který napomáhá obnovit přirozenou rovnováhu mikroflóry intimních partií a neutralizuje kyselé pH. Zklidňuje podráždění, pálení, svědění či zarudnutí. Přispívá k příjemnému pocitu svěžesti, který trvá po dobu 12 hodin. Přípravek je velmi šetrný. Zároveň je možné jej používat i v těhotenství.
Cena: 99 Kč
Canesten krém, crm. (1% 20g)
Canesten krém se používá k léčbě kožních a slizničních infekcí, které jsou způsobeny kvasinkami, plísněmi a některými bakteriemi. Vhodný na ložiska se zčervenáním, svěděním, někdy i olupováním kůže.
Cena: 109 Kč
Canesten krém, crm. (1% 20g) duo pack
Širokospektré antimykotikum, vhodný k lokální léčbě kožní mykózy. Vhodný na ložiska se zčervenáním, svěděním, někdy i olupováním kůže. Přípravek Canesten krém je lék k vnějšímu použití. Obsahuje léčivou látku clotrimazolum.
Cena: 199 Kč
Canesten® GYN 1 den, vaginální tableta
Canesten GYN 1 DEN je jednoduchou a komfortní léčbou kvasinkové infekce pomocí jediné vaginální tablety.
Cena: 210 Kč
Canestest test pro samodiagnostiku vagin.infekcí 1ks
Test pro samodiagnostiku vaginálních infekcí. 
Cena: 155 Kč