LEANO.cz
> Všechny značky > ČAJÁNEK

ČAJÁNEK

Nalezených produktů: 6
ČAJÁNEK BIO Fenyklový n.s.20x2g
Čajánek BIO Fenyklový je určený pro děti od ukončeného 1. týdne života. Obsahuje pouze plody fenyklu, který pomáhá při pocitech plnosti a nadýmání a pomáhá uklidnit trávicí trakt. Tento čaj mohou pít i kojící maminky, protože účinné látky se dostávají do mateřského mléka. Fenykl má typickou příjemnou chuť, a proto čaj není třeba sladit. Neobsahuje chemická barviva a konzervanty.  
Cena: 59 Kč
ČAJÁNEK BIO Meduňkový n.s.20x1.5g
Čajánek BIO Meduňkový je určený pro děti od ukončeného 6. měsíce života. Je vhodný pro uklidnění. 
Cena: 66 Kč
ČAJÁNEK BIO Rakytníkový n.s.20x1.5g
Čajánek BIO Rakytníkový je určený pro děti od ukončeného 9. měsíce života. Díky obsahu šípku, rakytníku, zlatobýlu a máty podporuje přirozenou obranyschopnost dítěte. Meduňka a máta přispívají k normální funkci dýchacího systému.
Cena: 70 Kč
Čajánek Jablíčkový porcovaný n.s.20x1.5g
Čajánek jablíčkový je vhodná součást pitného režimu, má lahodnou osvěžující chuť. Jablečný prášek obsahuje rozpustnou vlákninu pektin, která příznivě působí na trávicí trakt. Určeno pro děti od ukončeného 6. měsíce věku.  
Cena: 33 Kč
Čajánek Ovocný porcovaný n.s. 20 x 1.5g
ČAJÁNEK Ovocný je čaj určený pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Je vhodnou součástí pitného režimu, má lahodnou osvěžující chuť. Neobsahuje chemické konzervační látky ani barviva. Dětem podávejte vlažný nebo studený nápoj.  
Cena: 43 Kč
Čajánek Siláček porc. 20x1.5g
Čajánek Siláček je vhodná součást pitného režimu, má lahodnou osvěžující chuť. Obsažené bylinné extrakty příznivě působí na obranyschopnost. Pro děti od ukončeného 6. měsíce věku.   
Cena: 33 Kč