BetterYou

Je nejsilnějším a nejčistším Magnesium Oil a poskytuje dokonalý způsob, jak doplnit hladiny hořčíku. Hořčíkový olej napomáhá celkové pohodě a relaxaci.
od 460 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Doplněk stravy s pomerančovou příchuti. Denní dávka 2 vstřiků obsahuje ekvivalent 650 mg z kořene kurkumy.
od 579 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Doplněk stravy s denní dávkou 14 základních vitamínů a minerálních látek. Obsahuje celé spektrum vitaminů B, včetně kyseliny listové, kombinované s vitamíny A, C, D, K1 a dalšími minerálními látkami s příchuti jahody a kiwi.
od 295 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Inovativní výrobek, určený k orální aplikaci. Umožňuje vysokou míru vstřebatelnosti obsažených minerálů a látek. Speciálně formulované složení se vstřebává přímo do krevního oběhu a nepřechází přes trávicí systém.
od 350 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU | Pilulka
Vitamín D3 1000 IU (25 μg) ve spreji s mentolovou příchutí. Denní dávka 1000 iu (25 μg) je obsažena v 1 vstřiku. Vitamin D pomáhá udržovat zdravé kosti a zuby, podporuje imunitní systém a přispívá k normální funkci svalů.
od 342 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Vitamín K2 ve spreji s mátovou příchuti je doplněk stravy s optimální koncentrací aktivní látky. Unikátní složení ve formě orálního spreje umožňuje rychlou absorpci vitamínu K2.
od 579 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Doplněk stravy ve spreji s cukrem a sladidlem. Železo přispívá k normální funkci imunitního systému, kognitivní funkci a napomáhá při únavě a vyčerpání.
od 326 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka