LEANO.cz
> Všechny značky > BABIO

BABIO

Nalezených produktů: 7
BABIO dětský biocukr mléčný 180g
BABIO dětský mléčný BIOCUKR je určen pro děti od ukončeného 1. týdne. Kladně posouzeno Českou pediatrickou společností. BABIO dětský mléčný biocukr s prebiotikem je pro kojence a malé děti ideálním sladidlem ve všech případech, kdy je potřeba dochutit čaje nebo doma připravované příkrmy obilné či ovocné.  
Cena: 128 Kč
BABIO dětský biočaj fenyklový n.s.20x1.5g
BABIO dětský bionápoj fenykl pro děti od ukončeného 1. týdne. Kladně posouzeno Českou pediatrickou společností. Dětský fenyklový biočaj je skvělým přírodním prostředkem pro doplnění tekutin kojenců a malých dětí od ukončeného 1. týdne života. Fenykl obsahuje řadu prospěšných látek a představuje skvělý přírodní prostředek pro kojence a malé děti.   
Cena: 80 Kč
BABIO dětský biočaj heřmánkový n.s.20x1.5g
BABIO dětský biočaj heřmánkový je určen pro děti od ukončeného 1. týdne. Kladně posouzeno Českou pediatrickou společností. Dětský heřmánkový biočaj je vhodný pro doplnění pitného režimu kojenců a malých dětí od ukončeného 1. týdne života. Heřmánek pravý se již po staletí využívá v lékařství díky mnohým přednostem, které jsou mu připisovány.    
Cena: 58 Kč
BABIO dětský biočaj lesní plody n.s.20x1.5g
BABIO dětský biočaj lesní plody je určen pro děti od ukončeného 6. měsíce. Kladně posouzeno Českou pediatrickou společností. Borůvky a šípek jsou bohatými zdroji vitaminu C a přírodních antokyanových barviv. BABIO biočaj lesní plody je vhodný pro osvěžení a doplnění pitného režimu po celý rok. 
Cena: 78 Kč
BABIO dětský biočaj ovocný n.s.20x1.5g
BABIO dětský biočaj ovocný je určen pro děti od ukončeného 4. měsíce. Kladně posouzeno Českou pediatrickou společností. Dětský ovocný biočaj je skvělý k osvěžení a doplnění potřebných tekutin během celého dne. Vyvážené spojení jablka, šípku, ibišku a maliníku jsou zárukou osvěžující chuti.
Cena: 80 Kč
BABIO dětský biočaj rakytníkový n.s.20x1.5g
BABIO dětský biočaj rakytníkový je určen pro děti od ukončeného 8. měsíce. Kladně posouzeno Českou pediatrickou společností. Dětský rakytníkový biočaj je skvělým přírodním prostředkem pro správný pitný režim. Rakytník má vysoký obsah vitaminu C a dalších látek prospěšných pro organismus jako vitaminy E, K, beta karoten, polynenasycené mastné kyseliny omega-3, 6 a 9.    
Cena: 78 Kč
BABIO dětský biočaj tišící n.s.20x1.5g
ABIO dětský biočaj tišící je určen pro děti od ukončeného 4. měsíce. Kladně posouzeno Českou pediatrickou společností. Lípa, meduňka, máta a heřmánek jsou osvědčenou kombinací bylinek, které se využívají k přípravě čajů a bylinných odvarů. Vynikají příjemnou chutí a přirozenou uklidňující vůní.  
Cena: 84 Kč