AVENA SATIVA

Avena „medicinální“ balzám na ruce pro citlivou a problematickou pokožku, pro pokožku se sklonem k tvorbě ekzémů, ke vzniku červených skvrn, k rychlé epitelizaci, na pokožku trpící atopickým ekzémem a lupénkou.
od 86 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
BENU | Pilulka | Dr. Max
Denní krém – citlivá pleť. Unikátní „medicinální“ denní pleťový krém pro citlivou a problematickou pleť, pro pokožku se sklonem k tvorbě ekzémů, ke vzniku červených skvrn, k rychlé epitelizaci, na pokožku trpící atopickým ekzémem a lupénkou. 
od 149 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Micelární pleťová voda pro citlivou pleť. Unikátní „medicinální“ micelární čistící pleťová voda pro citlivou a problematickou pleť, pro pokožku se sklonem k tvorbě ekzémů, ke vzniku červených skvrn, k rychlé epitelizaci, na pokožku trpící atopickým ekzémem a lupénkou. 
od 120 Kč
Nejlevněji
Ageo
Pilulka
Tělové mléko pro citlivou pokožku. Unikátní „medicinální“ tělové mléko pro citlivou a problematickou pokožku se sklonem k tvorbě ekzémů, ke vzniku červených skvrn, k rychlé epitelizaci, na pokožku trpící atopickým ekzémem a lupénkou. Obsahuje tradiční osvědčené aktivní složky v moderní  spojení  s dalšími účinnými látkami. 
od 101 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
BENU | Pilulka | Dr. Max
Vlasové stimulační masážní sérum pro citlivou pokožku. Unikátní prorůstové stimulační masážní vlasové sérum Avena -ojedinělým způsobem spojuje regeneraci již vyrostlých vlasů spolu s podporou růstu vlasů nových a s omezením jejich vypadávání. 
od 160 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Vlasový a tělový šampon pro citlivou pokožku. „Medicinální“ vlasový šampon pro citlivou a problematickou pokožku se sklonem k tvorbě ekzémů, ke vzniku červených skvrn, k rychlé epitelizaci, na pokožku trpící atopickým ekzémem a lupénkou. 
od 101 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
BENU | Pilulka | Dr. Max