LEANO.cz
> Všechny značky > AURECON

AURECON

Nalezených produktů: 10
Fytofontana Aurecon drops 10ml
Aurecon drops ušní kapky ulehčuje a zvyšuje účinnost čištění ucha, nižuje ulpívání ušního mazu k zvukovodu, omezuje nadbytečnou tvorbu ušního mazu ve zvukovodu, zabraňuje množení mikroorganizmů.
Cena: 130 Kč
Fytofontana Aurecon drops forte 10ml
Aurecon drops forte je užitečným a lehce použitelným prostředkem pro pravidelnou péči o pokožku vnějšího zvukovodu. 
Cena: 149 Kč
Fytofontana Aurecon drops forte Junior 10ml
Aurecon drops forte Junior - přírodní ušní kapky zmírňující bolest ucha.
Cena: 149 Kč
Fytofontana Aurecon dry spray 50ml
Péči o ucho je potřeba věnovat potřebnou pozornost, protože v důsledku nedostatečné hygieny zvukovodu se může jeho průchodnost zhoršit.  Děti a starší osoby mohou používat jen pod dohledem jiné osoby!
Cena: 178 Kč
Fytofontana Aurecon peroxid drops 10 ml
Aurecon peroxid drops mají jedinečnou formulaci s dvojitým účinkem, která změkčuje ztvrdnutý ušní maz a jemně uvolňuje kyslík, který ho pomáhá rozpustit na drobné šupinky. Ty je možné z ucha jednoduše odstranit.
Cena: 159 Kč
Fytofontana Aurecon RingStop orální tobolky 30
Aurecon Ring stop podporuje periferní (cévní) oběh, což přispívá k dobrému sluchu.
Cena: 221 Kč
Fytofontana Aurecon ušní sprej 50ml
AURECON ušní sprej obsahuje aktivní stopové prvky mořského původu. AURECON ušní sprej je jemný, bezpečný a účinný roztok pro ušní hygienu.
Cena: 178 Kč
Fytofontana Aurecon ušní sprej Junior 30 ml
Aurecon ušní sprej Junior je přírodní přípravek obsahující rostlinné extrakty. Aurecon ušní sprej Junior také ředí a rozpouští ušní maz a pomáhá při jeho odstranění přirozenou cestou. Odstraňuje přebytečný maz, prach i jiné nečistoty velmi jemným způsobem a je prevencí vzniku ušní zátky.  
Cena: 152 Kč
Fytofontana Aurecon ušní svíčky Natural
Aurecon ušní svíčky natural působí čistě fyzikálně. Mírný podtlak (komínový efekt) a vibrační vlny vzduchu vyvolané pohybem ohně v ušní svíčce, působí jako jemná bublinková masáž.
Cena: 139 Kč
Fytofontana Aurecon ušní svíčky Plus
Ušní svíčky AURECON plus může mít příznivý účinek např. při bolestech v uších, dlouhotrvajících bolestech uší a hlavy, při mírných formách zánětu středního ucha, svrbení v uchu, hučení v uších, při pocitu tlaku v uších a hlavě, migréně a podobně.
Cena: 152 Kč