LEANO.cz
> Všechny značky > Aromatica

Aromatica

Nalezených produktů: 62
ARO Bylinný čaj Dětský 20x1.5g
Bylinný čaj Dětský svým složením podporuje chuť k jídlu, normální funkci trávicí soustavy a střevního traktu a tím i normální funkci metabolických procesů v těle.
Cena: 67 Kč
ARO Bylinný čaj Klimakterický 20x2g
Bylinný čaj Klimakterický svým složením přispívá ke komfortu před i během menstruace a k hormonální rovnováze. Kontryhel přispívá k osvěžení těla a jmelí podporuje normální metabolismus lipidů v krvi a činnost cévní soustavy. Obsažený řebříček poskytuje navíc menopauzální komfort žen.
Cena: 67 Kč
AROMATICA Antibacterial hand gel Aloe Vera 75ml
Gel určený k rychlé očistě rukou bez vody a mýdla, vhodné použít před každým jídlem,. Ruce jsou jemné, svěží a vláčné. Příjemně voní.
Cena: 118 Kč
AROMATICA Antibacterial hand gel Calendula 75ml
Gel určený k rychlé očistě rukou bez vody a mýdla, vhodné použít před každým jídlem. Ruce jsou jemné, svěží a vláčné a příjemně voní.
Cena: 90 Kč
AROMATICA Antibakter.gel na cesty Bob a Bobek 75ml
Speciální antibakteriální gel určený pro děti od 1 roku! S extraktem z heřmánku, bez barviv a bez parfému.  
Cena: 134 Kč
AROMATICA Bílá toaletní vazelína s vitamín E 100 ml
Bílá toaletní vazelína k promaštění a změkčení suché kůže, na popraskané ruce a paty, ochrana rukou ve vlhkém a agresivním prostředí, ochrana obličeje a rukou ve vlhkém a chladném počasí.
Cena: 49 Kč
AROMATICA Bílá toaletní vazelína s vitamín E 500 ml
Bílá toaletní vazelína k promaštění a změkčení suché kůže, na popraskané ruce a paty, ochrana rukou ve vlhkém a agresivním prostředí, ochrana obličeje a rukou ve vlhkém a chladném počasí.
Cena: 208 Kč
AROMATICA Bylinný čaj Čistící n.s.20x2g
Bylinný čaj Čistící svým složením podporuje normální činnost ledvin, vylučování vody a škodlivých látek z těla a tím podporuje správnou detoxikaci organismu. Máta, Meduňka a Fenykl navíc podporují správnou funkci střev a dobré trávení.
Cena: 67 Kč
AROMATICA Bylinný čaj Detoxikan n.s.20x2g
Bylinný čaj Detoxikan svým složením podporuje normální funkci střevního traktu a ledvin, podporuje vylučování vody z organismu. Řebříček obecný a Řepík lékařský podporují normální funkci žlučníku, normální trávení a tím kontrolu tělesné hmotnosti.
Cena: 67 Kč
AROMATICA Bylinný čaj Diabetik n.s.20x2g
Bylinný čaj Diabetik svým složením podporuje normální trávení a vylučování škodlivin z organismu. Brusinka a Ostružina udržují normální hladinu glukózy v krvi a podporují metabolismus cukrů.
Cena: 67 Kč
AROMATICA Bylinný čaj Dobré trávení n.s.20x2g
Bylinný čaj na Dobré trávení svým unikátním složením podporuje normální činnost trávicí soustavy, močových cest a funkci střev. Obsažený Fenykl a Máta podporují normální činnost trávicí soustavy, chuť k jídlu a působí proti nadýmání.
Cena: 67 Kč
AROMATICA Bylinný čaj Cholesterol n.s.20x2g
Bylinný čaj Cholesterol svým složením podporuje normální trávení a vylučování vody z těla, obsažené Pampeliškové listy podporují normální činnost jater, žaludku, ledvin a močového měchýře. Díky obsahu Zeleného čaje podporuje normální metabolismus tuků.
Cena: 67 Kč
AROMATICA Bylinný čaj Játra a žlučník n.s.20x2g
Bylinný čaj na Játra a žlučník svým složením podporuje normální trávení, činnost ledvin a tím i vylučování přebytečné vody a škodlivin z těla. Pampeliška, Řepík a Smil podporují normální činnost jater a žlučníku, čímž podporují detoxikaci organismu.
Cena: 67 Kč
AROMATICA Bylinný čaj Ledviny n.s.20x2g
Bylinný čaj na Ledviny svým složením podporuje normální funkci močových cest, činnost ledvin a optimální vylučování přebytečné vody z organismu. Obsažený Tužebník má navíc antiseptické vlastnosti.
Cena: 67 Kč
AROMATICA Bylinný čaj Lymfatický n.s.20x2g
Bylinný čaj Lymfatický s obsahem Řebříčku působí proti nadýmání, podporuje normální činnost gastrointestinálního traktu, podporuje normální činnost ledvin a funkci močových cest. Obsažený Ostropestřec mariánský podporuje normální činnost jater.
Cena: 67 Kč
AROMATICA Bylinný čaj Migréna n.s.20x2g
Bylinný čaj Migréna svým unikátním složením podporuje normální činnost nervové soustavy, podporuje dobrý psychický stav jedince, jeho dobrou náladu a tím i emoční rovnováhu. Obsažená Třezalka navíc potlačuje poruchy spánku z důvodu obsahu hypericinu.
Cena: 67 Kč
AROMATICA Bylinný čaj Močové cesty a měchýř 20x2g
Bylinný čaj na Močové cesty a měchýř svým složením přispívá k normální funkci močové soustavy a zejména pak činnost ledvin, podporuje správné vylučování. Brusinka a Borůvka jsou silné přírodní antioxidanty, které chrání buňky před oxidativním stresem.
Cena: 67 Kč
AROMATICA Bylinný čaj Posílení imunity n.s.20x2g
Bylinný čaj na Posílení imunity svým unikátním složením bylin podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Plod Rakytníku řešetlákového a Tužebníková nať navíc podporují normální činnost kardiovaskulárního systému.
Cena: 67 Kč
AROMATICA Bylinný čaj Pro kojící n.s.20x2g
Bylinný čaj Pro kojící svým unikátním složením podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, podporuje normální trávení a funkci střevního traktu. Obsažený Fenykl a Anýz navíc podporují normální kojení maminek.
Cena: 67 Kč
AROMATICA Bylinný čaj Prostata n.s.20x2g
Bylinný čaj Prostata svým unikátním složením podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, normální činnost močové a vylučovací soustavy, normální funkci ledvin. Vrbovka malokvětá podporuje normální činnost prostaty u mužů.
Cena: 67 Kč
AROMATICA Bylinný čaj Průdušky a kašel n.s.20x2g
Bylinný čaj na Průdušky a kašel svým unikátním složením podporuje normální funkci dýchacího systému v důsledku antimikrobiální aktivity. Tymián, Jitrocel a Mateřídouška jsou známé svými blahodárnými účinky na krk, hltan a dýchací soustavu.
Cena: 67 Kč
AROMATICA Bylinný čaj Překyselení organizmu 20x2g
Bylinný čaj na Překyselení organismu svým složením podporuje normální trávení a funkci jater, žlučníku a střev. Udržuje normální hladinu cukru v krvi, podporuje pročištění organismu. Máta peprná navíc skvěle působí proti nadýmání.
Cena: 67 Kč
AROMATICA Bylinný čaj Redukce n.s.20x2g
Bylinný čaj Redukce svým složením podporuje normální trávení a normální funkci močové soustavy a střevního traktu, čímž napomáhá ke zdravému vylučování a detoxikaci organismu. Chaluha bublinatá a Lékořice navíc podporují normální hubnutí.
Cena: 67 Kč
AROMATICA Bylinný čaj Uklidnění a spánek n.s.20x2g
Bylinný čaj na Uklidnění a spánek svým složení podporuje normální činnost nervové soustavy, dobré duševní zdraví a pohodu, působí relaxačně a navozuje pocity uklidnění a blížícího se spánku, zejména díky obsahu Meduňky a Chmelových šištic.
Cena: 67 Kč
AROMATICA Bylinný čaj Vysoký krevní tlak n.s.20x2g
Bylinný čaj na Vysoký krevní tlak svým složením účinných bylin podporuje normální činnost gastrointestinálního traktu a močové soustavy. Přeslička napomáhá normální činnosti kardiovaskulárního systému, pružnosti cév a udržování hladiny krevního tlaku.
Cena: 49 Kč
AROMATICA Bylinný čaj Žaludek a střeva n.s.20x2g
Bylinný čaj na Žaludek a střeva svým složením podporuje normální činnost trávicí soustavy a střev, podporuje chuť k jídlu. Skořicovník podporuje normální trávicí funkce – zejména funkci žaludku, střev a produkci plynů.
Cena: 57 Kč
AROMATICA Echinacea se zázvorem bylin.kapky 100ml
AROMATICA Echinacea se zázvorem bylinné kapky obsahují echinaceu, která podporuje přirozenou obranyschopnost. Pozitivně působí v období zvýšené tělesné zátěže. Zázvor přispívá k normální funkci imunitního systému. Díky protizánětlivým vlastnostem může ulevit při nachlazení.
Cena: 207 Kč
AROMATICA Echinacea se zázvorem bylinné kapky 50ml
Echinacea purpurea podporuje přirozenou obranyschopnost organismu pozitivně působí v období zvýšené tělesné zátěže zázvor přispívá k normální funkci imunitního systému má protizánětlivé vlastnosti podporuje normální funkci dýchacích cest Složení: lihový extrakt z květů rostliny Echinacea purpurea (Třapatka nachová), obohacený o extrakt ze zázvoru lékařského (Zingiber officinale). Extrakt obsahuje min. 40 obj. % alkoholu. Doporučená denní dávka obsahuje min. 250 mg sušiny extraktu Echinacea purpurea a min. 4 mg sušiny extraktu zázvoru lékařského. Použití: Děti od 10 let a dospělí 20 kapek 3 x denně. Nepřekračujte doporučené dávkování. Před upotřebením protřepat. Případný jemný sediment nená na závadu. Skladování: skladujte při teplotě 5 - 25 °C Upozornění: Výrobek není určen dětem do 10 let, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí! Přípravek nenahrazuje pestrou stravu. Výrobek nesmí užívat osoby s autoimunitním onemocněním.
Cena: 129 Kč
AROMATICA Echinaceové bylinné kapky od 3 let 100ml
Echinaceové bylinné kapky přirozené posílení vlastních obranných funkcí organizmu, doplněk při únavě a stresu a při překonávání dlouhodobých tělesných zátěží. Doplňující péče při snížení obranyschopnosti organizmu.
Cena: 207 Kč
AROMATICA Echinaceové bylinné kapky od 3 let 50ml
Echinaceové bylinné kapky přirozené posílení vlastních obranných funkcí organizmu, doplněk při únavě a stresu a při překonávání dlouhodobých tělesných zátěží. Doplňující péče při snížení obranyschopnosti organizmu.
Cena: 109 Kč
AROMATICA Ginkgo Biloba bylinné kapky 100ml
Ginkgo biloba bylinné kapky pěčuje o krevní oběh, antioxidační vlastnosti, koncentrace a pamět a při únavě a psychickém zatížení organizmu.
Cena: 207 Kč
AROMATICA Ginkgo Biloba bylinné kapky 50ml
Ginkgo biloba bylinné kapky pěčuje o krevní oběh, antioxidační vlastnosti, koncentrace a pamět a při únavě a psychickém zatížení organizmu.
Cena: 124 Kč
AROMATICA Heřmánková mast 50ml
Heřmánková mast je mast heřmánku lékařského na podrážděnou pokožku, na zanícená místa a pro zklidnění a promaštění.
Cena: 99 Kč
AROMATICA Chlorella tablety 750
Doplněk stravy Chlorella je připraven z řasy pěstované kontrolovaně, aby obsah příznivých látek byl zaručený, stejně tak jejich vysoká dostupnost (vstřebatelnost).
Cena: 542 Kč
AROMATICA KOSMÍN na akné 25ml
KOSMÍN na akné k aplikaci na mastnou a problematickou pleť, k urychlení regenerace drobných kožních defektů. Ke zklidnění podrážděné kůže.
Cena: 92 Kč
AROMATICA KOSMÍN na nehtová lůžka 25ml
Mast na nehtová lůžka s vysokým obsahem pupalkového oleje. Vytváří na postižených místech ochranný film, podporuje promaštění a zvláčnění kůže. Neobsahuje syntetická barviva ani parfémy.
Cena: 92 Kč
AROMATICA KOSMÍN nosní 25ml
KOSMÍN nosní, k ulehčení dýchání při rýmě a nachlazení, k ošetření pokožky v okolí nosu a antiseptické vlastnosti.
Cena: 92 Kč
AROMATICA KOSMÍN po bodnutí hmyzem 25ml
KOSMÍN po bodnutí hmyzem, k ošetření pokožky po bodnutí hmyzem, protizánětlivé vlastnosti, zklidnění a mírné znecitlivění kůže a zmírnění pálení a svědění.
Cena: 92 Kč
AROMATICA KOSMÍN při bolestech hlavy +migréně 25ml
KOSMÍN při bolestech hlavy a migréně, k relaxaci při bolestech hlavy, při migréně, neurózách a stresu, vhodné kombinovat s přiměřeným odpočinkem.
Cena: 92 Kč
AROMATICA KOSMÍN při hemeroidech 25ml
KOSMÍN při hemeroidech, svíravé a protizánětlivé vlastnosti  a zklidnění podrážděné kůže.
Cena: 92 Kč
AROMATICA KOSMÍN při únavě a námaze očí 25ml
KOSMÍN při únavě a námaze očí, k péči o unavené a namáhané oči, ke zklidnění očí a omezení slzení a vhodné při práci na PC a jízdě autem.
Cena: 92 Kč
AROMATICA KOSMÍN regenerační na rty 25ml
KOSMÍN regenerační na rty k ošetření popraskaných rtů a koutků. K regeneraci rtů po oparech, k ošetření nosu po rýmě, k podpoře regenerace kůže.
Cena: 92 Kč
AROMATICA Kostival.emulgel s kafrem+rozmarýn. 75ml
Kostivalový emulgel s kafrem a rozmarýnem má výrazný prohřívající efekt. Používá se k regeneraci po sportovních výkonech a k masážím ztuhlých a bolestivých svalů a kloubů
Cena: 112 Kč
AROMATICA Kostivalová mast 100ml
Tradiční kostivalová mast, jejímž základem je vepřové sádlo obohacené o účinné látky. Vepřové sádlo je dobře snášené pokožkou, protože se svým složením podobá lipidovému kožnímu filmu a podporuje dobré vstřebání dalších účinných látek. Kostivalový výtažek podpořený eukalyptem je tradičně osvědčený prostředek na zevní ošetření při bolestech svalů, kloubů a šlach. Neobsahuje syntetická barviva ani parfémy.
Cena: 137 Kč
AROMATICA Kostivalová mast 50ml
Kostivalová mast k masážím svalů, šlach a kloubů. Ke zkrácení regenerace při výronech, modřinách a pooperačních jizvách. K regeneraci po sportovních výkonech a k ošetření ztvrdlé, případně rozpraskané pokožky.
Cena: 99 Kč
AROMATICA Kostivalová mast s kafrem 50ml
Kostivalová mast s kafrem k masážím svalů, šlach a kloubů. Používá se při bolestech kloubů, ke zkrácení regenerace při výronech, modřinách a pooperačních jizvách, k regeneraci po sportovních výkonech, k ošetření ztvrdlé, případně rozpraskané pokožky.
Cena: 103 Kč
AROMATICA Kostivalový emulgel s jalovcem 75ml
Kostivalový emulgel s jalovcem k masážím svalů, šlach a kloubů. K regeneraci po sportovních výkonech, k ošetření namáhané pokožky.  
Cena: 112 Kč
AROMATICA Měsíčková mast 100ml
Měsíčková mast k ošetření pokožky při křečových žilách a bércových vředech. K regeneraci namáhané pokožky a k masážím jizev.
Cena: 137 Kč
  
1
2    1 - 48 z 62