Alterna

Dvoufázový denní a noční systém pro vaše vlasy nabízí jedinečnou péči o silné, nepoddajné a kudrnaté vlasy. Denní krém před vyfoukáním uhlazuje vlasová vlákna.  
od 435 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Dvoufázový denní a noční systém pro vaše vlasy je dokonalý přípravek, který vám dopřeje péči, zkrotí krepaté vlasy i neposlušné prameny. Sada obsahuje Daytime Smoothing Blowout Balm, Overnight Smoothing Treatment. Přípravek je ideální pro ženy s hrubými či kudrnatými vlasy.
od 739 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Alterna Bamboo Smooth Kendi Dry Oil Mist je lehounký suchý olej, který vlasy nemastí a nezatěžuje. Dodává vlasovým vláknům hloubkově hydrataci a výživu a chrání je před negativními vlivy UV záření, umělého světla, teplem, vlhkostí a před škodami způsobenými znečištěným prostředím a chemickými zásahy. Vlasy jsou již po prvním použití hedvábně hebké, hladké, lesklé a snadno se rozčesávají.  
od 384 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Dokonalý noční systém pro vaše vlasy jedinečný přípravek, který vám dopřeje péči, zkrotí krepaté vlasy a neposlušné prameny. Přípravek je ideální pro ženy s hrubými či kudrnatými vlasy, které jsou zkrepaťelé a nedrží svůj tvar.  
od 435 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Luxusní lak na vlasy Alterna - Caviar Extra Hold Hair Spray zajišťuje dlouhotrvající dokonalou fixaci účesu bez zatížení a slepení vlasů. Vlasy po jeho aplikaci vypadají přirozeně, lehce, vzdušně a jsou krásně hebké a na dotek jemné, takže nikdo nepozná, že je na nich stylingový přípravek.  
od 500 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Alterna Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Treatment je intenzivní kúra, která se používá jednou za týden před šamponováním. Hloubkově vlasy hydratuje a revitalizuje a zanechává je ultra hladké, měkké a lesklé. Báze je vyvinuta tak, aby se okamžitě vstřebala do hrubých, vysušených a poškozených vlasů a připravila je na použití dalších přípravků stejné řady. Zároveň odpuzuje minerály obsažené ve vodě, takže jim brání před usazením na vlasech a tím i jejich dalšímu poškozování.  
od 504 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Alterna - Caviar Perfect Iron Spray obsahuje účinnou složku ThermoSealTechnology, která vytváří kolem každého vlasového vlákna ochranný filtr zabraňující unikání vláhy. Díky tomu nedochází k dehydrataci a následnému poškození vlasů a mimo to zůstávají vlasy chráněny před venkovní vlhkostí, takže účes vydrží celý den bez další úpravy.  
od 782 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Alterna - Caviar Perfect Texture Finishing Spray je suchý víceúčelový sprej, který v jednom zastupuje suchý šampon a fixační sprej na vlasy. V malém okamžiku vytváří texturu, objem a tvar účesu bez typických projevů jako je lepivý nebo práškový pocit, které zanechávají suché šampony a laky na vlasy.  
od 498 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Tužící krémový gel je perfektní přípravek pro všechny typy vlasů. Váš účes bude vždy naprosto dokonalý. Míru fixace ovlivníte množstvím použitého přípravku. Vaše vlasy budou lesklé a vždy dokonale vyživené.  
od 519 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Lehce až středně tužící ultrasuchý lak na vlasy Alterna - Caviar Working Hair Spray je jedinečným pomocníkem pro zafixování konečného lookingu. Díky obsaženému patentovanému kaviárovému komplexu s účinkem proti stárnutí Caviar Age-Control Complex® dodá navíc vlasům krásný lesk, objem a výživu.  
od 806 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino