LEANO.cz
> Všechny značky > AKUTOL

AKUTOL

Nalezených produktů: 9
AKUTOL Hydrogel spray 75 g (klas. kód II.A)
Akutol™ Hydrogel je hydrokoloidní gel bez obsahu parabenů indikovaný pro ošetření lokálních suchých nebo vlhkých ran. Je léčivý přípravek, který nepřímo podporuje léčení ran, a to prostřednictvím regulace mikroprostředí rány.
Cena: 239 Kč
AKUTOL Odstraňovač náplastí 35 ml
Sprej na odstranění náplastí
Cena: 99 Kč
AKUTOL Plantagel for kids emulgel 20ml kl.kód IIA
Emulzní hydrogely (emulgely) jsou hydrofilní sítě polymerních řetězců, které mají schopnost přijímat a vydávat vodu. Díky vysokému obsahu vody jsou polymerní řetězce flexibilní, podobají se přirozené tkáni, jsou bezpečné a vysoce kompatibilní s lidskou tkání. Řetězce polymerů jsou vzájemně všemi směry propojené a dodávají hydrogelům značnou schopnost přijímat a vydávat vodu. Za 150 minut po nanesení emulgel přijme tekutiny v množství 90 % svého naneseného objemu, za stejný čas emulgel dokáže uvolnit více než 130 % vody ze svého objemu. Tato schopnost emulgelu stimuluje rychlost čistící, granulační i epitelizační fáze obnovy poranění. zastavuje drobné krvácení podporuje proces hojení adhesivní účinek
Cena: 95 Kč
AKUTOL Plantagel Home emulgel 50ml (klas.kód II.A)
Gel s obsahem rostl. extraktů, hyaluronátu sodného, D-Panthenolu, vit. E - k ošetření povrchových poranění. S extraktem z kaštanu a kostivalu, rakytníkovým a makadamiovým olejem, s obsahem hydrolyzovaného elastinu. Ochlazuje a uklidňuje postižené místo.
Cena: 199 Kč
AKUTOL spray + Akutol STOP spray DUOPACK 2x60 ml
AKUTOL STOP spray k ošetření drobných povrchových poranění. Vzniklý hydrogel zastaví místní krvácení. AKUTOL spray: Ochranný plastický obvaz bez zápachu ve sprayi s hnacím plynem. Používá se k rychlému ošetření oděrek a drobných povrchových poranění.
Cena: 196 Kč
Akutol spray 60 ml (klas. kód II.A)
Ochranný plastický obvaz bez zápachu ve sprayi s hnacím plynem. Používá se k rychlému ošetření oděrek a drobných povrchových poranění.
Cena: 123 Kč
Akutol sprej - mini 35 ml
Akutol sprej je ochranný plastický obvaz ve spreji, určený k rychlému ošetření odřenin, oděrek a jiných drobných povrchových poranění. Sprej zasychá do 2 minut po nanesení a vytváří na ráně ochranný prodyšný film. Nyní v praktickém cestovním balení.
Cena: 95 Kč
AKUTOL STOP spray 60 ml
AKUTOL STOP spray s algináty se používá k ošetření drobných povrchových poranění. Vzniklý hydrogel zastaví místní krvácení.
Cena: 99 Kč
Akutol Vet. spray 60ml a.u.v.
Akutol Vet Spray je ochranný plastický obvaz ve spreji, určený k rychlému ošetření oděrek a drobných povrchových poranění. Je vhodný zejména u povrchových poranění končetin, použít ho lze také na ochranu tlapek při nepříznivém či mrazivém počasí. Tlapky se nerozmočí a nepopraskají.
Cena: 79 Kč