LEANO.cz

ADDITIVA

Nalezených produktů: 9
Additiva multivitamín +miner.+kofein tablety šumivé 20 ananas
Šumivé tablety obsahují 10 vitamínů + 5 minerálů + kofein s příchutí ananas. Additiva multivitamin + mineral + kofein Ananas šumivé tablety je multivitamínová směs s 10 navzájem se doplňujících vitamínů s 5 základními potřebnými minerály a přidaným kofeinem, s příchutí ananas.
150 Kč
Additiva multivitamín +minerál tablety šumivé 20 broskev
Additiva multivitamin + mineral Broskev šumivé tablety je multivitaminová směs s 10 navzájem se doplňujících vitamínů s 3 základními potřebnými minerály, s příchutí broskve. Additiva multivitamin + mineral Broskev šumivé tablety je multivitamínová směs s 10 navzájem se doplňujících vitamínů s 3 základními potřebnými minerály, s příchutí broskve.     
150 Kč
Additiva multivitamín +minerál tablety šumivé 20 mandarinka
Multivitaminová směs 10 navzájem se doplňujících vitaminů, obohacená o 3 základní minerály s příchutí mandarinky.
150 Kč
Additiva multivitamín +minerál tablety šumivé 20 mango
Additiva multivitamin + mineral Mango šumivé tablety je multivitamínová směs s 10 navzájem se doplňujících vitamínů s 3 základními potřebnými minerály, s příchutí manga. Additiva multivitamin + mineral Mango šumivé tablety je multivitamínová směs s 10 navzájem se doplňujících vitamínů s 3 základními potřebnými minerály, s příchutí manga.     
150 Kč
Additiva multivitamín +minerál tablety šumivé 20 pomeranč
Multivitaminový přípravek. Vitaminy a minerály tvoří neoddělitelnou součást procesů v lidském těle. 
150 Kč
Additiva multivitamin tablety šumivé 20 pomeranč
Multivitaminová směs 10 navzájem se doplňujících vitaminů s příchutí pomeranče. Nevyvážená a málo pestrá strava může způsobit, že lidské tělo není dostatečně zásobeno vitaminy. Přípravek ADDITIVA je možné používat při zvýšených požadavcích na potřebu vitaminů.  
126 Kč
Additiva multivitamin tablety šumivé 20 tropic
Multivitaminová směs 10 navzájem se doplňujících vitaminů s příchutí tropického ovoce. Nevyvážená a málo pestrá strava může způsobit, že lidské tělo není dostatečně zásobeno vitaminy. Přípravek ADDITIVA je možné používat při zvýšených požadavcích na potřebu vitaminů.    
126 Kč
Additiva Vitamin C Blutorange tablety šumivé 20
Užívá se k léčbě a k předcházení nedostatku vitaminu C v organismu. Na doporučení lékaře se užívá zejména při infekcích horních cest dýchacích. Čtěte podrobně příbalový leták.
85 Kč
Additiva Vitamin C Zitrone tablety šumivé 20
Šumivé tablety s vitaminem C a příchutí citronu. Užívá se dle doporučeného dávkování zejména při infekcích horních cest dýchacích, při chřípkovách a jiných infekcích, v těhotenství, v době zvýšených nároků organizmu u mladistvých a starších osob, u sportovců při nadměrné fyzické a duševní zátěži, u kuřáků a při rekonvalescenci.
89 Kč