4Slim

Arašídový krém je bohatým zdrojem bílkovin a vlákniny. Arašídy obsahují zdraví prospěšné tuků (omega-3 a omega-6 mastné kyseliny), minerály a vitamíny. Díky nejvyšší kvality pražení horkým vzduchem a dvojího mletí jsme dosáhli jemné, krémové konzistence vhodné k všestrannému použití.
od 140 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Mandlový čekankový krém je směs dvou čistých složek – jemné 100% BIO mandlové pasty a čekankového extraktu.
od 236 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Pistáciový čekankový krém je směs dvou čistých složek – jemné 100% pistáciové pasty a čekankového extraktu.
od 420 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Vlašskoořechový čekankový krém je směs dvou čistých složek – jemné 100% vlašskoořechové pasty a čekankového extraktu.
od 275 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Čekankové slazení vhodné i pro děti je sladidlo nové generace vyrobené unikátní patentovanou metodou z kořene čekanky. Vyniká mimořádně vysokým obsahem prospěšné vlákniny a glykemickým indexem menším než 5.
od 163 Kč
Nejlevněji
BENU
Pilulka
Čekankové slazení s příchutí medu je novinkou na trhu sladidel. Jedná se o sladidlo nové generace vyrobené unikátní patentovanou metodou z kořene čekanky. Vyniká mimořádně vysokým obsahem prospěšné vlákniny a glykemickým indexem menším než 5. 
od 186 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka
Jedná se o sladidlo nové generace vyrobené unikátní patentovanou metodou z kořene čekanky. Vyniká mimořádně vysokým obsahem prospěšné vlákniny a glykemickým indexem menším než 5.
od 189 Kč
Nejlevněji
DocSimon
BENU | Pilulka | Lékárna.cz | DocSimon
4Slim Whey Protein je syrovátkový protein bez příchutě, který vyniká mimořádnou rozpustností a výbornými nutričními hodnotami.
od 168 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka