LEANO.cz
> Všechny značky > 3M NEXCARE

3M NEXCARE

Nalezených produktů: 26
3M Nexcare Active 360° náplasti 10ks
Hypoalergenní náplast Nexcare Active 360°. Extra odolná výplň a dlouhotrvající lepivost. Ránu chrání ze všech stran. Omyvatelné. V praktickém balení. Pružný pěnový materiál, výjimečná lepivost, vlhku odolné. Neobsahují latex.
Cena: 35 Kč
3M Nexcare Active 360° náplasti 30ks
Hypoalergenní náplast Nexcare Active 360°. Extra odolná výplň a dlouhotrvající lepivost. Ránu chrání ze všech stran. Omyvatelné. V praktickém balení. Pružný pěnový materiál, výjimečná lepivost, vlhku odolné. Neobsahují latex.  
Cena: 77 Kč
3M Nexcare Active náplasti 10cmx6cm 10ks
Náplasti přizpůsobené sportovním aktivitám disponující silnější výplní a delší trvanlivostí. Jsou omyvatelné a přilnou i na vlhkou pokožku. Jsou vytvořeny z pružného pěnového materiálu. Náplasti jsou hypoalergenní a disponují extra přilnavým lepidlem neobsahující latex. Dostupné v balení 30 náplastí různých velikostí nebo v balení o 10 páscích o rozměru 10 × 6 cm.  
Cena: 86 Kč
3M Nexcare Blood Stop hemostatická náplast 14ks
Náplast 3M Nexcare Blood Stop hemostatická měkká náplast z netkané textilie urychluje srážlivost krve a tím minimalizuje krvácení. Rychlá aplikace, rychlé zastavení krvácení. Prodyšná. 
Cena: 92 Kč
3M Nexcare ColdHot Classic Gelový obklad 11 x 26 cm
Středně velký gelový obklad v ochranném textilním obalu. Vhodný na končetiny a klouby: krk, ramena, lokty, kolena, kotníky. Pro opakované použití.   
Cena: 192 Kč
3M Nexcare ColdHot Comfort 11 x 26 cm
Středně velký gelový obklad v textilním obalu se suchým zipem pro snadné upevnění obkladu na těle (na končetiny a klouby). Pro opakované použití  
Cena: 175 Kč
3M Nexcare ColdHot Instant chladivý obklad 15x18 cm2 ks
Chladivý obklad pro okamžité zmírnění bolesti. Chladivý obklad pomáhá zmírňovat otoky způsobené naražením nebo vyvrtnutím. Aktivuje se samočinně bez použití chladicího zařízení. Snadné a pohodlné použití. Ideální pro sport a na cesty. Na jedno použití.
Cena: 119 Kč
3M Nexcare ColdHot Maxi 19,5 x30cm
Gelový obklad velkých rozměrů vhodný pro použití na rozsáhlém bolestivém místě (na záda a břicho). Pro opakované použití.  
Cena: 247 Kč
3M Nexcare ColdHot Mini  11 x 12 cm
Malý gelový obklad v textilním obalu, pro svou velikost ideální na obličej (bolest zubů, hlavy). Pro opakované použití.  
Cena: 149 Kč
3M Nexcare ColdHot Spray 150ml
Sprej s obsahem chladivých a uklidňujících složek se svěží vůní mentolu. Poskytuje okamžitou úlevu při podvrtnutí a pohmoždění. Vhodný pro každé sportoviště.   
Cena: 93 Kč
3M Nexcare Comfort 360 COLOR náplasti 20ks
20 velmi příjemných náplastí jedinečného tvaru pro lepší ochranu rány před nečistotami a bakteriemi ze všech stran. Elastické, prodyšné, 4 barvy. Měkký, flexibilní a hebký netkaný materiál. Hypoalergenní a sterilní.
Cena: 70 Kč
3M Nexcare Comfort 360° náplasti 10ks
Velmi příjemné náplasti jedinečného tvaru. Ránu chrání ze všech stran. Extra jemné, prodyšné a pružné. V praktickém balení. Hypoallergení, neobsahují latex. 
Cena: 35 Kč
3M Nexcare Comfort 360° náplasti 30ks
Velmi příjemné náplasti jedinečného tvaru. Ránu chrání ze všech stran. Extra jemné, prodyšné a pružné. V praktickém balení. 
Cena: 77 Kč
3M Nexcare Comfort náplast 10cmx6cm 10ks
Extra pohodlné náplasti pro celou rodinu, které jsou extra jemné a pružné a hypoalergenní. Vyznačují se měkkým a prodyšným materiálem, který umožňuje vypařování vlhkosti. Praktický tvar s polštářkem, který se nelepí do rány. Náplasti jsou hypoalergenní a disponují extra přilnavým lepidlem neobsahující latex. Dostupné v balení 20 náplastí různých velikostí nebo v balení o 10 páscích o rozměru 10 × 6 cm.
Cena: 86 Kč
3M Nexcare Dětská náplast Barbie 19x72mm 20ks
 Náplasti Barbie nabízejí výbornou snášenlivost s pokožkou.
Cena: 90 Kč
3M Nexcare Dětská náplast Batman Comfort 360° 20ks
Dětské náplasti s motivy zvířátek, Barbie a Batmana.Náplasti s motivy zvířátek a Barbie nabízejí výbornou snášenlivost s pokožkou. Jsou z lehkého a prodyšného materiálu a hypoalergenní. Náplasti Batman disponují unikátním tvarem náplasti, která zaručí lepší ochranu rány před nečistotami a bakteriemi. Jsou z měkkého a prodyšného materiálu a hypoalergenní.
Cena: 95 Kč
3M Nexcare Dezinfekční gel na ruce 25ml (nový)
Nexcare je rychleschnoucí dezinfekční gel na ruce, účinný bez vody nebo mýdla. Vhodný při cestování, v práci i v domácnosti.
Cena: 45 Kč
3M Nexcare Dezinfekční gel na ruce 500ml (nový)
Rychleschnoucí dezinfekční gel na ruce v praktickém balením s dáčkovačem. Odstraňuje nečistoty bez použití vody nebo mýdla. 
Cena: 260 Kč
3M Nexcare Dezinfekční gel na ruce 75ml (nový)
Rychleschnoucí dezinfekční gel na ruce. Odstraňuje nečistoty bez použití vody nebo mýdla. 
Cena: 123 Kč
3M Nexcare Gelové náplasti 6ks
Hydrokoloidní náplasti s esenciálním levandulovým olejem pro prevenci a hojení puchýřů. Anatomický tvar, voděodolné. Rozměr 45 x 70 mm (4 ks) a 26 x 70 mm (2 ks).  
Cena: 131 Kč
3M Nexcare Hřejivá náplast 95x130mm 2ks
Nexcare Hřejivá náplast přirozeně ulevuje od bolesti svalů, krku, ramen, zad a beder. Uvolňuje svalové napětí, podporuje uvolnění, obnovuje pohyblivost. Náplast dokonale přilne k pokožce. Příjemná na nošení, pružná a ohebná při pohybu.
Cena: 76 Kč
3M Nexcare Hřejivá náplast 95x130mm 5ks
3M Nexcare Hřejivá náplast přináší úlevu od bolesti, zlepšení prokrvení, uvolnění svalového napětí a podporu a obnovu pohyblivosti.  
Cena: 199 Kč
3M Nexcare KIDS 20 SOFT Design 20ks
Dětské náplasti s motivy zvířátek.
Cena: 86 Kč
3M Nexcare Náplasťové stehy Steri-strip 8ks
3M NEXCARE Náplasťové stehy vhodné pro ošetření, fixaci a zacelení malých tržných nebo řezných ran. Rýchlé a účinné stáhnutí okrajô rány k sobě bez ohledu na jejé umistění.  Sterilní. 
Cena: 89 Kč
3M Nexcare Voděodolná náplast různé velikosti 20ks
Průhledné voděodolné náplasti, které udržují zranění v suchu. Jsou Prodyšné a hypoalergenní. Disponují spolehlivým lepidlem. V balení 20 náplastí různých velikostí.
Cena: 111 Kč
Nexcare Athletic Wrap 5cmx2.5m
Nexcare Athletic Wrap je atletické elastické samodržíci podpůrné obinadlo pro pevné sevření.
Cena: 99 Kč