LEANO.cz
Walmark Marťánci Futura 6-9 gel 20sáčků

Walmark Marťánci Futura 6-9 gel 20sáčků

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Marťánci
nebo
Do online lékárny

Marťánci Futura gel je komplex vitaminů a minerálů s omega 3. Přizpůsobeno nárokům dětského vývoje ve věku 6–9 let.

Podobné zboží

Wobenzym je registrovaný léčivý přípravek, který má schopnost ovlivňovat imunitu a usnadňovat hojení zánětů, bolesti a otoků. Pomáhá například i zkrátit dobu rekonvalescence po operaci. Jeho účinnost je podložena dlouhým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií.
od 1 099 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Konopné mazání Mentholka je ideální pro masáž bolavých kloubů, svalů a šlach.  
od 235 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
KOTEX Tampony poskytují spolehlivou ochranu a jejich použití je bezpečné po celou dobu menstruace. Tampony jsou diskrétní. Na rozdíl od vložek se tampony nosí uvnitř těla a tím plní svou funkci, aniž by byly vidět.  
od 39 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz | Ageo
Novinka vyvinutá speciálně pro specifické potřeby Vás i Vašeho miminka v období kojení.
od 495 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz | Ageo

Popis Walmark Marťánci Futura 6-9 gel 20sáčků

Zdravý růst a vývoj. Složení přípravku Marťánci Futura gel je přizpůsobeno nárokům dětského vývoje ve věku 6-9 let. Školní věk s sebou přináší nejen rychlý fyzický a intelektuální rozvoj dětí, ale také posilování jejich nezávislosti a odpovědnosti. Pro rodiče může být někdy náročné skloubit sportovní a další volnočasové aktivity dětí a zároveň dbát na dobré školní výsledky a trénink sebedisciplíny. Marťánci Futura gel obsahuje komplex vitaminů, minerálů, omega 3 mastné kyseliny z mořských řas a přírodní betaglukany. Betaglukany se přirozeně vyskytují v kvasinkách (Saccharomyces cerevisiae). Doplněk stravy Marťánci Futura gel má výbornou chuť bez rybí pachuti a je v nové moderní formě sáčků s gelem. Rozvoj pohybového aparátu Vitamin D3 je potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí. Vitamin K2 pomáhá udržovat zdravé kosti. Podpora mozkových funkcí DHA přispívá k udržení normální funkce mozku. Příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 250 mg DHA za všech zdrojů.