LEANO.cz
VITAMMY 8813 Bezdotykový teplomer, tyrkysový 1ks

VITAMMY 8813 Bezdotykový teplomer, tyrkysový 1ks

Cena 679
  • Osobní odběr v 62 lékárnách Pilulka zdarma
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1499 Kč
  • Dostupnost: do týdne

VITAMMY 8813 Bezdotykový teplomer, tyrkysový Moderní bezdotykový teploměr s ergonomickým tvarem pistole. Díky jednoduchému tvaru je jeho ovládání intuitivní a pohodlné, zejména při intenzivním používání. Doporučuje se nejen jako součást domácí lékárničky, ale i jako teploměr pro lékařské ordinace a zdravotnická zařízení, školky nebo školy a také kanceláře.

Srovnání cen VITAMMY 8813 Bezdotykový teplomer, tyrkysový 1ks

679 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
89 Kč
679.00 679.00 1

Podobné zboží

Hetaida Teploměr bezkontaktní infračervený Bezkontaktní infračervený teploměr model HTD8813 Vám usnadní měření jak tělesné teploty u dětí a dospělých, tak i teploty předmětů, povrchů a dalších (např. teplota pokrmů, kojenecké láhve, vody do koupání, teplota okolí). Infračervená technologie zaručuje rychlé, přesné a hygienické měření (bez dotyku objektu) během 1 vteřiny. Přístroj uchová až 50 naměřených hodnot. Praktický tvar teploměru umožňuje pohodlné měření.
od 699 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max | Pilulka
Teploměr pro bezkontaktní měření teploty infračervenou metodou z čela pacienta. Snímání teploty infračervenou metodou z čela umožňuje rychlé měření, klinicky ověřená přesnost měření.
od 892 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Pilulka | Feedo
IRT01 BEZKONTAKTNÍ TEPLOMĚR MAXXO Vhodný jako zdravotnický prostředek, který může být použit ve zdravotnictví, díky své certifikaci FDA, ISO a CE 1639 pro lékařské zařízení, ale i v domácnosti či ve firemním provozu. Zvládne i méně příznivé podmínky díky ochraně IP22.
od 1 669 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Rychle a přesně změří tělesnou teplotu bez doteku s pokožkou. Hodnoty posledních 10 měření uloží do paměti a pro lepší přehlednost zaznamená přesný čas měření.
od 1 439 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max | Pilulka