LEANO.cz
Vasopos N oph.kapky roztok 1 x 10 ml

Vasopos N oph.kapky roztok 1 x 10 ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Při zánětech a podráždění spojivek, ať již byly vyvolány působením kouře, větru chlorované vody, světla anebo alergickou reakcí na prach a pyl, např. při senné rýmě.

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 167 Kč
Nejlevněji
Lékárna Matěj
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz | Lékárna Matěj
Účinné látky: paracetamol a fenylefrin hydrochlorid. Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos.  
od 129 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 139 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka
Zdravotnický prostředek na obnovu fyziologického pH pochvy, napomáhá zmírnění a odstranění stavů souvisejících s bakteriální vaginózou. Zabraňuje opakování infekcí v pochvě přirozeným způsobem. Vaginální gel pro váš intimní komfort.
od 298 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Lékárna.cz

Popis Vasopos N oph.kapky roztok 1 x 10 ml

Přípravek Vasopos N vyvolává zúžení cév v překrvených spojivkách, zmírňuje otok, překrvení a podráždění spojivek. Účinek nastává rychle a přetrvá několik hodin. Používá se při zánětech a podráždění spojivek vyvolaných působením kouře, větru, intenzivního světla, prachu nebo alergickou reakcí na pyl. Dávkování: Dospělí, dospívající a děti od 2 let dávkují 2-3 x denně (minimálně po 6 hodinách) po 1 kapce do spojivkového vaku. Bez porady s lékařem používat přípravek maximálně po dobu 10 dní. V těhotenství a během kojení je užívání vhodné po poradě s lékařem. Složení: Léčivou látkou je tetryzolini hydrochloridum (tetryzolin-hydrochlorid) 0,5 mg v 1 ml (cca 30 kapek). Pomocnými látkami jsou roztok chlorhexidin-diglukonátu, dihydrogenfosforečnan draselný, hydrogenfosforečnan draselný, sorbitol a voda na injekci. Upozornění: Po prvním otevření je přípravek použitelný 4 týdny. Špičkou kapací lahvičky se nesmí dotknout oka! Měkké kontaktní čočky se při aplikaci nesmějí používat vůbec.