LEANO.cz
URGO Keramický odstraňovač ztvrdlé kůže 1ks

URGO Keramický odstraňovač ztvrdlé kůže 1ks

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku URGO
nebo
Do online lékárny

Inovativní oboustranný keramický odstraňovač ztvrdlé kůže – šedá strana pro dokonalé odstranění ztvrdlin a kuřích ok, růžová strana pro zjemnění plosek nohou. Unikátní materiál keramický kámen používaný profesionály v podologii.

Podobné zboží

Elektrický pilník na chodidla k odstraňování ztvrdlé kůže. Velvet Smooth odstraní tvrdou kůži za pár minut a vaše chodidla budou vypadat opět krásně.
od 535 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Notino
Moschino Pink Bouquet toaletní voda pro ženy 50 ml
od 525 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz
Masážní krém na nohy s olejem čajovníku australského je vysoce účinný masážní krém na nohy s obsahem antiseptického oleje čajovníku australského je vhodný pro odstranění bolesti unavených nebo oteklých nohou a zlepšení jejich prokrvení. 
od 155 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka
Bohaté složení, speciálně vyvinutá formule s bulharským jogurtovým extraktem pro použití na ruce a chodidla. 
od 99 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz

Popis URGO Keramický odstraňovač ztvrdlé kůže 1ks

URGO Keramický odstraňovač ztvrdlé kůže je inovativní oboustranný keramický odstraňovač ztvrdlé kůže. Dokonale odstraňuje ztvrdliny a zjemňuje plosky nohou. Šedá strana pro dokonalé odstranění ztvrdlin a kuřích ok. Růžová strana pro zjemnění plosek nohou. Škrabka je vyrobena ze speciálního keramického kamene, který má dlouhou životnost a je používaný profesionály v oblasti péče o nohy. Při pravidelném používání je pokožka opět hladká, jemná a pružná. Použití: Používejte 1x týdně na suché nohy. Pomocí škrabky jemně odstraňte hrubé části chodidel. Po použití škrabku omyjte v teplé vodě a nechte oschnout.