LEANO.cz
21 položek
Obsah ovocného cukru – fruktózy v případě sirupu z agávepřevyšuje množství glukózy a sacharózy. Pro agávový sirup je charakteristický nízký glykemický index. Proto se stal oblíbenou alternativou běžného cukru. Sladivost sirupu z agáve je vyšší než v případě medu.
od 112 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Kokosový sirup se získává, podobně jako kokosový cukr, nařezáváním palmových okvětí kokosu, ze kterých se následně sbírá nektar. Ten se poté velmi šetrně zahřívá tak, aby se z něho odpařila část vody. Takto získaný sirup má krásnou zlatavou barvu, hustou konzistenci a chuť i vůni kokosu a s podtóny karamelu. Kokosový sirup se perfektně rozpouští a lze ho využít nejen při slazení studených a teplých nápojů, ale například i při výrobě zákusků, přípravě dresinků na maso, zálivek do salátů, různých marinád, při slazení snídaňových cereálií, nebo jako pojivo při výrobě domácích cereálních tyčinek. Sirup má velmi nízký glykemický index 35, čímž se hodí jako ideální sladidlo i pro diabetiky.
od 139 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Stevia Pro Kapky je sladidlo přírodního původu. Je vyrobeno z extraktu z listů rostliny Stevia Rebaudiana, která je vhodná jako náhražka cukru při snižování hmotnosti.
od 199 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz | Ageo
Sirup se získává stejně jako kokosový cukr, tak že se nařezává palmové okvětí kokosu, ze stěrů se následně sbírá nektar. Ten se velmi šetrně zahřívá, aby se z něj odpařila část vody. Získaný sirup má krásné zlatavou barvu, hustou konzistenci a chuť i vůni karamelu s podtóny kokosu.
od 82 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Třtinová melasa je téměř černá sirupovitá hmota, která vzniká jako vedlejší produkt při výrobě třtinového cukru ze šťávy z cukrové třtiny.
od 74 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Bodylab Zero topping - lahodný sirup pro dochucení potravin. Záchrana pro všechny, kteří si přejí trochu osladit život bez toho, aby pokazili svou dietu. Přes 10 různých příchutí od dánských Bodylab bez přidaného cukru.
od 146 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Lahodný sirup pro dochucení potravin. Záchrana pro všechny, kteří si přejí trochu osladit život bez toho, aby pokazili svou dietu.
od 146 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Zero Topping je hotová záchrana z Bodylab pro všechny, kteří si přejí trochu osladit život bez toho, aby pokazili svou dietu.
od 146 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
CandyS obsahující sukralózu je nové nenutriční sladidlo bez energetické hodnoty, vyrobené z přírodního cukru, které nabízí jedinečné vlastnosti s mnoha výhodami.
od 69 Kč
Nejlevněji
DocSimon
Dr. Max | BENU | Pilulka | Lékárna.cz | DocSimon
Bio fair trade datlový sirup - čerstvé datle se propojí s vodou a vzniklý sirup se jen přefiltruje.  
od 112 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Tradiční výrobek bez přidaného cukru se sníženou energetickou hodnotou. Sladidlo vhodné pro přípravu pokrmů a nápojů - na vaření, pečení, zavařování, saláty, omáčky a nápoje. Má třikrát větší sladivost než cukr. Vhodné pro diabetiky v rámci lékařem stanovené diety. Nevhodné pro nemocné fenylketonurií. Obsahuje aspartam (zdroj fenylalaninu). Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.
od 75 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU | Pilulka
Ideální pro slazení ovoce, zákusků, pudinků, ovocných salátů a stejně tak i pro vaření a pečení, vše bez přidaných kalorií. KANDISIN tekutý je zvláště praktický pro zaokrouhlení chuti salátových dresinků, protože cukr se nerozpouští dobře.
od 52 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Demeter - řepný sirup má mimořádně jemnou a čistou chuť. Díky mírnénu zpracování si zachovala Melasa vysoký obsah minerálů. Pro výrobu cukrového sirupu je použivaná surovina výhradně v Demeter kvalitě.
od 106 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
BIO Rýžový sirup 850g - Tento výrobek firmy SUNFOOD je vyroben z kvalitních surovin bez chemických barviv a konzervačních látek. Neobsahuje žádné živočisné tuky, vejce ani rafinovaný cukr. 
od 159 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Lékárna.cz
Vyrobeno přírodním způsobem. Neobsahje žádné chemické přísady ani barviva. Ječmenný slad je zdravou náhražkou klasického bílého cukru, který nestimuluje slinivku, tudíž šetří naše tělo a je vhodné pro diabetiky. Neobsahuje chemické látky a jeho konzistence je podobná medu. Lze jím sladit Vaše oblíbené pokrmy a nápoje. Obsahuje lepek.
od 76 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Vyrobeno přírodním způsobem. Neobsahuje žádné chemické přísady ani barviva. Vyrobeno přírodním způsobem. Neobsahje žádné chemické přísady ani barviva. Ječmenný slad je zdravou náhražkou klasického bílého cukru, který nestimuluje slinivku, tudíž šetří naše tělo a je vhodné pro diabetiky. Neobsahuje chemické látky a jeho konzistence je podobná medu. Lze jím sladit Vaše oblíbené pokrmy a nápoje.
od 144 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Sladidlo nové generace vyrobené unikátní patentovanou metodou z kořene čekanky.
od 109 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU | Pilulka | Lékárna.cz | DocSimon
Stevia tekutá je nekalorické tekuté sladidlo na bázi směsi fruktózy a steviol-glykosidů. Steviol-glykosidy jsou získané z listů stévie- z čeledě hvězdicovitých. V kombinaci s frutózou tak vzniklo sladidlo z přírodních zdrojů 5x sladší než řepný cukr.
od 85 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU | Pilulka | Lékárna.cz
Tekutý cukr se dostává obzvlášť rychle do krve a přináší okamžitou úlevu. Praktické sáčky lze otevřít a za pomoci 2 prstů vytlačit ven.
od 299 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
SLIM CHOCO SYRUP: doplněk stravy. Čokoládový sirup s vlákninou.
od 149 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max | Pilulka
Wellion Gold tekutý cukr je díky své snadné manipulaci a rychlým účinkům ideální pro mimořádnou pomoc a rychlé doplnění energie. Zůstává efektivní po delší dobu. Dostane se do krevního oběhu rychleji než konvenční glukózy.
od 90 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka