LEANO.cz
SODASTREAM Bombička + CO2 samostatná 1 ks

SODASTREAM Bombička + CO2 samostatná 1 ks

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Rezervní bombička pro výrobníky perlivé vody SODASTEAM obsahuje náplň potravinářského CO2 plynu, která vystačí až na 80 l perlivé vody.

Podobné zboží

Mana Mark 6 Powder Single Choco 430 g Tohle jídlo vás pohladí na duši i na těle! Skvělá čokoládová chuť vás vrátí do dětství a perfektní nutriční složení zase rychle a efektivně zasytí. Nutričně vyvážené jídlo ve formě prášku, s vysokým obsahem bílkovin, s vitaminy a minerálními látkami. Zdroj vlákniny a omega-3 mastných kyselin. Vhodné pro vegany.
od 249 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max
Sada nerezových brček s kartáčkem Už nikdy ani jedno jednorázové plastové brčko. Sada od Made Sustained obsahuje 2 rovná a 2 zahnutá brčka a k tomu rovnou praktický kartáček na jejich čištění. Brčka jsou vyvedená v jednoduchém, krásném designu, lze je používat do aleluja a samozřejmě se z nich do drinků neuvolňují žádné škodlivé látky jako ftaláty nebo BPA (Bisfenol-A).
od 179 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max
Fit-day Protein Smoothie banán a kokos bohatý na mikronizovaný protein s obsahem vlákniny dále obsahuje vitamin C, který přispívá ke snížení únavy.
od 749 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Fit-day Protein Smoothie banán a čokoláda bohatý na mikronizovaný protein s obsahem vlákniny dále obsahuje vitamin C, který přispívá ke snížení únavy.
od 899 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max