LEANO.cz
Silan Suprême Pleasure aviváž, 48 praní 1,2 l

Silan Suprême Pleasure aviváž, 48 praní 1,2 l

Cena 100
Nejlevněji na
Ageo
Do nákupního seznamu
  • Doručení domů/poštovné 99 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Dostupnost: skladem

Aviváž Silan Supreme je ojedinělá svou vůní která je inspirovaná luxusními francouzskými parfémy Tato aviváž Silan Supreme je unikátní svou dlouhotrvající vůní Poutavá vůně zdůrazňuje krémové tóny jako je santalové dřevo a tonka S nádechem svěžesti díky okvětním lístkům růží a ovocné hrušky Formule CrémeCare která pečuje o každé vlákno Udržitelnost díky nové udržitelnější technologii vůně a lepší biologické odbouratelnosti je Silan tou správnou volbou jak pro kvalitu tak pro životní prostředí Popis Zažijte prémiově voňavé prádlo s aviváží Silan Supreme Pleasure poutavá vůně která zdůrazňuje krémové tóny jako je santalové dřevo a tonka s nádechem svěžesti díky okvětním lístkům růží a ovocné hrušky dodá vašemu prádlu pocit luxusu Aviváž má jemné parfémové složení vytvořené francouzskými parfuméry a poskytuje tak nezapomenutelný dlouhotrvající zážitek z vůně prádla pro všechny typy tkanin CrèmeCare formule pečuje o každé vlákno oděvu a poskytuje neuvěřitelnou jemnost a péči Tato aviváž navíc obsahuje novou udržitelnější technologii vůně a je lépe biologicky rozložitelná Použití Doporučené dávkování pro všechny stupně tvrdosti vody viz obal Při praní vždy postupujte podle instrukcí na vašem oblečení obzvláště dodržujte doporučené teploty Návod k použití viz obal Poznámka Tento produkt by neměl být používán na následující textilieoděvy a Textilieoděvy označené jako zpomalovače hoření protože ochrana proti hořlavosti by mohla být snížena b Textilieoděvy které jsou obzvláště nadýchané např rouno velur Skladování a použití Způsob skladování Typ Trvanlivé Skladování Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby Podrobná data AISE Varování Nekonzumujte Při požití vyhledejte lékařskou pomoc Uchovávejte mimo dosah dětí Bezpečnostní varování Avivážní koncentrovaný přípravek na textilie Nepřidávejte přímo do prádla Uchovávejte mimo dosah dětí Jazyky na balení Čeština Němčina Slovenština Ukrajinština Rozklad popisu Funkční jméno Aviváž Varianta Suprême Pleasure Komponenty Složení515 kationtové povrchově aktivní látky Dále obsahuje parfémy alphaisomethyl ionone hexyl cinnamal linalool

Srovnání cen Silan Suprême Pleasure aviváž, 48 praní 1,2 l

100 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
99 Kč
99.90 99.90 1

Podobné zboží

Modré Coccolino Blue Splash má krásnou svěží vůni, která je mezi Českými a Slovenskými spotřebiteli nejvíce vyhledávaná.
od 113 Kč
Nejlevněji
Ageo
Do nákupního seznamu
Pilulka | Ageo
- Vonné ubrousky do sušičky - Svěží vůně Fresh Sky - Krásně provoní prádlo během sušení - 20 kusů v balení - Vyrobeno v USA Znáte ten pocit, když po použití sušičky na prádlo vyprchá z oblečení všechna vůně a svěžest vaší oblíbené aviváže? Vonné ubrousky do sušičky Coccolino dodají vašemu prádlu příjemnou vůni a svěžest květinových tónů podtrhnutých nádechem vůní citrusových plodů lehce doplněných příjemnou vůní exotických dřevin. Společně s okouzlující vůní dodají vonné ubrousky do sušičky vašemu prádlo dlouhotrvající měkkost a hebkost, navíc redukují počet záhybů a statický náboj, který na prádle během sušení vzniká. Pro skutečně dlouhotrvající svěžest přidávejte vonný ubrousek Coccolino do každého sušicího cyklu. Ubrousek jednoduše položte na vršek vlhkého prádla, spusťte sušičku obvyklým způsobem a nechte se unést intenzivní vůní a svěžestí.Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod na použití: vložte vonný ubrousek do naplněné sušičky a spusťte nastavený program. Po ukončení sušicího cyklu vyhoďte ubrousek do odpadkového koše.Podrobná data A.I.S.E. VarováníUchovávejte mimo dosah dětíZamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodouCLP Regulationvykřičník - VarováníBezpečnostní varováníCoccolino Intense Fresh Sky Vonné ubrousky do sušičky Dráždí kůži. Obsahuje 3-methyl-4-(2,6,6-trimethylcyklohex-2-en-1-yl)but-3-en-2-on. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaPolštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Ubrousky do sušičky Varianta - Fresh Sky
od 100 Kč
Nejlevněji
Ageo
Do nákupního seznamu
Feedo | Ageo
Nové UnstoppablesTM od Lenoru jsou perličky, které se přidávají do pračky ještě před praním a které dávají prádlu intenzivní a déle trvající svěží vůni. Lavish je luxusní jemná vůně, která je ve svém celku krémovou a gurmánskou směsí broskvových tónů a vůně červených růží. Vonné perličky se přidávají do praní a jsou vhodné pro veškeré aktivně nošené oblečení, u kterého snadno vyprchá svěží vůně. Propůjčí vašim šatům tu nejdéle trvající svěží vůni, jakou jste kdy zažili. Perličky Lenor Unstoppables se totiž přidávají do bubnu pračky už před začátkem praní, takže tkaniny prostoupí více vůně, která se postupně pomalu uvolňuje. Přidávejte je do pračky před každým praním. S perličkami pro intenzivní vůni prádla Lenor Unstoppables získáte až 12 týdnů svěžejší vůně – při uskladnění prádla v šatníku. Jak výrobek používat? Perličky Lenor UnstoppablesTM se vsypávají přímo do bubnu pračky pro zintenzivnění svěží vůně prádla. Hodí se pro všechny barvy, látky a do každého praní. Skvělé jsou hlavně pro sportovní oblečení a ručníky. Přidejte prací prostředek a svou oblíbenou aviváž jako obvykle. Nasypte perličky do bubnu pračky. Vložte do pračky prádlo a přidejte prací prostředek. Přidejte také svou oblíbenou aviváž Lenor.
od 189 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz | Notino | Feedo
Coccolino aviváž Silk Lily 1,8L Koncentrovaný avivážní přípravek Coccolino Silk Lily pro všechny milovníky svěžích vůní. Aviváž vyniká rovněž antistatickým účinkem, pomůže vám udržet kvalitu látky a po jejím použití bude vaše prádlo nejen rychleji schnout, ale navíc se vám bude snadněji žehlit.
od 108 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka