LEANO.cz
SciTec Nutrition 100% Plant Protein Vanilla banana 900g

SciTec Nutrition 100% Plant Protein Vanilla banana 900g

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

100% Plant Protein 900 g vanilla banana 100% Plant Protein je založen na jedné z nejlepších, velmi čisté surovině: na belgickém Pisane® hrachovém bílkovinném izolátu, který pochází z pěstovaného žlutého hrachu z daného regionu. Je absolutně přírodní a bez GMO, s přibližně 90% obsahem bílkovin.

Podobné zboží

Hrách je nesmírně bohatým zdrojem rostlinného proteinu. Zastoupené aminokyseliny se výrazně podílejí na stavbě svalové tkáně. Kromě toho hrách obsahuje vitaminy (zejména skupiny B) a minerály (zejména draslík, vápník, hořčík a fosfor). 
od 169 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Pilulka
MyProtein Vegan Protein Blend 2500 g Jahoda Reformulovaná výživa rostlinného původu s hrachovým proteinem a proteinem z faba bean (bobu obecného). Tato 100% přírodní směs obsahuje esenciální aminokyseliny a 24 g bílkovin na porci pro každého sportovce s rostlinnou dietou.
od 1 209 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
VeganPro 900g mocha Hardcore veganský protein. Díky kombinaci hrachového, rýžového a sojového proteinu naprosto srovnatelný s proteinem syrovátkovým a díky obsahu beta-ecdysteronu a extraktu černého pepře jej i překonává. Nejen vegani tak mají v ruce silnou rostlinnou alternativu.
od 949 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
Rýžový protein je velmi bohatým zdrojem bílkovin s výbornou stravitelností. Obsahuje všech 9 esenciálních aminokyselin. Je ideálním doplňkem vegetariánské a veganské stravy díky vysokému množství BCAA aminokyselin (lysin, leucin, valin) nezbytných pro tvorbu svalové hmoty. Dostatečný příjem lysinu je důležitý zejména ve veganské stravě. Rýžový protein je hypoalergenní.
od 229 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max