Proenzi Etrixenal 250mg tablety 20 ks

Proenzi Etrixenal 250mg tablety 20 ks

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Proenzi
nebo
Do online lékárny

Etrixenal zmírňuje bolest, otok, zarudnutí a horkost (zánět).

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 129 Kč
Nejlevněji
DocSimon
Dr. Max | BENU | Pilulka | Lékárna.cz | DocSimon
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu
od 35 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | BENU | Pilulka | Lékárna.cz | DocSimon
Wobenzym je registrovaný léčivý přípravek, který má schopnost ovlivňovat imunitu a usnadňovat hojení zánětů, bolesti a otoků. Pomáhá například i zkrátit dobu rekonvalescence po operaci. Jeho účinnost je podložena dlouhým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií.
od 1 099 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | BENU | Pilulka | Lékárna.cz | DocSimon
Účinné látky: paracetamol a fenylefrin hydrochlorid. Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos.  
od 129 Kč
Nejlevněji
DocSimon
Dr. Max | BENU | Pilulka | Lékárna.cz | DocSimon

Popis Proenzi Etrixenal 250mg tablety 20 ks

Etrixenal 250 mg tablety zmírňují bolest, otok, zarudnutí a zánět. Užívají se krátkodobě při akutní mírné nebo středně silné bolesti svalů, kloubů a šlach způsobených např. úrazem. Přípravek Etrixenal 250 mg je určen pro dospělé. Jak se přípravek Etrixenal 250 mg užívá: Dospělí užívají obvykle 2 tablety jako počáteční dávku, potom dle potřeby 1 tabletu každých 6-8 hodin. Bez porady s lékařem neužívejte více jak 3 tablety denně. Užívejte nejnižší účinné dávky po nejkratší dobu nutnou k úlevě od příznaků onemocnění. Pokud se příznaky onemocnění nezlepší do 7 dnů, poraďte se s lékařem. Přípravek není určen pro děti. Složení: Léčivou látkou je naproxenum 250 mg v jedné tabletě. Dalšími složkami jsou monohydrát laktosy, kukuřičný škrob, žlutý oxid železitý (E172), povidon (K29-32), sodná sůl karboxymethylškrobu (typ A) a magnesium-stearát. Upozornění: Přípravek Etrixenal 250 mg obsahuje laktózu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.